Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Гірка настоянка. Попередній запис.

Вомбат

Рекомендовані повідомлення

Шановні форумчани! Пропоную вашій увазі гірку настоянку "Тясминська особлива". Міцність 50-60 градусів, але! П"ється не просто легко, а напрочуд легко. Міцність відчувається тільки по тому, як настоянка обпалює стравохід та задню стінку горла. Пити бажано невеликими ковтками під цукерку чи шоколад. Ми так з кузеном під 4 цукерки приговорили 0,75 літра, поки барбекю робили. Він взагалі їздить до мене особливо активно тоді, як настоянка визріває :) Хоча ні він, ні я горілку не п"ємо. Бо вона гидка. А ось ця настоянка дуже і дуже... Зранку жодного разу похмілля не було.

Робиться власноруч виключно з натуральних матеріалів. Настоюється на травах, спеціях, меді і плодах. Рецепт мій особистий, ним не ділюся - не тому, що скнара, просто вже кілька людей пробували повторити, виходить якась гидота.

Ціна буде на рівні горілки в супермаркеті. Готовність буде місяців через півтора-два, їй ще потрібно достояти.

Ну і 10% вартості йде нашим хлопцям в армію. А яка різниця, я все-одно їм гроші перекидую, а тепер хоч перед жінкою відмазка буде, шо це такий маркетинговий хід :)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Тоже готов подождатьна 1л. Возьму на 10проц. дороже, чтобы вместе было 20
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Мушу розчарувати шановне панство, але перша партія вийшла не дуже. А "фуфло толькать" форумчанам може або дурень, або самовбивця :D Тому чекаю на наступну партію.

Прошу у всіх вибачення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

Так, обновлю тему. Наче быльш-менш вийшла настоянка, вже пив. Краще всього пасує до кави.

Тепер умови такі:

1. Вартість настоянки - 100 грн. літр.

2. Пересилка за рахунок покупця.

3. Пересилаю в пластиковій тарі, тому одразу прохання переливати в скло.

4. І найголовніше.

Гроші прошу пересилати не мені, а на потреби армії. Наприклад, на "Крила Фенікса" або я дам р.р. наших волонтерів в Черкасах. Мені без різниці, головне, щоб дійшло до армії чи батальйонів. Скани - мені.

Об"єм настоянки дуже лімітований, тому перед тим, як перераховувати кошти - пишіть мені, щоб я знав, скільки зарезервувати і чи є та кількість в наявності.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Адресу і № складу Нової пошти в ПП, туди ж і скан переказу грошей на "Крила фенікса". В середу відправлю.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Просоединяюсь на 1 литр, хоча практично не вживаю, але заради Фенiкса буду брати
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Беріть, з кавою з молоком смачно виходить :)

Скан переказу в ПП.

Поки ще трохи є. Але вже не так багато залишилося.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4149 4950 0700 7806 Юрий Бирюков

 

ВАЖНО! Все карты 4149* годятся только для пополнения через Приват24, через терминалы Приватбанка и кассы отделения Приватбанка!

Если Вы хотите перевести через банк-клиент другого банка, через банкомат другого банка, то используйте ТОЛЬКО:

 

5168 7572 3217 4575 Юрий Бирюков

Скан мені в ПП.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...