Перейти к содержанию
Искать в
 • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

Вомбат

Пользователи
 • Постов

  10 053
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  2

Вомбат стал победителем дня 4 июля

Вомбат имел наиболее популярный контент!

5 Подписчиков

Персональная информация

 • Пол
  Мужской

Посетители профиля

Блок последних пользователей отключён и не показывается другим пользователям.

Достижения Вомбат

Гуру

Гуру (11/13)

 • Преданный форуму
 • Популярность
 • Начинающий собеседник
 • Первый пост
 • 10 комментариев

Последние значки

13,7т

Репутация

 1. Клуша, порівняй % вакцинованих у Швеції та ВБ. І заодно смертність та захворюванність. Розумію, для куриних мізків це надто складно, але спробуй. А потім вже розказуй, чому у ВБ в півтора рази більше відсоток вакцинованих, а епідемія на підйомі і яка тут роль вакцинації. Текущая статистика по вакцинации на 24.07.2021 (Великобритания) Полностью вакцини­ровано37 160 659 54,44 % Текущая статистика по вакцинации на 23.07.2021 (Швеция) Полностью вакцини­ровано3 941 320 38,77 %
 2. Ви тупий, шолі? Ви мене звинуватили у брехні. Я попросив уточнити, в чому я збрехав. Ви відповіли мені тезою, яку я взагалі не згадував. Вам що, вакцину прямо в мозок вкололи?
 3. Сьогодні Швеції нема в новинах. Для цього є причина – 7-денне середнє значення смертності від COVID минулого тижня у Швеції було нульовим. І вже близько тижня на нулі. Загальний рівень смертності Швеції у 2020 році був нижчим, ніж у більшості країн Європи, а її економіка постраждала набагато менше. Попри критику, шведський підхід до пандемії продовжується й сьогодні. На відміну від європейських сусідів, Швеція приймає туристів. Підприємства та школи працюють майже без обмежень.Що стосується масок, то там вони не тільки не є обов’язковими, але й нерекомендованими – шведські чиновники з охорони здоров’я їх не радять носити, пише у своїйстатті на FEE Джон Мілтімор (Jon Miltimore). Як відомо, президент Франції Еммануель Макрон зі своїм урядом постановили, що невакцинованим особам більше не дозволять заходити в кафе, ресторани, театри, громадський транспорт тощо. Але не тільки Франція вводить нові обмеження через новий варіант COVID-19. Нещодавні обмеження в Австралії поставили половину країни під суворий режим блокування, хоча рекордною кількістю тестування – провели 82 000 тестів! – виявили лише 111 нових випадків коронавірусу. Ось тільки Швеції в коронавірусних новинах нема. У 2020 році Швеція зазнала наклепів через локдаун. The Guardian назвав підхід Швеції до «пандемії» "катастрофою", а CBS News заявила, що Швеція стала "прикладом того, як не можна поводитися з COVID-19". Ще рік тому було очевидно, що перебільшені заяви про "шведську катастрофу" були хибними. Але через рік вже маємо незліченно багато доказів того, що Швеція поводилася з пандемію правильно. Загальний рівень смертності Швеції у 2020 році був нижчим, ніж у більшості країн Європи, а її економіка постраждала набагато менше. Тим часом сьогодні Швеція вільніша та здоровіша, ніж практично будь-яка інша країна Європи. Оскільки більша частина світу залишається охопленою страхом, а країни розробляють нові обмеження основних свобод, Швеція залишається життєво важливим і яскравим нагадуванням про те, що існує кращий спосіб.
 4. Ого, знатно пердак рвонув. Ви там акуратніше, сусіди можуть постраждати...
 5. Це написала темна антиваксерка в шапочці з фольги, яка відмовляється далі вакцинуватися... Феєрично...
 6. Проблема в тому, що тих терористів найняла рашка. От і всьо. Немає сенсу домовлятися про щось з найманим працівником, який виконує те, що йому каже господар.
 7. Вакцинація - це не про здоров"я. Це про примус. Виключно! І тільки барани того не розуміють. www.aier.org/article/externality-is-no-good-excuse-for-mandatory-vaccination/
 8. Я останній раз Вам відповідаю, я вже втомився відповідати на тупість. Навчіться користуватися пошуковими системами. Не цитуйте мене - я не буду більше Вам відповідати на дурнуваті закиди. Подобається жити не дуже розумним - це Ваш персональний вибір. Я намагався Вас зробити трошки розумнішим, але бачу, що то справа даремна. Нехай щастить.
 9. Так першим ділом погуглив - виявилося фейком Останній раз. Вже зарікався колись, але востаннє... Adverse events from drugs and vaccines are common, but underreported. Although 25% ofambulatory patients experience an adverse drug event, less than 0.3% of all adverse drug eventsand 1-13% of serious events are reported to the Food and Drug Administration (FDA). Likewise, fewer than 1% of vaccine adverse events are reported. Low reporting rates preclude or slow the identification of “problem” drugs and vaccines that endanger public health. New surveillance methods for drug and vaccine adverse effects are needed. Barriers to reporting include a lack of clinician awareness, uncertainty about when and what to report, as well as the burdens of reporting: reporting is not part of clinicians’ usual workflow, takes time, and is duplicative. Proactive, spontaneous, automated adverse event reporting imbedded within EHRs and other information systems has the potential to speed the identification of problems with new drugs and more careful quantification of the risks of older drugs. digital.ahrq.gov/sites/default/files/docs/publication/r18hs017045-lazarus-final-report-2011.pdf Навчіться вже нарешті користуватися пошуком.
 10. О, то мені Вас ще користуватися пошуком вчити треба? А у самого клепки не тойво, не вистачає?
 11. Текст виступу нового ізраїльського прем'єра Нафталі Бенета: "В нашій державі є ще понад 600 000 молодих людей віком до 30 років, які досі не вakцuнyвалuся. Я поважаю різні погляди, але дискусії зараз недоречні та невчасні, бо мова йде про наше життя. Наука однозначно говорить про те, що вakцuнu працюють, вони практично абсолютно ефективні та безпечні для молодих людей. Для людей старшого віку вони ефективні, але не настільки добре. Дорогі громадяни! Ті, хто відмовляється від вakцuнації, створюють загрозу не тільки своєму здоров'ю, а й своїх близьких. Ці люди також загрожують правам і свободам кожного ізраїльського громадянина (!!!) Вони загрожують нашому праву на працю, праву наших дітей на освіту, праву бути присутніми на святах в родинному та сімейному колі. Ті, хто відмовляється від вakцuн, шкодять всім нам ! Бо, якби всі ми були вakцuн0вані, то могли б продовжувати жити нашим звичним життям. Але якщо 1 000 000 ізраїльтян продовжує бути неnрuщепленuм, то це змушує решту 8 000 000 людей сидіти закритими в своїх домах. К0р0навIpycнuú комiтет сьогодні прийняв рішенння, що з 8 серпня тим затятим, що відмовляються від вakцuнu, буде заборонено відвідувати кінотеатри, театри, синагоги, парки розваг, футбольні матчі та будь які масові заходи чисельністю понад 100 людей, неважливо чи то в закритих приміщеннях, чи то під відкритим небом, якщо вони не пред'являть негативный тест на k0p0навIpyc, проведений за їхній рахунок ! Так, так, повністю за їхні гроші ! Немає жодних причин, чому платники податків, які виконали свій громадянський обов'язок (!!!), вakцuнyвавшuся, мають фінансувати цих збоченців. В цю хвилину я звертаюся до кожного, хто знає тих, що відмовляються вakцuнyватuся: переконуйте їх, пояснюйте їм, що вони не мають робити шкоду оточуючим. Заставляйте та пояснюйте. Невтомно і безперервно !" Переклад промови від Максима Рижкова Воно б все нічого, але дуже нагадує дещо інше: * Все предприятия должны предоставить список своих сотрудников , которые входят в категорию Х. * Сотрудники из категории Х должны быть уволены. * Но поскольку увольнение неконституционно , то просто отстранены от работы с несохранением зарплаты. * Для Х Запрещается посещение ресторанов и общепитов (Все общественные заведения должны закрыться в 20.00) * Х запрещается заниматься спортом и отдыхать в парках, площадях и т.д. * Категории Х запрещается езда на общественном транспорте. * Категории Х запрещается посещение театров, кино и концертов. * Категории Х запрещается работать в государственных учреждениях, в больницах, образовательных организациях (школах и университетах), в турбизнесе, в гостиничном бизнесе , а также во всех сферах связанных с общественными услугами. Это буквально распоряжения нацистских властей относительно евреев Голландии во время оккупации 1940-1945 гг
 12. Нагадати Вам, як Ви мені відповідали на подібні питання? Так отож. Гугл в поміч!
×
×
 • Создать...