Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Порекомендуйте ландшафтного дизайнера у Вінниці

makondo

Рекомендовані повідомлення

Потрібні поради в першу чергу по газону, потім - деревам, кущам, квітам. Що?, де брати?, коли саджати? як доглядати? Можливо, хтось з учасників форуму має достатній досвід, щоб дати пораду.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можу сказати з власного досвіду - в Вінниці профільних спеціалістів немає. Або мені так і не пощастило такого знайти. Є кілька "бюро", але дуже сумнівні в них умови роботи. Можна взяти їх "під ключ", але тоді сотка виходить від 10 тисяч гривень без урахування посадкового матеріалу і більше, що мене по бюджету не влаштовує зовсім.

 

Викручуюсь комбінацією матеріалів в Інтернеті з консультаціями у садовому центрі, де планую закупляти посадковий матеріал (і вже частково це роблю).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 роки потому...
Пользовались услугами дизайнера Антураж. Остановились только на ихних проектах - потом самостоятельно у разных фирм и частников. Сначала автоматический полив, закупка растений, водойом, газон и т.п.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Викручуюсь комбінацією матеріалів в Інтернеті з консультаціями у садовому центрі, де планую закупляти посадковий матеріал (і вже частково це роблю).

 

Поделитесь контактами кто где закупает

- плодовые

- вечнозеленые

- траву

- итп

 

:)

 

зы. ландшафтным дизайнером подписал жену :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

плодовые

 

По блату из агрофирм области))

 

вечнозеленые

 

"Ландшафт-Центр" в Ужгороде, в местных винницких питомниках на распродажах (неплохой есть возле Корделевки).

 

траву

 

Семена или готовый газон?

 

итп

 

Гуглим и выбираем, что больше нравится))) магазинов дофига сейчас

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Залишу тут все що взнав, поки шукав.

Магазини з декоративними рослинами:

- "Тетянин сад", (Хмельницьке шоссе біля повороту на Революційну)

- на Лесі Українки, (від Пршотравневої одразу зліва).

- зліва від залізничного вокзалу (по Кірова)

Квіти і газон - "Флорес", Тетяна Володимирівна 097-536-05-10 (Максимовича 10а)

Плодово-ягідні, як на мене, краще шукати на виставці.

По газону досвід, пока ), негативний. Взяв траву в інституті кормів, хотів підтримати місцевих. В цьому році вона виросла по пояс, реально ), буду пересівати тепер кусками, вже взяв імпортниий "ліліпут".

Ще знайшов хлопців, які робили газон на Рошенівській набережній, але для мене ціна за роботу була завелика. Контакти, можливо знайду, якщо потрібно буде.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Тетянин сад"

 

Дорого)

 

на Лесі Українки,

 

Просто ппц як дорого)

 

зліва від залізничного вокзалу

 

Та сама фігня, це "Антуража" точка)

 

Щось купляти в цих точках можна лише під час розпродажу, або якщо треба одну-дві рослини підкупити, в усіх інших випадках набагато дешевше замовити аналогічні рослини через інтернет.

 

Я восени через інтернет на 4000 купив близько 20 вічнозелених рослин, в Вінниці може з десяток набрався б.

 

Добавлено через 2 минуты

Взяв траву в інституті кормів, хотів підтримати місцевих

 

))))) Я батьку цю траву брав беріг засівати. Там їй саме місце - здоровенні кущі, прекрасно грунт скріплюють)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зверніться до Лопатинського саду в гуглі є координати, брав там рослини, як на мене то ціни адекватні і вони займаються посівом газонів і підкажуть по догляду за деревами
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...