Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Планіровка Літньої Кухні/Времянки

Yaroslav-x777

Рекомендовані повідомлення

Допоможіть будь-ласка з планіровкою літної кухні, внутрішні розміри 5 на 8 ( фото додається ), хочу щоб вийшло дві кімнати одна більша для дорослих і менша дитяча, кухня, санузел і мабуть невеличкий тамбур або коридор, цікавить всередині планіровка як би ви зробили і розміри приміщень. Хто може намалюйте будь-ласка.174129925_..2.thumb.jpg.73aac047dd1fa185d9bb51c0157420aa.jpg
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на скорую руку плюс-минус...

Миниатюры

Нажмите на изображение для увеличения Название: Л.К. 3.jpg Просмотров: 0 Размер: 76.6 Кб ID: 368155

________________________________________________

дякую, цікавий варіант) чи можна так зробити щоб центральний вхід ( тамбур ) був по центру?) і ще як на мене то кухня мабуть трошки завилика краще велику кімнату зробити трохи побільшу як думаєте?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

________________________________________________

дякую, цікавий варіант) чи можна так зробити щоб центральний вхід ( тамбур ) був по центру?) і ще як на мене то кухня мабуть трошки завилика краще велику кімнату зробити трохи побільшу як думаєте?

 

можливо зробити все що завгодно)))

можна й вхід по "центру", можна й кухню більше... :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

то в чергу тоді...

бо не встигаю олівці заточувати...

_____________________________________________

добре я в черзі чекаю )) дякую)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А як Вам такий варіант?

_________________________________________

У Вашому варіанті влаштовує практично все) а чи не могли б Ви накидати такий самий варіант але з розмірами 5.5 на 8 щоб за цих пів метра збільшити розміри кімнат. І ще один момент санузол 1070 см. по ширині як думаєте не завузький буде, можливо його трохи по іншому переробити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А як Вам такий варіант?

 

Ляля!

 

Топікстартер, замовляйте у Марії проект! Не соромтеся. ;)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а чи не могли б Ви накидати такий самий варіант але з розмірами 5.5 на 8

Я можу все:)

Завітайте до мого сервісу, і я Вам накидаю і 5,5х8, і 8,5х5, і мансарду, і терасу, і басейн, і мангал, і все, що Вам заманеться :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я можу все

Завітайте до мого сервісу, і я Вам накидаю і 5,5х8, і 8,5х5, і мансарду, і терасу, і басейн, і мангал, і все, що Вам заманеться

________________________________________________________

Дякую) Ви тільки планіровкою займаєтесь чи робите повноцінні проекти з планіровкою ( прекриття, кровля, фундамент, розводка і т.д.)? от закінчу підготовку до будівництва криниця, світло і перед заливкою фундамента заїду) Ви в Києві знаходитесь? скиньте адресок і контактні дані.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 9 місяців потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...