Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Как правильно начать шпаклевку стен

fisherok

Рекомендовані повідомлення

Добрый день уважаемые форумчане. Как правильно начать шпаклевку стен по цементно песчаной штукатурке. Интересует момент создания плоскости шпаклевкой, правильные углы.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересует момент создания плоскости шпаклевкой, правильные углы.

Берем шпатель левой рукой, потом плавно переставляем в правую, смотрим на стену и ставим шпатель на пол, достаем телефон и набираем номер профессионального шпаклевщика. Думаю это будет ОЧЕНЬ правильное решение.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день уважаемые форумчане. Как правильно начать шпаклевку стен по цементно песчаной штукатурке. Интересует момент создания плоскости шпаклевкой, правильные углы.

Площина і прямі кути мали бути зроблені під час штукатурки.

Перевірити правилом, якщо будуть ями, то можна підтянути стартом, якщо горбочки, то підшліфувати нождачкою. Потім шпателем почистити пісок, добряче погрунтувати, а тоді уже нанносити фінішну шпаклівку тонкими слоями багато разів, доки не досягнете бажаного результату.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так зрозумів що правилом можна не тільки провіряти ями, а ще й знімати попередньо нанесену стартову шпаклівку використовуючи його як великий шпатель.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так. Свіжонанесену, яка уже почала схватуватись можна підрізати правилом, а потім шпателем загладити царапини.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене поштукатурені стіни із середньою якістю коли прикладаю правило 2.5 м є просвіт місцями 2-3 мм. Тому думаю я вирівняю шпаклівкою стартовою. Як їа Ваша думка?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Такі зазори можна витягти фінішом під правило. Стартова буде швидко сохнути і скочуватись. Якщо Ваша ЦПШ перетерта, то після старта поверхня може стати ще більш нерівною. Для новачка фінішом працювати буде легше.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене поштукатурені стіни із середньою якістю коли прикладаю правило 2.5 м є просвіт місцями 2-3 мм. Тому думаю я вирівняю шпаклівкою стартовою. Як їа Ваша думка?

 

Витянете, якщо шпатель в руці тримали не 1 раз і бажано щоб він був 50 см. для більшого захвату площі. Не забудьте лишень змести пісок з штукатурки та прогрунтувати перед шпаклівкою.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Берем шпатель левой рукой, потом плавно переставляем в правую, смотрим на стену и ставим шпатель на пол, достаем телефон и набираем номер профессионального шпаклевщика. Думаю это будет ОЧЕНЬ правильное решение

 

100% :), при этом не забываем озвучить месторасположение обьекта

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...