Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Помощь Вооружённым Силам Украины, Национальной Гвардии и другим силовым структурам.

ДОКС

Рекомендовані повідомлення

Познакомилась с волонтёрами в Новоград Волынском.

62 ребенка с г.Новоград-Волинський, чей папа погиб либо без вести больше года.

Я так думаю, что мы не имеем права забыть такие семьи. Поэтому по возможности прошу всех помогать, кто чем может. Я буду писать потребности хотя бы нескольких семей.

Вдова с Попельни...Она там на все смт.одна вдова с ребенком- а помощи никакой нет ей Просит продуктов...

Вот написала она "Сказали наші волонтери що таким ,як я не допомогають....странно,а кому ж вони тоді допомогають...Я казала що мені хто зна звідки допомогають, і з новограду, а ви тут під боком не можете даже зошита купити моїй дитині....в такі моменти мені жаль що загинув мій чоловік.За що він загинув?

Я тут навіть роботу не можу знайти.А в Киів хотіла іхати на роботу, то Даша дуже проти, не пускає

О семье:

Ми живемо з моїми батьками,на даний час я в пошуках роботи.Даринка любить малювати,танцювати восточні танці.,катається на роликах.Мріє про чудового плеєра з розовими наушниками.Обожнює мягкі іграшки.

 

В декабре у девочки День Рожденье Давайте порадуем ребёнка подарком.

Адрес, куда отправить напишу в Личку обращайтесь.

 

На плеер и наушники начинаю собирать. Номер моей карты то же.

Продукты куплю и отправлю немного денег есть.

 

ВСЕМ СПАСИБО

 

Реквизиты Карта Приватбанка

5168 7423 2113 8798 Степанова Олеся Петровна

 

Для пополнения с карты другого банка Реквезиты Получатель: ПАО КБ ПриватБанк. Код получателя (ОКПО, ЕГРПОУ): 14360570. Код банка получателя (МФО): 305299. Счет получателя: 29244825509100. Назначение: для пополнения карты/счета

№ 5168 7423 2113 8798, Степанова (Сторожик)Олеся Петровна, ИНН 2905022221

+ 200,00 грн пополнение через терминал Спасибочки

 

 

+ 200.00 грн от Руцкого Александра Спасибки огромное.

П.С. Подскажите какой плеер и наушники РОЗОВЫЕ купить. Где искать?? Я в єтом полній профан)))

 

 

+ 300 грн от Копа Сергей СПАСИБОЧКИ ОГРОМНОЕ

Вот папа Даши, для которой мы собираем на плеер и наушники memorybook.org.ua/30/yurchenkoigor.htm

 

Спасибо всем.

 

Добавлено через 32 секунды

Коли настає ніч, зазвичай, волонтери пишуть звіти. Але в мене не звіт.

Сьогодні в мене непростий пост...

Мабуть всі мої друзі знають, що сім"ї з дітьми, які втратили тата на війні, особливі для нас. Неможливо охопити всіх, проте намагаємося підставити плече, де можна.

 

Проклята нами Степанівка.

Він дуже чекав на народження сина. Так склалася доля, що тато побачив свого синочка лише по mms, що прислала дружина. 5 серпня його синочок народився, а 11 серпня тата вже не стало. Тато не встиг приїхати додому і взяти на руки своє продовження.

Нашій мамі 20 років, вона лишилась з 1 річним сином одна. В Віки давно померла мама, є молодша сестричка, що потребує постійної опіки!!!

Зовсім недавно цій маленькій сім"ї виділили квартиру в місті Новоград-Волинський.

Попереду зима. Гостро стоїть питання заміни віконного блоку з виходом на балкон (звідти вже дме!) та сантехніки в квартирі. Стан - на фото. Там же- список найнеобхіднішого. Я рідко прошу ось так щось конкретно, мама вже напозичалася, щоб в"їхати в квартиру! Бо до 14 жовтня 2015 в неї закінчується оренда і треба переселитися. Прошу всіх, хто може допомогти!

Рахунок (Приват) мами надам в особисті повідомлення, як і телефон. Хто місцевий- ласкаво просимо на власні очі побачити сім"ю. Мама просила не виставляти її фото тут, тому я дотримаюсь слова.

Нам треба зібрати 9000 грн. Коли настає ніч, зазвичай, волонтери пишуть звіти. Але в мене не звіт.

Сьогодні в мене непростий пост...

Мабуть всі мої друзі знають, що сім"ї з дітьми, які втратили тата на війні, особливі для нас. Неможливо охопити всіх, проте намагаємося підставити плече, де можна.

 

Проклята нами Степанівка.

Він дуже чекав на народження сина. Так склалася доля, що тато побачив свого синочка лише по mms, що прислала дружина. 5 серпня його синочок народився, а 11 серпня тата вже не стало. Тато не встиг приїхати додому і взяти на руки своє продовження.

Нашій мамі 20 років, вона лишилась з 1 річним сином одна. В Віки давно померла мама, є молодша сестричка, що потребує постійної опіки!!!

Зовсім недавно цій маленькій сім"ї виділили квартиру в місті Новоград-Волинський.

Попереду зима. Гостро стоїть питання заміни віконного блоку з виходом на балкон (звідти вже дме!) та сантехніки в квартирі. Стан - на фото. Там же- список найнеобхіднішого. Я рідко прошу ось так щось конкретно, мама вже напозичалася, щоб в"їхати в квартиру! Бо до 14 жовтня 2015 в неї закінчується оренда і треба переселитися. Прошу всіх, хто може допомогти!

Рахунок (Приват) мами надам в особисті повідомлення, як і телефон. Хто місцевий- ласкаво просимо на власні очі побачити сім"ю. Мама просила не виставляти її фото тут, тому я дотримаюсь слова.

Нам треба зібрати 9000 грн.

Номер карты Карта Приват 5168 7572 7411 8597 на Олійник Вікторія Олегівна

02a027b36302.jpg f9ca5d306e34.jpg 3297ecf4a4c7.jpg

 

Вопрос с балконным блоком я закрываю. Работаю в окнах, поэтому в понедельник отправлю новой почтой. Может у кого то есть по списку что-то можно передать. Может кто-то есть из Новоград Волынского, можно подъехать помочь. Можно помочь финансово на указанную карту ВСЕМ СПАСИБО :flag1::rolleyes:

 

 

 

А это папочка этой семьи memorybook.org.ua/18/oliynyk.htm

 

Люблю Вас всех, Спасибо что помогаете мне помогать

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коли настає ніч, зазвичай, волонтери пишуть звіти. Але в мене не звіт.

Сьогодні в мене непростий пост...

Мабуть всі мої друзі знають, що сім"ї з дітьми, які втратили тата на війні, особливі для нас. Неможливо охопити всіх, проте намагаємося підставити плече, де можна.

 

Проклята нами Степанівка.

Він дуже чекав на народження сина. Так склалася доля, що тато побачив свого синочка лише по mms, що прислала дружина. 5 серпня його синочок народився, а 11 серпня тата вже не стало. Тато не встиг приїхати додому і взяти на руки своє продовження.

Нашій мамі 20 років, вона лишилась з 1 річним сином одна. В Віки давно померла мама, є молодша сестричка, що потребує постійної опіки!!!

Зовсім недавно цій маленькій сім"ї виділили квартиру в місті Новоград-Волинський.

Попереду зима. Гостро стоїть питання заміни віконного блоку з виходом на балкон (звідти вже дме!) та сантехніки в квартирі. Стан - на фото. Там же- список найнеобхіднішого. Я рідко прошу ось так щось конкретно, мама вже напозичалася, щоб в"їхати в квартиру! Бо до 14 жовтня 2015 в неї закінчується оренда і треба переселитися. Прошу всіх, хто може допомогти!

Рахунок (Приват) мами надам в особисті повідомлення, як і телефон. Хто місцевий- ласкаво просимо на власні очі побачити сім"ю. Мама просила не виставляти її фото тут, тому я дотримаюсь слова.

Нам треба зібрати 9000 грн. Коли настає ніч, зазвичай, волонтери пишуть звіти. Але в мене не звіт.

Сьогодні в мене непростий пост...

Мабуть всі мої друзі знають, що сім"ї з дітьми, які втратили тата на війні, особливі для нас. Неможливо охопити всіх, проте намагаємося підставити плече, де можна.

 

Проклята нами Степанівка.

Він дуже чекав на народження сина. Так склалася доля, що тато побачив свого синочка лише по mms, що прислала дружина. 5 серпня його синочок народився, а 11 серпня тата вже не стало. Тато не встиг приїхати додому і взяти на руки своє продовження.

Нашій мамі 20 років, вона лишилась з 1 річним сином одна. В Віки давно померла мама, є молодша сестричка, що потребує постійної опіки!!!

Зовсім недавно цій маленькій сім"ї виділили квартиру в місті Новоград-Волинський.

Попереду зима. Гостро стоїть питання заміни віконного блоку з виходом на балкон (звідти вже дме!) та сантехніки в квартирі. Стан - на фото. Там же- список найнеобхіднішого. Я рідко прошу ось так щось конкретно, мама вже напозичалася, щоб в"їхати в квартиру! Бо до 14 жовтня 2015 в неї закінчується оренда і треба переселитися. Прошу всіх, хто може допомогти!

Рахунок (Приват) мами надам в особисті повідомлення, як і телефон. Хто місцевий- ласкаво просимо на власні очі побачити сім"ю. Мама просила не виставляти її фото тут, тому я дотримаюсь слова.

Нам треба зібрати 9000 грн.

Номер карты Карта Приват 5168 7572 7411 8597 на Олійник Вікторія Олегівна

 

 

Вопрос с балконным блоком я закрываю. Работаю в окнах, поэтому в понедельник отправлю новой почтой. Может у кого то есть по списку что-то можно передать. Может кто-то есть из Новоград Волынского, можно подъехать помочь. Можно помочь финансово на указанную карту ВСЕМ СПАСИБО :flag1::rolleyes:

 

Вот так проходит ремонт. И главный строитель на месте :flag1:

 

 

34d1827c24fb.jpgb70a79e6c5b2.jpg984c7288f7d9.jpgc236584408d8.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Хто може допомогти доставити найближчим часом посилочку в Попасну?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

БЛАГОДІЙНИК ПРОДАВ КВАРТИРУ, ЩОБ ВІДДАТИ 1 МЛН ГРН НА АПАРАТ ДЛЯ РЕАБІЛІТАЦІЇ ПОРАНЕНИХ

16 грудня 2015

 

x59200.jpg.pagespeed.ic.WseVjNlJITk_w6Y3mx02.jpg

 

 

www.5.ua/ato-na-shodi/Blahodiinyk-prodav-kvartyru-shchob-viddaty-1-mln-hrn-na-aparat-dlia-reabilitatsii-poranenykh-101385.html

 

****

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Ребята, у меняя плохие новости.

Вот сообщение на Фейсбуке от мужа Alsu:

Вчера после тяжёлой болезни гриппа моя Леночка (Прасковья Солнечная) покинула наш мир. Господи прими её светлую душу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

ПОРАНЕНИЙ РОСІЙСЬКИМ СНАЙПЕРОМ ДОБРОВОЛЕЦЬ ПОТРЕБУЄ НЕГАЙНОЇ ДОПОМОГИ

12 лютого 2016

 

 

 

Народний проект - Всеукраїнський центр волонтерів

Дніпропетровський доброволець і волонтер був важко поранений у ворожій засідці під Щастям – зараз йому загрожує ампутація ноги

 

www.5.ua/Poraneni-v-zoni-ATO/Poranenyi-rosiiskym-snaiperom-dobrovolets-potrebuie-nehainoi-dopomohy-106029.html

 

 

****

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

ВОЛОНТЕР-МЕДИК ЯНА ЗІНКЕВИЧ ПОТРЕБУЄ ДОПОМОГИ ДЛЯ НЕВІДКЛАДНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ В ІЗРАЇЛІ

 

29 лютого 2016

 

 

 

Керівник медичної служби "Госпітальєри" Добровольчого українського корпусу Яна Зінкевич потребує на лікування в Ізраїлі $120 тис

 

На тримісячний курс реабілітації після операції на хребті дівчина вирушить цього четверга. Самотужки оплатити курс вона не здатна. Тож на прес-конференції в Дніпропетровську Яна Зінкевич оголосила про створення благодійного фонду, що збиратиме кошти на її лікування.

 

Зазначимо, керівник медичної служби "Госпітальєри" добровольчого українського корпусу потрапила у ДТП 5 грудня неподалік Дніпропетровська. Відтоді 20-річна дівчина, яка врятувала не одне життя на Донбасі, прикута до інвалідного візка.

 

"Я прошу допомоги всіх, хто мене знає, хто мене підтримує. Я розумію, що вже і так мені люди досить сильно допомогли. Я хочу виконати свою мрію і, як маленька дитина, зробити свій перший крок", - говорить Яна Зінкевич.

 

"Для її подальшого лікування і реабілітації ми створюємо Фонд Яни Зінкевич, де у наглядову раду увійдуть громадські діячі, військові, політики, волонтери, лікарі, відомі люди з незаплямованою репутацією. Власним ім'ям ми відповідаємо за доцільність цільове використання всіх зібраних коштів", - додав заступник головного лікаря Дніпропетровської обласної лікарні ім. Мечникова Юрій Сребець.

 

 

 

Кошти можна переказати за такими реквізитами:

 

- для поповнення у відділеннях ПАТ КБ "ПриватБанк":

 

номер рахунку 4149625810825933 Зінкевич Яна Вадимівна;

 

- для поповнення в інших українських банках:

 

Установа банку ПАТ КБ "ПриватБанк"

 

МФО банку 305299, код ЄДРПОУ 14360570

 

Рахунок одержувача 29244825509100

 

4149625810825933, Зінкевич Яна Вадимівна, 3488112209.

 

www.5.ua/Poraneni-v-zoni-ATO/Volontermedyk-Yana-Zinkevych-potrebuie-dopomohy-dlia-nevidkladnoi-reabilitatsii-v-Izraili-107583.html

 

***

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

СЕРЦЕ ВОЛОНТЕРА СЕРГІЯ МАКСИМЦЯ ДАЛО ЗБІЙ: ПОТРІБНА ВАША ДОПОМОГА

10 квітня 2016

 

 

Реквізити для допомоги: карта Приватбанку 5168 7420 1806 0040 Максимець Сергій. Волонтер Сергій Максимець потребує допомоги, його після інфаркту прооперували. До того часу корінний донеччанин двічі на тиждень упродовж останніх 2-х років возив допомогу бійцям АТО й евакуйовував звідти місцевих і поранених вояків.

 

Джерело:

www.5.ua/video/sertse-volontera-serhiia-maksymtsia-dalo-zbii-potribna-vasha-dopomoha-111157.html

 

***

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Троє українських воїнів-героїв можуть назавжди залишитись інвалідами, якщо їм не допомогти негайно.

5 травня 2016

 

 

www.5.ua/suspilstvo/volontery-riatuiut-vid-invalidnosti-shche-3kh-biitsiv-zsu-potribna-nehaina-dopomoha-113359.html#

 

***

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Нужна наша помощь. Все наверное уже знают, что на передовой у нас очень гарячо. Ребятки наши подопечные попали под обстрел много раненых и к сожалению есть и погибшие. Много чего сгорело из нужного((( Нужно срочно купить 11 корематов и 4 поджопника. Будем собирать посылку на субботу. Буду очень благодарна за помощь. Спасибо всем :iconsurp: :iconsurp: :iconsurp: :iconsurp: :iconsurp:

 

Номер карты тот же

Реквизиты Карта Приватбанка

5168 7423 2113 8798 Степанова Олеся Петровна

 

Для пополнения с карты другого банка Реквезиты Получатель: ПАО КБ ПриватБанк. Код получателя (ОКПО, ЕГРПОУ): 14360570. Код банка получателя (МФО): 305299. Счет получателя: 29244825509100. Назначение: для пополнения карты/счета

№ 5168 7423 2113 8798, Степанова (Сторожик)Олеся Петровна, ИНН 2905022221

13339544_1174269615941045_6498214553132645787_n.jpg.f281cc6c4d3925e7a553bf2c279915f7.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

ВОЛОНТЕРИ ПРОСЯТЬ ДОПОМОГТИ ТЕРМІНОВО ЗІБРАТИ КОШТИ НА ДАЛЕКОМІР І БІНОКЛЬ ДЛЯ 10-Ї БРИГАДИ

 

30 липня 2016

 

Джерело:

www.5.ua/suspilstvo/volontery-prosiat-dopomohty-terminovo-zibraty-koshty-na-dalekomir-i-binokl-dlia-10i-bryhady-121546.html

 

***

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Просьба помочь знакомому бойцу Олегу Ивахнюку. Мы знаем Олега с Майдана, когда он был в 3-й сотне… Пошел добровольцем на фронт в мае 2014-го, 18 июля попал в засаду при попытке освободить Попасную и был ранен (3 пули в бедро).

24 июля Олега привезли в Харьковский военный госпиталь и сделали первую операцию. С тех пор началась долгая борьба за жизнь – паралич нижней части тела, инфекция, которая попала в спинной мозг, более 20 операций… Последние месяцы Олег находится на лечении в Испании, где наконец удалось справиться с инфекцией, которая не давала возможность сделать важную операцию по установке импланта на место, где после ранения не было кости. Реабилитация проходит успешно, есть шанс, что Олег сможет сходить.

Для завершения реабилитации необходимо собрать порядка 6000 евро (бюджет на 3 месяца)… Если есть какие-то вопросы, с нашей стороны помощь Олег координирует Джейн Ло (Jane Lo).

Буду благодарен за помощь и репост!

Карта Приватбанка 4149 4978 0992 1416 (Ивахнюк Олег Петрович)

СМИ про Олега: vikna.if.ua/news/category/kl/2016/07/04/56448/view

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

ВОЛОНТЕРИ ЗАКЛИКАЮТЬ ДОПОМОГТИ НАШИМ ЗАХИСНИКАМ В АВДІЇВЦІ

31.01.2017

 

Допомога потрібна для закупівлі необхідного спорядження для хлопців, які ведуть потужні бої із окупантом.

 

www.5.ua/suspilstvo/volontery-zaklykaiut-dopomohty-nashym-zakhysnykam-v-avdiivtsi-137366.html

 

https://www.facebook.com/Narodnyi.Proekt/

 

***

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

БІЙЦІ АТО ПОТРЕБУЮТЬ ДОНОРСЬКОЇ КРОВІ:

 

МЕДИКИ ЗАКЛИКАЮТЬ КИЯН ДОПОМОГТИ ПОРАНЕНИМ ГЕРОЯМ.

02.02.2017

 

www.5.ua/kyiv/biitsi-ato-potrebuiut-donorskoi-krovi-medyky-zaklykaiut-kyian-dopomohty-poranenym-heroiam-137508.html

 

***

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На следующую неделю будем готовить отправку на Авдеевку. Наши ребятки, которым мы постоянно помогаем там 72ОМБР. Спасибо им за нашу мирную жизнь.

Шапки, зеленые-черные,

перчатки,

носки,

медикаменты от простуд,

согревайки,

чай кофе ,

гаечные ключи от 12 и выше,

цепи на бензопилы,

масло 2хтактное в генераторы

 

На что получится собрать, то и отправим. На данный момент на карте 2000 грн

Кто может помогите финансово, или вещами из списка. Актуально также теплые вещи и гигиена (салфетки влажные, станки,мыло)

Кто захочет может отправить самостоятельно контакты дам в личку

 

 

Реквизиты Карта Приватбанка

5168 7423 2113 8798 Степанова Олеся Петровна

 

Для пополнения с карты другого банка Реквизиты Получатель: ПАО КБ ПриватБанк. Код получателя (ОКПО, ЕГРПОУ): 14360570. Код банка получателя (МФО): 305299. Счет получателя: 29244825509100. Назначение: для пополнения карты/счета

№ 5168 7423 2113 8798, Степанова (Сторожик)Олеся Петровна, ИНН 2905022221

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пополнения на карту

+ 300 грн Рожошенко Інна Миколаївна Спасибочки :good:

+ 400 грн Лозоватський Кирило Володимирович Спасибище :flag1:

+ 300 грн РУКIНА ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРIВНА Спасибочки :Rose:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

+ 200,00 грн Руцкий Александр Спасибочки :flag1:

+ 500.00 грн Синиченко Д. В. Спасибо огромное :flag1:

+ 500,00 грн Вчера 23:07 Зачисление перевода на карту Спасибки огромное :flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

В Авдеевку, в 72 бригаду нужен рабочий, можно Б/У манитор, поддерживающий HD. Город не важен, отчет обязателен, как обычно.

Так же ОЧЕНЬ нужны наборы ключей, размер от 8 до 30.

У кого есть новые или БУ свитч, РАБОЧИЕ - тоже очень нужны.

Отправить сможете сами из любого города:flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.lg.com/ru/monitors/lg-W2452V-monitors

 

Есть такой - если подходит, пишите дальнейшие действия.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.lg.com/ru/monitors/lg-W2452V-monitors

 

Есть такой - если подходит, пишите дальнейшие действия.

 

Уже не нужно? Тогда отдаем другим, т.к. вы на форуме были, а в теме

не отписались.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Добрый вечер.

Еще года полтора назад я говорил в общении здесь на форуме, что для армии я обуза. Но оказалось что и для меня нашлось место. Я кадровик, служу в Чабанке под Одессой, на полигоне с июня 2016. Долго менжевался просить о помощи или нет. Но чувствую своими силами не потяну. На мат часть полигона деньги выделяются и даже недавно поменяли окна на пластик. Но ремонт в строевой части (мой кабинет) будет еще не скоро. Комната грубо 6х4, нужен линолеум и обои (самые простые однотонные, остатки шпаклевки и краски. Возможно у кого то есть ненужные стулья или старое ламинированное дсп (наделать мебели).

Извините за сумбурное изложение.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всеволодович, помогу деньгой - прошу реквизиты ЛС.

 

Вы правильно поступили, написав просьбу - вы заслуживаете большого уважения :flag1:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...