Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Проект оптимального бюджетного дому-оцініть і покритикуйте-ДЯКУЮ

fizyk

Рекомендовані повідомлення

Проект-спрощений Дім в рододендронах-ruplans.ru/proekti/proekti_3862.html

Що я хочу змінити:

1поверх-в лівій бокові стіні-одне велике вікно напроти сходів замість двох і зменшити розмір дверей на терасу

2поверх-забрати задній балкон і вікно в даху та поставити два великі вікна замість дверей на балкон

Чи вартує підняти стіни мансарди і зменшити кут нахилу та площу даху з керамічної черепиці? І саме цікаве----чи можна одну ліву бокову стіну на мансарді зробити з дерев'яного бруса???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Проект-спрощений Дім в рододендронах-ruplans.ru/proekti/proekti_3862.html

Що я хочу змінити:

1поверх-в лівій бокові стіні-одне велике вікно напроти сходів замість двох і зменшити розмір дверей на терасу

2поверх-забрати задній балкон і вікно в даху та поставити два великі вікна замість дверей на балкон

Чи вартує підняти стіни мансарди і зменшити кут нахилу та площу даху з керамічної черепиці? І саме цікаве----чи можна одну ліву бокову стіну на мансарді зробити з дерев'яного бруса???

 

если чесно не понимаю зачем спалня на первом этаже, и 2 с\у в таком маленьком домике..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи вартує підняти стіни мансарди і зменшити кут нахилу та площу даху з керамічної черепиці?

Для комфорту достатня висота стіни - 1,5 м. А оптимальним кутом нахилу даху з покриттям з керамічної черепиці вважається 50 град. Загалом для керамічної черепиці визначають кути 22-60 градусів.

Майте на увазі, що керамічна черепиця доволі важка, тому кроквяна система має бути більш масивна ніж для металочерепиці. При зменшенні кута нахилу даху кроквяна система також може дещо змінитися, як переріз крокв, так і деякі кріплення.

І саме цікаве----чи можна одну ліву бокову стіну на мансарді зробити з дерев'яного бруса???

Не можна. По-перше, різний матеріал, відповідно різні їх характеристики, по-друге, перев'язка стін. Будинок повинен бути однією цілою системою. Якщо маєте бажання, щоб стіна виглядала, мов витовлена з бруса, то використайте в якості облицювання блок-хаус.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я хочу, щоб хоча одна стіна в спальні була з дерева--дуже гарний мікроклімат і дихається ЛЕГКО--чи можна зв'язати будинок балкою, яку положити на передню, внутрішню і задню стіни під самим дахом , а ліву стіну 9м*1,5м з бруса настромити на штирі з арматури, які закріплені в бетонному перекритті між 1 і 2 поверхом і стягнути зверху гайками---така собі плаваюча стіна--,яку завжди можна зверху зтягнути при усадці дерева???
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если чесно не понимаю зачем спалня на первом этаже, и 2 с\у в таком маленьком домике..

Строил пару таких домов. Спальня на первом этаже в одном случае предназначалась постоянно приезжающей и ночующей в доме маме(теще))))), а в другом использовалась в качестве кабинета.

 

Добавлено через 3 минуты

Я хочу, щоб хоча одна стіна в спальні була з дерева--дуже гарний мікроклімат і дихається ЛЕГКО--чи можна зв'язати будинок балкою, яку положити на передню, внутрішню і задню стіни під самим дахом , а ліву стіну 9м*1,5м з бруса настромити на штирі з арматури, які закріплені в бетонному перекритті між 1 і 2 поверхом і стягнути зверху гайками---така собі плаваюча стіна--,яку завжди можна зверху зтягнути при усадці дерева???

Можно, если в качестве сейсмопояса использовать двутавровую балку

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...