Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Нужно ли делать экпертизу рабочего проэкта?

захар 1977

Рекомендовані повідомлення

Имеется квартира в двух этажном многоквартирном доме на втором этаже, получено разрешение горсовета на увеличение площади квартиры за счёт реконструкции чердака. Готов уже робочий проэкт, но архитектор утверждает, что нужна ещё какая-то экспертиза которую бедет сам помогать делать. Вопрос такого рода разводит или действительно нужна эта экспертиза проэкта?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чому? Невже двохповерховий будинок вважається об'єктом IV категорії складності?

Так, потрібна експертиза проекту будівництва.

Виконує укрдержбудекспертиза.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чому? Невже двохповерховий будинок вважається об'єктом IV категорії складності?

Вот і мене це бентежить. Може хтось пояснить обов'язково чи ні і чи можливо це уникнути якщо це обов'язково? А то аж смішно. Архбуднагляд робить проект, а його ще якійсь архітектор має провіряти. Тим більше, що я навіть дах піднімати не буду, тількі дві стіни добудовувати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Експертизу вимагають в ДАБК при подачі декларації про початок виконання буд робіт. Якщо зареєструють декларацію без експертного висновку укрдержбудекспертизи - тоді не обов'язково)))
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не зрозуміла. В декларації відповідно проекту(де зроблен розрахунок категорії складності) вказується ІІІ категорія складності, тому що 2-ох поверховий будинок ну аж ніяк не може бути вищої категорії. Які претензії може пред'явити ДАБК і як він може таке своє рішення обгрунтувати?

Експертизу вимагають в ДАБК при подачі декларації про початок виконання буд робіт. Якщо зареєструють декларацію без експертного висновку укрдержбудекспертизи - тоді не обов'язково)))
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені пояснили це сейсмічністю в Закарпатті. Експертиза робиться на міцність та надійність конструкцій.

Обєкт 2-ї категорії складності.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені пояснили це сейсмічністю в Закарпатті. Експертиза робиться на міцність та надійність конструкцій.

Обєкт 2-ї категорії складності.

Забрав сьогодні робочий проект в ньому написано будинок відноситься до класу наслідків СС-2 та 3 категорії складності (згідно таблиці А.1 ДСТУ-НБ В.1.2-16:2013).

Львів ніколи не був сейсмічним тому в нас так не пояснять. Що робити? Якщо піду без експертної оцінки то чим мені це обгрунтовувати якщо почнуть вимахуватись? Може ктось підскаже?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо піду без експертної оцінки то чим мені це обгрунтовувати якщо почнуть вимахуватись? Може ктось підскаже?

Підскажіть будьласка ктось чим апелювати, або ткніть носом де шукати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Закон "Про регулювання містобудівної діяльності" стаття 31.:)

Підскажіть будьласка ктось чим апелювати, або ткніть носом де шукати.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Закон "Про регулювання містобудівної діяльності" стаття 31.:)

Дякую, буду завтра пробувати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Який результат?

Поки, що немає результата. Пішов в ДАБК, а вони мені

-Вже не приймаємо документи, треба в єдине вікно.

-А експертизу треба?

-Так!!!

-А вроді на третій клас складності не треба?

-Ой, ви і то знаєте?

-Ну да!

-То їдіть в єдине вікно, раз знаєте.

Чим мене ще більше озадачили. В понеділок поїду в це єдине вікно попробую здати.

Ще якщо не тяжко може ктось підскаже, якщо возьмуть цю декларацію то свою експертизу можуть запити холодною водою?:D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, що. Був я сьогодні в єдиному вікні і не вийшло здати без експертизи. Там доречі сидить представник ДАБК. Я їм про 31 статтю, а вона мені про міцність фундаменту та будівлі. Каже якщо би ви будували будинок з нуля то без питань, а так ви надстроюєте.

Мало того, що експертизу забов'язали робити так ще і технічний та авторські надзори кажуть щоб оформив.:o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...