Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Електродні котли.

Sergijukr

Рекомендовані повідомлення

Хтось має досвід використання електродного котла? Хочу зробити теплу підлогу, порадили котел коспел, шукаючи альтернативу знайшов ось електродні котли. Продавці та виробники розхвалюють, але хотілося б взнати у людей, які мають їх і знають плюси-мінуси. Чи коштує така шкірка вичинки, при експлуатації?

Посилання на інформацію про котли:

(ссылка устарела)

www.energosberezhenie.com/scheme.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хтось має досвід використання електродного котла? Хочу зробити теплу підлогу, порадили котел коспел, шукаючи альтернативу знайшов ось електродні котли. Продавці та виробники розхвалюють, але хотілося б взнати у людей, які мають їх і знають плюси-мінуси. Чи коштує така шкірка вичинки, при експлуатації?

 

 

Файні котлі, гріють шо дурні, а електрики майже не споживають, бо на них не поширюються закони фізики.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а електрики майже не споживають, бо на них не поширюються закони фізики.

)))))))))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потужність "Обрій" - 5 кВт.

Потужність "Коспел" - 8 кВт.

 

Це так, але коспел нагріє всього 80 квадратів і при цьому затрати будуть 8 квт*год.

 

А чудо "Обрій" нагріє аж 200 квадратів, а споживать буде трішки більше, ніж лампочка на його корпусі для індикації ввімкнення. Це котли з новітніх технологій.

 

З коспелом постійні проблеми. Вилітають датчики протоку, а в Обрії нема чому ламатись. . .

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потужність "Обрій" - 5 кВт.

Потужність "Коспел" - 8 кВт.

Ds

тось має досвід використання електродного котла?

В армии служили??? Воду кипятили с помощью двух лезвий, двух спичек и отрезка двужильного провода??? Принцип тот-же , проблем больше...

Кроме того-в электродных котлах в базе НЕ РЕГУЛИРУЕТСЯ температура, т.е. он или работает на всю ,до срабатывания защиты "на перегрев"( это если она ещё есть) или не работает...

В Kospel ( если это именно тот Коспел ) есть регулировка температуры от 40 С (воду напрямую можно запускать в гребёнку ТП без смесительного узла). В нём есть насос , внём есть 5 типов защиты. Хотя котелок не без греха ,из-за общей ТЭН-колбы )сгорел 1 тен- меняяем колбу)...

В общем,берите ТОЛЬКО ТЭНовый котёл люблшл производителя ( Среди Украинских рекомендую "Термию", "Росс", ЭКО (тут поправочка -от 8+ комплектации) АТЭМ( вообще Протерм Скат прошлого поколения).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ds

 

В армии служили??? Воду кипятили с помощью двух лезвий, двух спичек и отрезка двужильного провода??? Принцип тот-же , проблем больше...

Кроме того-в электродных котлах в базе НЕ РЕГУЛИРУЕТСЯ температура, т.е. он или работает на всю ,до срабатывания защиты "на перегрев"( это если она ещё есть) или не работает...

В Kospel ( если это именно тот Коспел ) есть регулировка температуры от 40 С (воду напрямую можно запускать в гребёнку ТП без смесительного узла). В нём есть насос , внём есть 5 типов защиты. Хотя котелок не без греха ,из-за общей ТЭН-колбы )сгорел 1 тен- меняяем колбу)...

В общем,берите ТОЛЬКО ТЭНовый котёл люблшл производителя ( Среди Украинских рекомендую "Термию", "Росс", ЭКО (тут поправочка -от 8+ комплектации) АТЭМ( вообще Протерм Скат прошлого поколения).

Щодо армії, то вони якраз звідти.

Даний тип опалювальних котлів був створений у середині минулого століття підприємствами оборонного комплексу для потреб підводного флоту СРСР, зокрема — для опалення відсіків підводних човнів з дизельними двигунами. Котел Электродный повністю відповідав умовам замовлення підводників — мав вкрай малі для звичайних опалювальних котлів розміри, не потребував витяжці, не створював шумів при роботі, ефективно нагрівав теплоносій, в ролі якого більше пасувала звичайна морська вода.

Щодо регулювання температури, то якщо ви переходили за посиланням там є схема на якій є блок управління невже він для краси, а не для керування, скажімо тією ж температурою?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

для опалення відсіків підводних човнів з дизельними двигунами.

О прогресс... Предпоследний раз было у "атомных")))

мав вкрай малі для звичайних опалювальних котлів розміри, не потребував витяжці, не створював шумів при роботі, ефективно нагрівав теплоносій, в ролі якого більше пасувала звичайна морська вода.

Если уж на оо пошло, то при работе АКБ нагреваются, их можно охлаждать и использовать это тепло.

Щодо регулювання температури, то якщо ви переходили за посиланням там є схема на якій є блок управління

Я ж писал "В БАЗЕ"... А так блок управления Вам предложет ,и будет подходить "только такой, работающий на общей электрической частоте с котлом" и стоять он будет как второй котлё ( про насос не забываем +1200 грн Вило)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Даний тип опалювальних котлів був створений у середині минулого століття підприємствами оборонного комплексу для потреб підводного флоту СРСР, зокрема — для опалення відсіків підводних човнів

 

Вмовили. Куплю декілька. Давайте Ваші контакти та ціни для монтажників.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вмовили. Куплю декілька. Давайте Ваші контакти та ціни для монтажників.

Я не продавець. Я з"ясовую чи варто його купувати, замість коспела, для обігріву будинка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не продавець. Я з"ясовую чи варто його купувати, замість коспела, для обігріву будинка.

 

Шкода. Буду шукати де купить. Дуже сподобався котел.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я з"ясовую чи варто його купувати, замість коспела, для обігріву будинка.

Система отопления , которая является паровой, обогревающей помещения подводной лодки в холодное время года; пар подается от внешнего источника во время стоянки лодки у пирса или базы. Система состоит из магистрали свежего и отработанного пара и паровых грелок.

 

При выходе лодки из базы система продувается и перекрывается.

 

Для обогрева помещений подводной лодки на ходу во всех положениях используется температура работающих машин и электрогрелки.

Источник:flot.com/publications/books/shelf/chainikov/46.htm

По моему достаточно...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шкода. Буду шукати де купить. Дуже сподобався котел.

У першому пості для таких же бажаючих ПОСИЛАННЯ :D

Можу і у цьому дописі зробити ПОСИЛАННЯ, але не хочу повторюватися.:-D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У першому пості для таких же бажаючих ПОСИЛАННЯ :D

Можу і у цьому дописі зробити ПОСИЛАННЯ, але не хочу повторюватися.:-D

 

Не люблю заходити на ПОСИЛАННЯ. Буду чекати, поки не з"явиться на форумі продавець цих котлів. . .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Система отопления , которая является паровой, обогревающей помещения подводной лодки в холодное время года; пар подается от внешнего источника во время стоянки лодки у пирса или базы. Система состоит из магистрали свежего и отработанного пара и паровых грелок.

 

При выходе лодки из базы система продувается и перекрывается.

 

Для обогрева помещений подводной лодки на ходу во всех положениях используется температура работающих машин и электрогрелки.

Источник:flot.com/publications/books/shelf/chainikov/46.htm

По моему достаточно...

Про сам котел і трохи його історії звідси:

www.cre8tivez.org/otoplenie-teplosnabjenie-gazosnab/oglyad-ionnih-kotliv-griyemo-vodu-elektrostrumom/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Продавці та виробники розхвалюють,

ну поставьте себе, через год-два мы прочитаем ваши "отзывы", если к тому времени не замените сами.

Почитайте для начала с какими проблемами сопряжена работа этого котла в доме хотя бы на 70м2. Как отнесутся разные батареи к "жиже" которая будет залита в трубы и т.д. это при том что цена этого "чуда" сопоставима с нормальными котлами не имеющих всех тех недостатков, что имеет электродный чудо-котел.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как отнесутся разные батареи к "жиже" которая будет залита в трубы и т.д. это при том что цена этого "чуда" сопоставима с нормальными котлами не имеющих всех тех недостатков, что имеет электродный чудо-котел.

 

Ну что Вы такое говорите, эти котлы ставили на подводные лодки, и все ок. работают и батареи на них в норме. Чего должно случиться с системой отопления в обычном доме ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну поставьте себе, через год-два мы прочитаем ваши "отзывы", если к тому времени не замените сами.

Почитайте для начала с какими проблемами сопряжена работа этого котла в доме хотя бы на 70м2. Как отнесутся разные батареи к "жиже" которая будет залита в трубы и т.д. это при том что цена этого "чуда" сопоставима с нормальными котлами не имеющих всех тех недостатков, что имеет электродный чудо-котел.

Де почитати, прошу пана?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про сам котел і трохи його історії звідси:

Іонні (електродні) котли не підходять для систем опалення на зразок «тепла підлога» або «теплий плінтус», оскільки температура циркулює в них теплоносія не повинна перевищувати 45°С — котел не зможе вийти на необхідну робочу температуру. -от туда-же.

А так -стандартная заказная статья, маркетолога не дружившего с учебником физики.

ЗЫ, Про бесшумность- я Вас расстрою-но он постоянно "жужжыт"...

ЗЫ. Ссылки наши не корректны... Я привёл практически сухую конструкторскую, из которой ясно понятно что никакая система кроме использования тепла работающих механизмов и ЭЛЕКТРОГРЕЛОК (читай конвекторов) на подводных додках никогда не использовалась . Вы представляете сколько тепла производит пара электродвигателей в 2000-5000 кВт????

 

Добавлено через 5 минут

Про сам котел і трохи його історії звідси:

Статья неуками писавшаяся и неуками переводимая, одни "рубли" чего стоят....

Іонні (електродні) котли не підходять для систем опалення на зразок «тепла підлога» або «теплий плінтус», оскільки температура циркулює в них теплоносія не повинна перевищувати 45°С — котел не зможе вийти на необхідну робочу температуру.- оттуда

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Іонні (електродні) котли не підходять для систем опалення на зразок «тепла підлога» або «теплий плінтус», оскільки температура циркулює в них теплоносія не повинна перевищувати 45°С — котел не зможе вийти на необхідну робочу температуру. -от туда-же.

А так -стандартная заказная статья, маркетолога не дружившего с учебником физики.

ЗЫ, Про бесшумность- я Вас расстрою-но он постоянно "жужжыт"...

ЗЫ. Ссылки наши не корректны... Я привёл практически сухую конструкторскую, из которой ясно понятно что никакая система кроме использования тепла работающих механизмов и ЭЛЕКТРОГРЕЛОК (читай конвекторов) на подводных додках никогда не использовалась . Вы представляете сколько тепла производит пара электродвигателей в 2000-5000 кВт????

Картина маслом, вимальовується...., за що й боровся.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чудесный, прекрасный и высокоэффективный котел.

 

И все остальные котлы ему завидуют (с).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ага, просто эта тема не раскрыта на этом форуме в полном обьеме.

Та ланна. Уже столько копий обломали, и столько продаванов чудо-котлов тоже… Как правильно писал Саня Крымский — пользователям лень использовать поиск.

 

Добавлено через 5 минут

Де почитати, прошу пана?

Раздел чуть менее, чем переполнен темами про эти чудо-котлы. В конце концов — поинтересуйтесь у продавана, что надо лить в СО? И это будет не вода. А соль. А соль — коррозия. Электрохимическая, ага. В добавок к электролизу рассола самими котлом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...