Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чи має право на життя така кладка з газобетону?

saloman

Рекомендовані повідомлення

Ситуація наступна: не проконтролював своїх "строітєлєй" під час кладки газобетону, а вони її успішно запороли (див. фото).

 

Проблеми наступні:

- товщина шва 5-8мм, треба дуже постаратися, щоб знайти шов менше 5 мм

- відстань між вертикальими швами на несучій стіні 2-3 см, і так 5-6 рядів підряд

- є кілька місць, де такі щілини, що спокійно влазить палець

- багато місць, де треба було вставити шматок блоку довжиною 5 см., так ті горе строїтєлі брали шматок товщиною 3 см а решту тупо замазували клеєм, в результаті вийшов вертикальний шов 1-1,5 см.

 

Тепер питання, шо робити з покладеним блоком (поклали десь 40 кубів)? Бригаду вигнав, вини своєї не визнають (всєгда так дєлаєм...., та я у гереналів строів....., а шо, я ше маю міряти шов, а коли тоді будувати...., в німців за день гараж будував.....). В кінці сказали "вибачєйте" :)

 

IMG133.JPG

IMG134.JPG

IMG135.JPG

IMG137.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не спеціаліст (до того ж визнаний "перестраховщик"), але якщо для себе будуєте - розберіть і перекладіть. Хай би ще просто шви товсті, але ж у Вас блоки поставлені майже без горизонтального зміщення - тобто вертикальні шви дуже близько один до одного.

І щось мені підказує, що Ваші строітєлі нічого не армували. І вбухали в кладку звичайний цементний розчин, а не спец.клей.

Що у Вас з фундаментом? Газобетон любить стабільну базу, інакше можуть піти тріщини.

П.С. Я б ще ЕППС на цоколі прибив додатковими дюбель-зонтами. Для спокою (Ви ж його ще обкладати/штукатурити будете, правда?).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не спеціаліст (до того ж визнаний "перестраховщик"), але якщо для себе будуєте - розберіть і перекладіть. Хай би ще просто шви товсті, але ж у Вас блоки поставлені майже без горизонтального зміщення - тобто вертикальні шви дуже близько один до одного.

І щось мені підказує, що Ваші строітєлі нічого не армували. І вбухали в кладку звичайний цементний розчин, а не спец.клей.

Що у Вас з фундаментом? Газобетон любить стабільну базу, інакше можуть піти тріщини.

П.С. Я б ще ЕППС на цоколі прибив додатковими дюбель-зонтами. Для спокою (Ви ж його ще обкладати/штукатурити будете, правда?).

 

Я тоже думаю, що треба розбирати. Але хіба ж його так просто розбереш, шоб не розбити блоки? Це ж дохріна бабла (~50к). Робили без армування, клали з блоків YTONG, виробник заявляє, що можна без армування. Плюс архітектор переконав, що не потрібно. Клали на клей.

 

Фундамент - стрічка 1,9м. глибини + 30см подушка, плюс ще поклали 5 рядів цегли, щоб підняти цоколь.

На рахунок цоколя, ще не вирішив, може плиткою обкладу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

saloman, что собираетесь делать из ниже перечисленного: монолитный пояс, плиты перекрытия, монолитная плита, второй этаж?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

saloman, что собираетесь делать из ниже перечисленного: монолитный пояс, плиты перекрытия, монолитная плита, второй этаж?

 

монолітна плита, 2 поверхи

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не треба розбирати, все буде добре

це вже обнадіює :)

 

Добавлено через 13 минут

думаю у Вас є аргументи, що воно не буде тріщати під вагою двох поверхів?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Жалко, что материал хороший просто тупо запороли. Конечно с таким качеством кладки будут проблемы, но скорее просто по стоимости отделки и необходимости утепления, а не по прочности дома.

 

Примерил такое попадалово на себя... мне такое не подходит, лучше снести нафиг и строить заново. А вы сами решайте - или миритесь с таким или 50К просто выбросьте и занесите в графу расходов "покупка опыта".

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прискорбно смотреть, как запороли, один из самых качественных газобетонов в Европе. Я Вам искренне сочувствую. Не хочу масла в огонь лить, но где Вы были всё время пока строили Ваш дом?

 

По существу; перевязки практически нет, трещины в последствии обеспечены, по стенам и особенно на оконных проёмах, толщина шва завышена по норме - мостики холода. Похоже, что даже отсекающую гидроизоляцию от первого ряда кладки забыли уложить?!

 

P.S. ЭППС на цоколе, пред армировкой обязательно зашкурить и создать шероховатую поверхность, к нему ничего не липнет. Дюбеля разместить по схеме крепления теплоизоляции.

 

Выход ИМХО. Либо разобрать, или продолжать, но последующую кладку армировать арматурой через два-три ряда, обязательно армопояс между этажами, штукатурка с внутренней и наружной стороны, с использованием сварной оцинкованной сетки, толщина прута мин. 0.9-1.2 мм. ячейка 10*10 мм.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

где Вы были всё время пока строили Ваш дом?

я це сам себе тоже питаю....

 

Похоже, что даже отсекающую гидроизоляцию от первого ряда кладки забыли уложить?!

гідроізоляцію робили між бетоном і 5 рядами цегляної кладки. Не знаю, чи є сенс давати ще один шар гідроізоляції між цеглою і блоками.

 

Добавлено через 2 минуты

или продолжать, но последующую кладку армировать арматурой через два-три ряда

так там вже до кінця поверху 1 чи 2 ряди лишилось, далі - перекриття

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я це сам себе тоже питаю....

:pardon: Нужно появляться не позже, чем через день и контролирэн, контролирэн.

 

гідроізоляцію робили між бетоном і 5 рядами цегляної кладки. Не знаю, чи є сенс давати ще один шар гідроізоляції між цеглою і блоками.

Хорошо. Больше не нужно.

так там вже до кінця поверху 1 чи 2 ряди лишилось, далі - перекриття

Если будете оставлять в таком состоянии, то я бы начинал армировать кладку на втором этаже. Надеюсь, перекрытие монолитное?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Предоставьте информацию Вашим строителем и сами почитайте технологию монтажа для понимания процессов строительства Вашего дома - www.ytong.ua/ua/content/buduvaty_z_ytong.php
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...