Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Метал у Львові

madaras

Рекомендовані повідомлення

Всім доброго дня. Народ підскажіть будь-ласка де у Львові ліпше купити метало профіль під паркан, також потрібна профільна труба під стовпчики, арматура і тп. Словом потрібна інформація по знаходженню і можливо відгуки про металобази Львова. Хто де бере і де ліпше.

Буду вдячний за любу інформацію. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім доброго дня. Народ підскажіть будь-ласка де у Львові ліпше купити метало профіль під паркан, також потрібна профільна труба під стовпчики, арматура і тп. Словом потрібна інформація по знаходженню і можливо відгуки про металобази Львова. Хто де бере і де ліпше.

Буду вдячний за любу інформацію. Дякую.

 

Брав на Волинській. Ціни в принципі як всюди. Порізка на які хочеш довжини і за відходи не платиш. Можна купити хоть полосу метала 170 см, відріжуть без проблем.

Наприклад в Комексі на Пластовій продають по 12 метрів і крапка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Всім доброго дня. Народ підскажіть будь-ласка де у Львові ліпше купити метало профіль під паркан, також потрібна профільна труба під стовпчики, арматура і тп. Словом потрібна інформація по знаходженню і можливо відгуки про металобази Львова. Хто де бере і де ліпше.

Буду вдячний за любу інформацію. Дякую.

 

Брати треба чим блище до місця будови, щоб економити на доставці. Собі брав на mdgr що біля Рясного, дальше за УГМК по дорозі, там трошки дешевше і немає таких черг !

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...