Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Разрешение на строительство через Интернет

VladimirKiev

Рекомендовані повідомлення

Я так понял, юр.фирмы обеднеют, чиновники не разбогатеют? Сам порядок еще до конца не понял... где-то надо на сайте взять бланк и отправить с ключом почтой.

 

Volodymyr Groysman

 

"Стартував перший пілотний проект з надання електронних послуг у сфері будівництва. Відтепер громадяни та організації, які розпочинають будівництво (реконструкцію, реставрацію, капітальний ремонт) об’єктів можуть отримати необхідні документи без відвідування органів влади.

Щоб отримати відповідну послугу, клієнт має заповнити на сайті Держархбудінспекції необхідну електронну форму повідомлення або декларації та підписати її електронним цифровим підписом. Для цього можна не виходити з офісу або квартири.

Це один з перших сервісів у сфері електронного урядування, і ми плануємо розвивати цей напрямок, щоб спростити і зробити максимально комфортним порядок отримання громадянами послуг в усіх важливих сферах життя. Саме таке завдання я поставив перед новоствореним Державним агентством з питань електронного урядування."

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так понял, юр.фирмы обеднеют, чиновники не разбогатеют? Сам порядок еще до конца не понял... где-то надо на сайте взять бланк и отправить с ключом почтой.

 

Volodymyr Groysman

 

"Стартував перший пілотний проект з надання електронних послуг у сфері будівництва. Відтепер громадяни та організації, які розпочинають будівництво (реконструкцію, реставрацію, капітальний ремонт) об’єктів можуть отримати необхідні документи без відвідування органів влади.

Щоб отримати відповідну послугу, клієнт має заповнити на сайті Держархбудінспекції необхідну електронну форму повідомлення або декларації та підписати її електронним цифровим підписом. Для цього можна не виходити з офісу або квартири.

Це один з перших сервісів у сфері електронного урядування, і ми плануємо розвивати цей напрямок, щоб спростити і зробити максимально комфортним порядок отримання громадянами послуг в усіх важливих сферах життя. Саме таке завдання я поставив перед новоствореним Державним агентством з питань електронного урядування."

 

Хорошее новшество, правда с электронным ключом. Когда подавал уведомление 3 года назад и на постоянные возраты писал на горячую линию, приводил пример подачи документов в электронном виде через сайт ведомства. Уведомление зарегистрировали, на мое предложение не было ни слова в ответе. Теперь есть такая возможность на сайте ГАСК подавать уведомление, хорошо бы чтобы на декларацию о вводе в эксплуатацию ввели такой порядок

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...