Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вікна!

Taras Lviv 20

Рекомендовані повідомлення

Народ деу Львові можна купити вікна пластиков фірма Рехау 5 камерні двойний склопакет,коричнивого кольору!:flag1:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

На форумі є фахівець з ніком Алік. Він зі Львова. Рекомендую.

 

Добавлено через 52 секунды

можу привезти з Польщі

 

Гарантія теж з Польщі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
спробуйте ще звернутися в Болену. На Новій лінії є їх представник (Ірина, давно працює і досить компетентна ). І ще порада не звертайте увагу на величину знижки яку обіцяють а на кінцеву суму. Мені свого часу в Газді рахували з макс знижкою а остаточна сума була набагато вища ніж в Болені. Підійдіть в Болену Корсу і Вікнову (то виробники а не посередники) хай Вам порахують і зробите вибір. Ну і не беріть найдешевше (якщо є можливість) бо потім будете шкодувати. Змінено користувачем Вольдемар
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вольдемар, дякую за підказку. Сьогодні цікавився - в Болені на даний момент акція та кінцева сума виходить дещо менша ніж у Вікнова. Завтра ще кілька "контрольних" дзвінків для певності та буду замовляти. Ще раз спасибі :)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будь-ласка. Радий що допоміг. Свого часу саме так і шукав. Вибір зупинив на Болені. Виробник + ціна найкраща в них була. Вікна ставив 2 роки тому зауважень не маю.

Бажаю гарного вибору.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. По Львову представляю Корсу, але в непоганих стосунках з Вікновою, Газдою та Вінтерою. Проконсультую навіть, якщо й не через мене будете замовляти.:)
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Повідомлення про нові дописи приходить з запізненням...

Але в мене за цей час обновилась інформація - в Болені вийшло зовсім не дешевше, перший раз просто порахували "глухе" вікно.

Моніторинг пропозицій в загальному дав результат, що за одне вікно різниця на одну і ту ж конфігурацію орієнтовно 100-200грн.

До речі, у Аліка одна з найнижчих цін у Львові.

п.с. Алік, дякую за прорахунок ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Нема за що.:beer: По ціні роблю, що можу, але вона росте.:(

Алік, доброго дня.

Як з Вами зв'язатись.

Дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...