Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Діаметр круглого стола для кухні

Sharkan

Рекомендовані повідомлення

У кухні в еркері планується поставити круглий стіл на 4 персони (сім"я).

Винико питання діметру стола. З однієї сторони - ніби чим більший тим краще. Але оскільки кухня не велика - то стіл діаметром 120 см може виглядати не затишно і грубо.

 

Питання - чи достатньо круглого стола діаметром 100 см для 4 персон? Чи буде достатньо комфортно ?

 

Воно, звичайно, рідко таке буде що всі четверо будуть за столом сидіти. І все ж таки, ваша думка (ваш досвід?), форумчани ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене на кухні стіл діаметром 125 см.Нас 5 дорослих людей. Всі чудово поміщаємося. Стіл 100 см для 4 людей думаю буде достатнім. В новому домі будемо робити лише круглий. Дуже зручно.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У кухні в еркері планується поставити круглий стіл на 4 персони (сім"я).

Винико питання діметру стола. З однієї сторони - ніби чим більший тим краще. Але оскільки кухня не велика - то стіл діаметром 120 см може виглядати не затишно і грубо.

 

Питання - чи достатньо круглого стола діаметром 100 см для 4 персон? Чи буде достатньо комфортно ?

 

Воно, звичайно, рідко таке буде що всі четверо будуть за столом сидіти. І все ж таки, ваша думка (ваш досвід?), форумчани ?

Для четырех 1000мм "с головой".

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У кухні в еркері планується поставити круглий стіл

Питання - чи достатньо круглого стола діаметром 100 см для 4 персон? Чи буде достатньо комфортно ?

А Вы возьмите куски картона, клей , вырежьте, склейте макет, сядьте вокруг - и всё поймёте.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже всім дякую! :beer::flag1:

 

Якраз зараз займаюсь моделюванням з картону ;). Але ж все-таки live то є live. Тобто не передбачиш в моделюванні "подати-забрати", повернутись-розвернутись і т.д.

 

Ото ж я безмежно вдячний тим хто має реальний досвід і відгукнувся тут :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для себя делал раскладной,наподобие стол-книжка,диаметр 1000мм.Для четверых свободно и комфортно,для шестерых-приемлемо.

www.stroimdom.com.ua/forum/picture.php?albumid=3232&pictureid=35702

www.stroimdom.com.ua/forum/picture.php?albumid=3232&pictureid=35703

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...