Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Де купити підпірні блоки для сухої кладки у Львові?

romamys

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня.

 

Де у Львові можна купити або звідки можна замовити блоки або камінь для сухої кладки підпірної стінки? Додаю фото для прикладу.

50d06bb3c.jpg.4dd158cd31341af6a36a0f1d1b93ba51.jpg

53a60aad20f96.jpg.b6b53238f51074aed29bc2b4243f13a7.jpg

slopeloc2.jpg.c45af82264386dd7833faf96fde98aa9.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

десь в криму виготовляли щось наближене до ваших фото. в Польщі brukbet робить.

можна природній камінь знайти. сам цікавився як таке втілити за невисоку ціну, але за невисоку не складається! все псує вартість транспорту. маю ще один варіант перевірити і тоді напевно заспокоюсь. а Вам які обєми треба закривати?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стосовно кримського Стоун Тэк я в курсі, думав, може є ще якісь виробники подібної продукції в Україні, але не можу знайти :(

 

Стосовно обємів, то мені треба буде зробити декілька підпірних стінок висотою до метра, загальною довжиною ~50м.

 

Дайте знати, якщо знайдете якісь варіанти. Буду дуже вдячний.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в мене теж приблизно такі обєми. я буду самостійно складати з лупаного нефоремного вапняка. є думка замовити вапняк порізаний, але не добрався я ще до виробництва аби переговорити з ними і вияснити ціну.

ми майже сусіди, я в Деревачі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ми майже сусіди, я в Деревачі.

Радий бачити сусідів тут на форумі :) Можна буде органузувати спільне замовлення якщо знайдеться потрібний товар, але будуть обмеження по обє'му доставки.

 

Я ще знайшов декілька виробників підпірних блоків в Україні - один в Одессі, один в Херсоні. Спробую зконтактуватися з ними і вияснити чи вони доставляють продукцію в регіони і яка ціна.

 

1) Тут оголошення від Херсон-Камень herson.era.com.ua/market/id_458695/. але на їхньому сайті поки не знайшов інформації про ці блоки, написав їм листа.

 

2) Підпірні блоки "Босмур" від фірми Камбіо з Одеси (див фото). Але зараз сайт з інформацією про блоки kambio.ua/ не доступний, але знайшов інше посилання kambio-invest.ua/predpriyatiya-gruppye-kambio-invest.html, де є інформація про цей завод і пише про "производство подпорных систем (ТМ «KambiBlock»)". Тут інше посилання, але воно зсилається на цю ж стару адресу. Схоже що вони проводять реструктуризацію сайту, і думаю скоро він запрацює і я напишу їм.

384643723_-2-280x166.jpg.86b440a2109bc640f6e79ec77d815c8a.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З Камбіо мені відписали наступне

Спасибо за Ваше обращение, в данный момент мы работаем над

наладкой оборудования и технологическими процессами для производства

данных изделий. Планируемый выпуск изделий апрель 2015года.

Как только мы запустим производственный процесс, я проинформирую Вас

об этом и отвечу на все вопросы.

 

Тому можна ще зачекати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

також собі думав про таку стінку але ціна переконала на декоративний габіон

Теж думав про габіони але переглянувши декілька пропозицій, мені чомусь здалося, що на габіони потрібно буде значно більше каменю по обєму. На Сітка-Захід вони мають ширину 1 метр і довжину декілька метрів. Тут на фото вони значно менші.

 

А де ви брали (чи збираєтесь брати) габіони?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

буду брати у “Пліт“ на Зеленій, вони зроблять будь яких розмірів які забажаєте, наприклад, буду замовляти декоративнйи габіон для квітника загально 15 метрів довжини , 50см висоти, 20 см ширини/глибини, без з*єднань їх типу пружини і стяжок(зроблю сам) порахували 2400грн з копійками
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
в мене теж приблизно такі обєми. я буду самостійно складати з лупаного нефоремного вапняка. є думка замовити вапняк порізаний, але не добрався я ще до виробництва аби переговорити з ними і вияснити ціну

 

Чи могли б ви зорієнтувати мене по ціні каменю і де ви плануєте його замоволяти?

 

Бо на цьому одеському заводі мені запропонували блоки по 20-30 грн за штуку (ціна актуальна до березня) і доставка 1000 штук виходить в районі 15000 тис грн. Не знаю чи нормально це, чи дорого. А ціну на камінь ще не встиг розвідати.

 

Все ж таки хотілося б знайти щось для сухої кладки.

 

Розглядаю все таки ще варіант габіонів, але тут теж постає питання ціни каменю для заповненя.

 

Добавлено через 1 минуту

буду брати у “Пліт“ на Зеленій, вони зроблять будь яких розмірів які забажаєте, наприклад, буду замовляти декоративнйи габіон для квітника загально 15 метрів довжини , 50см висоти, 20 см ширини/глибини, без з*єднань їх типу пружини і стяжок(зроблю сам) порахували 2400грн з копійками

 

А який і де плануєте брати камінь для заповнення габіонів?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Ви ще хочете придбати підпірні блоки?

Якщо так, то яку кількість блоків Вам потрібно?

 

Василь Петрович

тел. 096-490-96-81

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...