Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Как сделать отверстие в газобетоне диаметром 110 мм для вентиляции?

Olejan

Рекомендовані повідомлення

Добрый день,

 

есть необходимость сделать в стене из газобетона толщиной 300 мм отверстие для вентилятора - диаметром 110 мм.

 

Что приходит в голову:

1. Насверлить отверстий по периметру и выбивать.

2. Есть коронка для розеток диаметром 65 мм - насверлить рядом 3 отверстия (с центрами в углах равностороннего треугольника) с частичным перекрытием.

 

Возможно, коллективный разум подскажет какие-то еще сравнительно простые методы?

 

:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

К шестигранному (круглому) прутку приварите две мет. пластины под нужный размер и заточите их наподобии сверла. Газобетон сверлится на ура.

798328108_.JPG.c63d15e10fa7f02aecf09bddbd4470e5.JPG

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 10 місяців потому...

А мені, навпаки, треба зробити якнайменший отвір у газобетоні для двожильного кабелю.

Є стіна 400 мм Д400, штукатурена гіпсом з обох сторін. Хочу повісити програматор, для цього треба пройти цю стіну. З протилежного боку технічне приміщення, там допускається незначне руйнування. Достатньої довжини є свердло ф22, що "трохи" забагато. Поки розглядаю 2 варіанти:

1. Просвердлити сантиметрів на 35 отвір з технічної сторони, а потім тонким свердлом з лицьової сторони. Боюсь, що не співпадуть отвори...

2. Заточити спицю потрібного діаметру і довжини і намагатись "свердлити" нею. По-перше, не знаю, наскільки такий варіант життєздатний. По-друге, з якого боку краще свердлити - по точності розміщення і акуратності отвору думаю, що з лицьового, але якщо раптом спиця піде дугою - може розбити отвір, тоді доведеться бити новий отвір вже з технічної сторони...

Може, хтось вирішував питання ще якось?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А мені, навпаки, треба зробити якнайменший отвір у газобетоні для двожильного кабелю.

Є стіна 400 мм Д400, штукатурена гіпсом з обох сторін. Хочу повісити програматор, для цього треба пройти цю стіну. З протилежного боку технічне приміщення, там допускається незначне руйнування. Достатньої довжини є свердло ф22, що "трохи" забагато. Поки розглядаю 2 варіанти:

1. Просвердлити сантиметрів на 35 отвір з технічної сторони, а потім тонким свердлом з лицьової сторони. Боюсь, що не співпадуть отвори...

2. Заточити спицю потрібного діаметру і довжини і намагатись "свердлити" нею. По-перше, не знаю, наскільки такий варіант життєздатний. По-друге, з якого боку краще свердлити - по точності розміщення і акуратності отвору думаю, що з лицьового, але якщо раптом спиця піде дугою - може розбити отвір, тоді доведеться бити новий отвір вже з технічної сторони...

Може, хтось вирішував питання ще якось?

 

Газобетон прекрасно пробивается гвоздем. Сверлить не обязательно. Найдите кусок упругого прутка 6мм заточите начало как у гвоздя и забивайте. Разрушений и пыли не наблюдалось.

Я у себя все отверстия под дюбеля 6мм делал 200мм гвоздем обычным - отверстия лучше чем от сверления и дюбель идеально в притирку заходит. Пыли ноль. Ну и сверлить не надо - достаточно молока.

 

Добавлено через 4 минуты

Отверстие под вентиляцию делал самодельной приспособой типа балеринки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...