Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Допоможіть, море кліщів на ділянці.

ambaluk

Рекомендовані повідомлення

Ужас какой :cry:

 

ambaluk, а где Вы живете? Это Киевская область или нет? Какой у Вас там ландшафт? (просто для себя хочу знать, сравнить условия обитания)

 

Раньше их травили очень ядовитыми препаратами, например ДДТ, который теперь запрещен.

На заході. Ланшафт, ну просто мене остання хата по дорозі, і з чотирьох сторін нема сусідів, там трави ростуть-кущі. Є місця де вода застоюється, вони якраз таке люблять. В себе все викошую, зараз порядки роблю, буду газон садити, позасипаю всі нерівності, оброблю тою хімією на основі ципеметрину, гараж, будку, хату, ділянку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С участка заразу вывели неостомазаном.

Но надо 3 сухих дня.

 

Действие краткосрочное. Хорошо подошло для лечения собаки от чесоточных клещей и паразитов (выпадала шерсть).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С участка заразу вывели неостомазаном.

Но надо 3 сухих дня.

 

Действие краткосрочное. Хорошо подошло для лечения собаки от чесоточных клещей и паразитов (выпадала шерсть).

А яка у вас ділянка? Як розбавляли? На скільки вистачає і яка ціна приблизно?

І чи ви вивели звичайних лісових кліщів, бо бачу обробляли з метою видалення бліх і лишаю від чесоточних.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С участка заразу вывели неостомазаном.

Но надо 3 сухих дня.

 

Действие краткосрочное. Хорошо подошло для лечения собаки от чесоточных клещей и паразитов (выпадала шерсть).

 

Подскажите пропорции,в которых разводили препарат для обработки участка.И как обрабатывали.Спасибо!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лучше почитать ссылки

 

(ссылка на изображение устарела)

 

Мы использовали: 1 ампула (5мл) на 5л воды, опрыскивание участка.

Лесные клещи были, пропали.

 

Участок маленький. Кстати, против клещей на туях (желтеют снизу), тоже помогает.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лучше почитать ссылки

 

(ссылка на изображение устарела)

 

Мы использовали: 1 ампула (5мл) на 5л воды, опрыскивание участка.

Лесные клещи были, пропали.

 

Участок маленький. Кстати, против клещей на туях (желтеют снизу), тоже помогает.

Телефонував в ветаптеку, ціна -шара 5мл -20грн. Для оприскування казали робити більш концентрований, наприклад на 4 літри води.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Телефонував в ветаптеку, ціна -шара 5мл -20грн. Для оприскування казали робити більш концентрований, наприклад на 4 літри води.

Мы брали по 30.

Это в Киеве Вы звонили?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Телефонував в ветаптеку, ціна -шара 5мл -20грн. Для оприскування казали робити більш концентрований, наприклад на 4 літри води.

 

неостомазан тоже французский препарат но в отличии от него неоцидол

 

предназначен строго для борьбы с клещами(ссылка устарела)

 

и можно купить в фирменной канистре(что много значит) и будет дешевле.

(ссылка устарела)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

неостомазан тоже французский препарат но в отличии от него неоцидол

 

предназначен строго для борьбы с клещами(ссылка устарела)

 

и можно купить в фирменной канистре(что много значит) и будет дешевле.

Прошлась по ссылке:

Синонимы неоцидола : базудин, диазинон, экзодин, дицид.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

неостомазан тоже французский препарат но в отличии от него неоцидол

 

предназначен строго для борьбы с клещами(ссылка устарела)

 

и можно купить в фирменной канистре(что много значит) и будет дешевле.

Ось знайшов, ну то вже дешевше нікуди, за 5мл 10 грн:D

(ссылка устарела)

За таку халявну ціну можна купити різних, і спробувати протестити на кліщах, останніх живих дістати не проблема. Пофасую в банки і вперьод.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось знайшов, ну то вже дешевше нікуди, за 5мл 10 грн:D

 

это дорого цена в канистре 1 кубик 1 гривна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

читала про клещей - они реагируют на температуру тела объекта желания . но я не могу понять почему при прочих равных они не цепляются на наших двух дворняг, хотя они бегают более вольно чем овчар в траву от дороги, а овчара просто осаждают, стоит ему только нос сунуть в придорожную канаву. обработаны все собаки одинаково. феномен какой-то
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

читала про клещей - они реагируют на температуру тела объекта желания . но я не могу понять почему при прочих равных они не цепляются на наших двух дворняг, хотя они бегают более вольно чем овчар в траву от дороги, а овчара просто осаждают, стоит ему только нос сунуть в придорожную канаву. обработаны все собаки одинаково. феномен какой-то

Так на котів теж не чіпялються, може справа у висоті тварини. Зазвичай кліщі (те що я замітив) не в самому низу сидять, а на вистоті десь 30-40 см. Так і на штани мені посітйно біля коліна чіпаються. Може тому.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так на котів теж не чіпялються, може справа у висоті тварини. Зазвичай кліщі (те що я замітив) не в самому низу сидять, а на вистоті десь 30-40 см. Так і на штани мені посітйно біля коліна чіпаються. Може тому.

 

отлично цепляются. просто коты не болеют.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

отлично цепляются. просто коты не болеют.

+ я думаю , котяра більш гнучкий, і може спокійно витянути кліща майже з усього тіла, собаня, все-таки до холки і живота практично не дотягується.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...
Ось знайшов, ну то вже дешевше нікуди, за 5мл 10 грн:D

(ссылка устарела)

За таку халявну ціну можна купити різних, і спробувати протестити на кліщах, останніх живих дістати не проблема. Пофасую в банки і вперьод.

 

Як ваші справи в цьому році? Якісь засоби допомогли? Теж хочу чимось обробити ділянку від кліщів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як ваші справи в цьому році? Якісь засоби допомогли? Теж хочу чимось обробити ділянку від кліщів.

На даний момент, в цьому році, лише весною була навала, зараз нема практично. Чи то спека, чи то птахів море, зараз нема кліщів. Газон кошу часто, територію поприбирав. Тому важко сказати що саме помогло, Бутокс, чи чиста територія+ стрижений газон.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...