Перейти к содержанию
Искать в
  • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

Бетонна огорожа.

viksel

Рекомендуемые сообщения

Доброго дня.Задумав обгородитись наглухо,думаю про бетонний паркан,секційний...Де у Львові його можна взяти у провіреного виробника?Гугл видає багато інформації але хотілось би якоїсь рекомендації,може вже хтось собі робив і може когось порадити.Буду вдячний за поради.Паркан типу такого як на фото.Що скажете?

betonnie-zabori-evrozabori-ograzhdeniya-visokoe-kachestvo-do-213028b.jpg.f7f0ae5153fc2a33a6503baebe60ab69.jpg

• 3 месяца спустя...
Доброго дня.Задумав обгородитись наглухо,думаю про бетонний паркан,секційний...Де у Львові його можна взяти у провіреного виробника?Гугл видає багато інформації але хотілось би якоїсь рекомендації,може вже хтось собі робив і може когось порадити.Буду вдячний за поради.Паркан типу такого як на фото.Що скажете?

Я брав в кінці Кульпарківськоі навпроти Гелікону.

Я брав в кінці Кульпарківськоі навпроти Гелікону
Трохи розкажу за паркан,я також брав на Кульпарківській біля Гелікону,паркан вже стоїть пару місяців.....єдине що добре в тому паркані то ціна і вага,якщо хтось хоче монтувати сам то підшукайте ще якнайменше трьох помічників і купіть завчасно уколи Диклоберл:D.Якість того паркану спочатку була ще прийнятна а свіжа партія була вже майже жахлива(ставив 100 метрів)деякі стовпчики підрізав то побачив два прутки 5 мм дроту при тому що начальник їхній говорив за чотири прутки.Але то все лірика,хотів дешево-получай,паркан поки стоїть як дальше буде не знаю може дасть Бог до того часу поки він почне сипатись то я і хату вже продам.Тепер думаю скільки то на 200 метрів квадратних треба фарби якої купити щоб помалювати з двох сторін,...вийде 400 квадратів/250 грам одноразово=100 літрів:o..то ше приблизно 7-8 тисяч на фарбу.

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
  • Создать...