Перейти к содержанию
Искать в
  • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

Прокат інструментів

blin09

Рекомендуемые сообщения

Підкажіть нормальний прокат інструментів у Львові. Раніш користувався zis. lviv. ua. Але зараз окрім документів просять лишити заставу. Я розумію часи таки, але коли потрібно якусь дрібницю на прокат за 50-100грн, а застава понад 1500тис, то вже нецікаво. Та й останнім часом хлопці собі свої ціни ставлять на сайті стоїть 50грн, уточняю чи є інструмент, кажуть ціна 90грн, коли говориш на сайті ж пише 50грн, то дають за 50грн.

Підкажіть нормальний прокат інструментів у Львові. Раніш користувався zis. lviv. ua. Але зараз окрім документів просять лишити заставу. Я розумію часи таки, але коли потрібно якусь дрібницю на прокат за 50-100грн, а застава понад 1500тис, то вже нецікаво. Та й останнім часом хлопці собі свої ціни ставлять на сайті стоїть 50грн, уточняю чи є інструмент, кажуть ціна 90грн, коли говориш на сайті ж пише 50грн, то дають за 50грн.

попробуйте тут www.prof-prokat.in.ua/

• Лайк 1

www.prof-prokat.in.ua/

Тут також ввели грошовий внесок. Не думаю що таким чином клієнтів побільшає-((. Для прикладу відбійний молоток вартість оренди 300грн, так заставу потрібно 6500грн! Я розумію страхуються. Але раніше так не було, шкода, буду шукати альтернативу.

Тут також ввели грошовий внесок. Не думаю що таким чином клієнтів побільшає-((. Для прикладу відбійний молоток вартість оренди 300грн, так заставу потрібно 6500грн! Я розумію страхуються. Але раніше так не було, шкода, буду шукати альтернативу.

Якщо будова тільки зачинається, я б взагалі казав покупляти інструмент він не раз пригодиться, я покупляв ще давніше і тепер вдало і успішно з радістю використовую його в будівництві))))

покупляти інструмент

Ну болгарка, перфоратор то мін необхідність, то все є. А от відбійник(раніше коштував 30 тис грн) або якийсь інший інструмент то час від часу потрібен. Купувати дорого.

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
  • Создать...