Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Прокат інструментів

blin09

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть нормальний прокат інструментів у Львові. Раніш користувався zis. lviv. ua. Але зараз окрім документів просять лишити заставу. Я розумію часи таки, але коли потрібно якусь дрібницю на прокат за 50-100грн, а застава понад 1500тис, то вже нецікаво. Та й останнім часом хлопці собі свої ціни ставлять на сайті стоїть 50грн, уточняю чи є інструмент, кажуть ціна 90грн, коли говориш на сайті ж пише 50грн, то дають за 50грн.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть нормальний прокат інструментів у Львові. Раніш користувався zis. lviv. ua. Але зараз окрім документів просять лишити заставу. Я розумію часи таки, але коли потрібно якусь дрібницю на прокат за 50-100грн, а застава понад 1500тис, то вже нецікаво. Та й останнім часом хлопці собі свої ціни ставлять на сайті стоїть 50грн, уточняю чи є інструмент, кажуть ціна 90грн, коли говориш на сайті ж пише 50грн, то дають за 50грн.

 

попробуйте тут www.prof-prokat.in.ua/

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.prof-prokat.in.ua/

Тут також ввели грошовий внесок. Не думаю що таким чином клієнтів побільшає-((. Для прикладу відбійний молоток вартість оренди 300грн, так заставу потрібно 6500грн! Я розумію страхуються. Але раніше так не було, шкода, буду шукати альтернативу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут також ввели грошовий внесок. Не думаю що таким чином клієнтів побільшає-((. Для прикладу відбійний молоток вартість оренди 300грн, так заставу потрібно 6500грн! Я розумію страхуються. Але раніше так не було, шкода, буду шукати альтернативу.

 

Якщо будова тільки зачинається, я б взагалі казав покупляти інструмент він не раз пригодиться, я покупляв ще давніше і тепер вдало і успішно з радістю використовую його в будівництві))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

покупляти інструмент

Ну болгарка, перфоратор то мін необхідність, то все є. А от відбійник(раніше коштував 30 тис грн) або якийсь інший інструмент то час від часу потрібен. Купувати дорого.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...