Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

перше циклювати потім фарбувати чи навпаки?

EugeneH

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть в якому порядку краще завершувати оздоблення - циклювати підлогу (масив) потім фарбувати чи перше пофарбувати а потім циклювати?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як що у Вас нова підлога, то перше її фугують ,потім циклюють,потім обробляють мілким наждачним папером ,потім покривають першим шаром лаку або фарби.

Після повного висихання поверхню обробляють мілким наждачним папером(знімають ворс ,який обов'язково підійметься після лакування) і тільки після того покривають декількома шарами лаку ,чи фарби .

ЗІ перед лауванням ,фарбуванням поверхню обов'язково потрібно пропилососити!!

Хай щастить!!:beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як що у Вас нова підлога, то перше її фугують ,потім циклюють,потім обробляють мілким наждачним папером ,потім покривають першим шаром лаку або фарби.

Після повного висихання поверхню обробляють мілким наждачним папером(знімають ворс ,який обов'язково підійметься після лакування) і тільки після того покривають декількома шарами лаку ,чи фарби .

ЗІ перед лауванням ,фарбуванням поверхню обов'язково потрібно пропилососити!!

Хай щастить!!:beer:

 

Дякую за вичерпну відповідь :beer:.

Я правда питав дещо інше, просто не зовсім зрозуміло висловився - перше фарбувати стіни а потім фугувати/циклювати підлогу?

Якщо стіни пофарбувати а потім зайнятись підлогою, то на стінах осяде пил, а якщо навпаки, то підлогу можуть заляпати фарбою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за вичерпну відповідь :beer:.

Я правда питав дещо інше, просто не зовсім зрозуміло висловився - перше фарбувати стіни а потім фугувати/циклювати підлогу?

Якщо стіни пофарбувати а потім зайнятись підлогою, то на стінах осяде пил, а якщо навпаки, то підлогу можуть заляпати фарбою.

 

сверху вниз - сначала стены, потом полы

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть в якому порядку краще завершувати оздоблення - циклювати підлогу (масив) потім фарбувати чи перше пофарбувати а потім циклювати?

Добрый день.

Попробуйте так: стены я так понимаю готовы под покраску, НО никто не знает насколько они ровные, пока не дадут 1-2 слоя краски. Значит даем 1-2 слоя краски, затем шлифуем, шпаклюем, опять шлифуем пол, вскрываем первым слоем лака - поднимается ворс - опять шлифуем, наносим еще один слой лака, даем 24 часа на высыхание, накрываем картоном (и не в коем случае пленкой, если уже совсем нада - но более чем на 12 часов) красим стены полностью - снимаем картон - лакуем последние 1-3 слоя, заносим мебель, смотрим где поцарапано, подлаковываем - все это желательно делать (красить и лаковать) побыстрее - лаки обычно имеют полную кристализацию (высыхание) 10-12 дней - это когда на них можно давать полную нагрузку - соответственно если лак не полностью высок сцепление между слоями лака будет хорошее, в противном случае (если лак был нанесен на поверхность более 10 дней) рекомендуется пройтись наждаком - сделать шершавую поверхность .

С уважением.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
на сегодняшний день пол пошлифовать можно абсолютно без пыли, всё зависит от мастера. Я занимаюсь полами в последнюю очередь. Бавает грешок, когда коснусь рукояткой о стенку, остаётся пятнышко, но его мошно вытереть или на край точечно подкрасить. Но это редко.;)
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як що у Вас нова підлога, то перше її фугують ,потім циклюють,потім обробляють мілким наждачним папером ,потім покривають першим шаром лаку або фарби.

:beer:

Цікаво, а чи треба шпаклювати підлогу після циклювання (чи фугування), щоб заповнити дрібні проміжки?...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво, а чи треба шпаклювати підлогу після циклювання (чи фугування), щоб заповнити дрібні проміжки?...

Добрий день.

Фактично це потрібно робити якщо хотіли би бачити як "скло", це потребує як правило 2-х разове шпатлювання, а також після другого та перед останнім шаром лаку нанесення спеціальних гелей - вони затягують мікротріщини та мікродефекти, як правило після 2-х слоїв грунтовочного лаку, 2-х шпатлювань (до-після першої шліфовки та після 2-ї), 4-5 слоїв основного лагу з застосуванням 2-х слоїв гелю можна отримати результат підлоги як показують по телеку у приймальних президентів або як потім кажуть - шо ви мені ламінат постелили. Насправді кому що подобається.

З повагою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

можна отримати результат підлоги як показують по телеку у приймальних президентів

QUOTE]

Цікавий досвід, як на мене забагато роботи, просто хочеться щоб не скрипів і вода під низ не затікала. Взагалі хочеться щоб блищав як скло, але об`єм роботи лякає... це я так... просто коментар

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...