Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

в закарпатье на авто на майские

практик-плиточник

Рекомендовані повідомлення

Люди! Посоветуйте куда можно с малыми детьми.спасибо.:unknown:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно сюда www.kosino.com.ua/ жить тута hatinkagalinka.com.ua/# но на праздники там муравейник будет :flag1:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а с дорогами как? я прошлым летом ездил в Межгорье (не путать с Межигорьем)), дороги жэстьсмотретьдоконца((
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Очень хорошее место - Воеводино

voevodyno.com

 

 

Моя семья туда ездила, с маленьким ребенком. Всем понравилось))) чистый воздух, вкусная еда, горы, природа, развлечения разные) можно ходить на разные процедуры! Есть форелевая рыбалка, очент понравилась всем) точно не знаю, что там сейчас с ценами, но.....место хорошее)))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Очень хорошее место - Воеводино

voevodyno.com

 

 

Моя семья туда ездила, с маленьким ребенком. Всем понравилось))) чистый воздух, вкусная еда, горы, природа, развлечения разные) можно ходить на разные процедуры! Есть форелевая рыбалка, очент понравилась всем) точно не знаю, что там сейчас с ценами, но.....место хорошее)))))

 

в прошлом году там был на экскурсии, уютненько,большая красивая территория есть где погулять, покушать, рыбку половить, но как я понял там далеко не бюджетный отдых)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в прошлом году там был на экскурсии, уютненько,большая красивая территория есть где погулять, покушать, рыбку половить, но как я понял там далеко не бюджетный отдых)))

 

ну тут я согласна....минус большой:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Люди! Посоветуйте куда можно с малыми детьми.спасибо.:unknown:

А везде можно. Я практикую останавливаться в частном секторе. Закарпатцы- весьма радушный народ: если не примут у себя, то посоветует где. Очень колоритные места вокруг Хуста и Виноградова(райцентры): Тисса, долина нарциссов, буйволячье молоко, брынза, мамалыга, минеральная вода Шаянская. рыбалка. Не дорого даже в гостиницах. В инете инфы полно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

ТС уточнив би що саме хоче?

Приїхати і відпочити на одному місці, чи можливо прокататись подивитись на цікаві місця?

Я б радив водоспад Шипіт. Долину нарцисів з оленячою фермою поруч, дітям сподобається оленів годувати. Можна заїхати в замок Паланок, можна в Берегово на термальні джерела заїхати. Ужгород з замком і церквою поруч теж гарний.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В этом году в с. Колочава "Центр реабілітації для бурих ведмедів" медведей 14 шт. рекомендую посмотреть и за одно о. Синевир.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рекомендую Берегово, Косино. Там дам посилання де зупинявся минулого року, там можна ще купу і інших варантів знайти, там велике та неймовірно красиве озеро "Дідове", навколо термальні джерела. Ціни дуже доступні, на деякі речі навіть були смішні. До прикладу минулого року літра смачнючої домашньої ізабели коштувала 15 грн

ось тут зупинялись, там є інші варіанти які вибрати

www.karpaty.info/ua/uk/zk/br/dyjda/houses/vlad/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Планую на наступний тиждень в Ужгород на сакуру подивитись, за одно можливо хтось підкаже де вином можна закупитись, бажано фасоване.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Планую на наступний тиждень в Ужгород на сакуру подивитись, за одно можливо хтось підкаже де вином можна закупитись, бажано фасоване.

А я сьогодні хочу поїхати на сакури подивитися, але щось в новинах нічого не чути, чи почали вони вже цвісти. Хто з Ужгорода, скажіть, як там ваша елея? :) Бо їду зі Стрия спеціально для цього :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я сьогодні хочу поїхати на сакури подивитися, але щось в новинах нічого не чути, чи почали вони вже цвісти. Хто з Ужгорода, скажіть, як там ваша елея? :) Бо їду зі Стрия спеціально для цього :)

 

Знайомі казали що ще не розцвіла повністю і кажуть вітер сильний можна і не бути такого як в минулих роках.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знайомі казали що ще не розцвіла повністю і кажуть вітер сильний можна і не бути такого як в минулих роках.

Я вчора був, зробив фоток, може сьогодні якось виставлю тут. Нормально вже там розцвіли як сакури, так і магноліії, не знаю, чи не почнуть вони через тиждень сипатись :)

А по дорозі назад на кордоні Закарпаття-Львівщина непоганий такий сніг впав :) Автомобільний комп показав +3 град. на вулиці, але в самому Ужгороді було більш-менш, правда, трошки холодний вітер.

 

P.S.

avtovas, земляку - привіт.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що на рахунок вина, знайшо що дегустаційний зал Чизай є у Мукачівському замку, можливо ще хтось знає де можна прикупитись вином.

Ще до окупації криму завжди купував вина Масандри, зараз хочу знайти хороші вина Закарпаття.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що на рахунок вина, знайшо що дегустаційний зал Чизай є у Мукачівському замку, можливо ще хтось знає де можна прикупитись вином.

Ще до окупації криму завжди купував вина Масандри, зараз хочу знайти хороші вина Закарпаття.

 

Поцікавлюсь, відпишусь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що на рахунок вина, знайшо що дегустаційний зал Чизай є у Мукачівському замку, можливо ще хтось знає де можна прикупитись вином.

Ще до окупації криму завжди купував вина Масандри, зараз хочу знайти хороші вина Закарпаття.

 

вот у этого хорошего человека был в прошлом году,винодел из Бобовища Василий Анталовский., ua-reporter.com/novosti/162684, не однократный победитель фестиваля виноделов. очень сильно рекомендую. ua-reporter.com/novosti/146051

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як і обіцяв, покажу вчорашні фото з Ужгорода.

Майже цей вид з вікна роботи.:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Планую на наступний тиждень в Ужгород на сакуру подивитись, за одно можливо хтось підкаже де вином можна закупитись, бажано фасоване.

karpat-tour.com/index.php?page=rot_wine

На фестивалі будуть представлені найкращі вина Закарпаття!

З форумчанами можемо при потребі домовитися про зустіч.;)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Майже цей вид з вікна роботи.:)

Невже СІЗО?:D

Хто і навіщо біля КарпатАрту смітники поставив? Невже для люстрації керівників дитячої лікарні?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ТьфУ-Тьфу, ні.:) Я на вул. Митній.

Не треба нас дурити, фоточки зроблені на Галагові СвердРакоці, Первомай Бращайків Привіт унгварським сакурам :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...