Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

и снова про лицензии на строительство

demarko

Рекомендовані повідомлення

И так вре де бы как для частного строительства лицензия уже не нужна, если я правильно понял. Вопрос вот в чем:к примеру я хочу открыть строительную фирму, как? флп? чп? просветите

 

зы рассматриваем капитальное строительство частных домов и прочих сооружений 1-3 категории сложности

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И так вре де бы как для частного строительства лицензия уже не нужна, если я правильно понял. Вопрос вот в чем:к примеру я хочу открыть строительную фирму, как? флп? чп? просветите

 

зы рассматриваем капитальное строительство частных домов и прочих сооружений 1-3 категории сложности

 

Вам ліцензія була не потрібна з 01.03.2012 - zakon4.rada.gov.ua/laws/show/148-2012-%D0%BF

 

Якщо зареєструєтесь як фізична особа-підприємець, то рекомендую вибрати 3 групу: із 01.01.2015 кількість працівників не обмежена, обсяг доходу на рік не більше 20 млн. грн., єдиний податок 2% для платників ПДВ і 4% для неплатників ПДВ. Для зменшення податкового тиску замовник має закуповувати матеріали за власний кошт.

 

Якщо будуть наймані працівники, треба отримати дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки, а також платити за них податки. На практиці все виглядає набагато простіше.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а что за разрешение на опасные работы?, кто его выдает?

 

Держгірпромнагляд України

 

dozvil.dnop.gov.ua/

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...