Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

купний бетон

vermyt

Рекомендовані повідомлення

Підходить помалу час заливати подушку під ФБСи

склалась така ситуація:

Батько вперся рогом і хоче заливати подушку саморобним бетоном.

обєм 14 кубів.

Пояснює Він це тим, що каже, в міксері можуть привести бетом наполовину з піском чи 1 до 4-5, чи за густий, або занадто рідкий. І щоб бути точно впевненим вперся рогом і хоче заливати самому з бетономішалки.

різниця орієнтовно в економімі власного 100-150 грн на кубі.

Я ж навпаки, бо 14 кубів мішати то зло :evil: тай бажання нема стіки шуфлювати .... армопояс то інакше а тут 14 кубів :bad:

Тим більше що аж ніяк не залиється 14 кубів за один день. Я думаю десь вийде на 3-4 дня зранку до вечора.

 

Чи є у львові заводи які гарантують і дають сертифікати якості свого бетону ?

Як мені переконати що краще купити бетон ?

 

ДЯКУЮ!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ни один, уважающий себя, производитель бетона не будет вам привозить левак, если вы официально купите его на заводе. А текучесть бетона определяет буква "П" в его маркировке. На заводе вам все расскажут - смело берите! Желательно, для подушки, взять бетон М200 В15. Хотите более жидкий - берите М200 В15 П3.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Раніше якісний бетон робив КомфортБуд. У мене залитий М150 на фундамент. Ті, хто пробував бурити/довбати перфоратором клялися що то напевно М200 чи навіть М250.

Особисто я задоволений якістю. Та КомфортБуд-а вже немає. Спробуйте знайти нащадків.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хтось мав справу з ГАРАНТБЕТОН ?

 

я брав екобетон з Дублян, саме блище до Малехова))) є там такий водій Олег все підкаже і заїде куда потрібно, рекомендую!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ГАРАНТБЕТОН

Знайомі будівельники брали для фундаменту. Нарікань не мали. Думаю, якщо при замовленні скажете,що потім на пробу будете робити то зроблять якісно 100%. Але вра***те 14 куб то потрібно швидко все залити, а не тачками возити. Міксер має місце для заїду?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...