Перейти к содержанию
Искать в
  • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

Де найти рішення КМУ?

Ворота-ua

Рекомендуемые сообщения

Закон України "Про внесення зміни до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо прийняття в експлуатацію об'єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт"

де найти рішення Кабінету Міністрів України

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення органами виконавчої влади своїх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

Закон України "Про внесення зміни до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо прийняття в експлуатацію об'єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт"

забезпечити приведення органами виконавчої влади своїх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

Це не якесь конкретне рішення; це комплекс нормативно-правових актів (в даному випадку, видавник КМУ). Їх може бути кілька десятків.

• Лайк 1

Можете пошукати на сайті Мінрегіону серед планів перегляду регуляторних актів та внесення пропозицій КМУ (не дослівно), але більш за все їх тільки складають.

• Лайк 1

Це не якесь конкретне рішення; це комплекс нормативно-правових актів (в даному випадку, видавник КМУ). Їх може бути кілька десятків.

Відверто кажучи, я не знаю жодного нормативно-правового акту Кабміну по темі саме цього закону. На виконання вимог законів про самобуди приймались накази Мінрегіону (№91 та №95). Може хтось назве відповідні постанови КМУ?

Відверто кажучи, я не знаю жодного нормативно-правового акту Кабміну по темі саме цього закону. На виконання вимог законів про самобуди приймались накази Мінрегіону (№91 та №95). Може хтось назве відповідні постанови КМУ?

Мені не відомі.

Мені не відомі.

Тобто, наші законодавці дають доручення Кабміну, не представляючи собі очікуваний результат?

Тобто, наші законодавці дають доручення Кабміну, не представляючи собі очікуваний результат?

Це така "стандантрна" фраза - привести свої підзаконні акти у відповідність.

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
  • Создать...