Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чем обшить металлический каркас лестницы ?

Sharkan

Рекомендовані повідомлення

Є металічний каркас (див. фото). Його потрібно обшити невологостійкою фанерою і, потім, деревом.

Сходи повинні мати стиль як у фільні "Меррі Поппінс допобачення" (див. фото), тобто сходинки і перила коричневі, а решта біле. Коли сходи досягають 2-го поверху, зліва від останньої сходинки має бути ще "загорожа": рядок балясин з перилом (див. малюнок, вид з другого поверху).

 

Каркас зварених дуже якісно, тобото без нерівностей і т.д.

 

Питання:

1) З чого робити сходинки: дуб, бук, сосна ?

2) З чого робити балясини ?

3) Чим його фарбувати ?

4) Скільки це все (сходи під ключ) буде приблизно коштувати (можна написат в приват) ?

P1060431.thumb.JPG.fcf4de4f7d32db9054252cac75d41e8c.JPG

P1060433.thumb.JPG.61e069c64a3c17dc96cce90d878d2818.JPG

P1060434.thumb.JPG.c8c60fbb9f55a19ec30b57c2bfb43b28.JPG

582439128_Merry1.jpg.79e65f60bcc21cbf973af53e2c8cc55f.jpg

1614728504_Merry2.jpg.c00d9980dfdcebe4b7adc3d4722e1de2.jpg

1109038804_Merry3.jpg.98b4f56de53ebd358eba7797db4e6cd5.jpg

2075707184_VARIAN2.thumb.JPG.de3a184974f58588992f58c29162dad2.JPG

P1060439.thumb.JPG.bc1d8956d936e82208a902c937da7f6c.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На розумію - навіщо вам обшивати каркас фанерою , а потім деревом. Каркас такого плану як у вас , потрібно обшивати відразу деревом.

Щодо дерева то краще брати комплектуючі з твердих порід - ясень або дуб .

Комплектуючі робите всі з однієї породи , після монтажу тонуєте і покриваєте лаком в 3-и слоя. Якщо робити "під ключ" з ясеня то ціна приблизно 1500-2000 у.о

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В першу чергу дяку. всім що відгукнулись :):beer:

 

а зачем фанера? это будет только дороже,и сложней обшывать

 

На розумію - навіщо вам обшивати каркас фанерою , а потім деревом. Каркас такого плану як у вас , потрібно обшивати відразу деревом.

 

Розумієте, я коли проектував сходи і читав форум, тоді чомусь писалось що каркас потрібно обшити фанерою, а тоді по фанері вже клеїти сходинки і т.д. Тобто так буде надійніше, тепліше (під сходами спуск в підвал) не буде скрипіти і взагалі по феншуе.

 

І, відповідно, розраховуючи розміри я вніс додатково в висоту підсходинок отой сантиметр. Тобто якщо без фанери - то перша сходинка буде занизько (на 1 см) а остання зависока (на 1 см) при нормальній висоті сходинки 17 см. Я не знаю чи буде це помітно і т.д., чи може можливо якось цей ефект "згладити", можливо є якісь хитрощі в майстрів сходових справ.

 

Якщо є така можливість, то напишіть - не маю нічого проти конструкції без фанери :beer:

 

Ось так (фото) вхід на сходи виглядає з залитою стяжкою. Ну ще додайте 12 мм знизу - буде плитка.

P1070154.JPG.7e341e235c234fc340cc3d5b3c4834eb.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

може б Ви мені тут

 

 

щось підказали ?

Можна і підказати...

потрібно обшити невологостійкою фанерою
не розумію нащо?Відчуття монолітності від фанери не буде це може бути тільки на бетонних сходах,тим більше фанерні роботи суттєво збільшать вартість проекту.

 

Каркас зварених дуже якісно, тобото без нерівностей і т.д
в каркасі не дуже важлива красота зварних швів а важлива геометрія,чого я вже да-а-вно не бачив.

 

Скільки це все (сходи під ключ) буде приблизно коштувати
Якщо робити "під ключ" з ясеня то ціна приблизно 1500-2000 у.о
Завжди дивувався...що можна заробити з тих 1500 долярів?Працюючи в власній майстерні на власних станках і видатків тільки електроенергія і відсутність найнятих виробників мені би залишилось з тої суми 50 доларів заробітку:oдальше продовжувати не буду....Такі сходи коштують вдвічі дороще але завжди знайдеться той хто зробить дешевше....
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Завжди дивувався...що можна заробити з тих 1500 долярів?

 

Можете і далі дивуватись до несхочу, але вказану ціну я чув не від одного. І вона доволі таки реалістична.

тут все просто - хочеш заробити - вставай і роби.

 

Ну а ще можна сидіти...ніц не мати ... і дивуватись Ж-)

 

Добавлено через 1 минуту

 

в каркасі не дуже важлива красота зварних швів а важлива геометрія,чого я вже да-а-вно не бачив.

 

 

То приїзджайте, подивитесь :D

 

Добавлено через 1 минуту

Такі сходи коштують вдвічі дороще ...

 

То просто львівська жадність...не більше і не меньше :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну а ще можна сидіти...ніц не мати ... і дивіватись
Черга на мої вироби буває навіть до року, тому сидіти і дивІватись не маю часу так само як і мірятися з вами статками,я вже давно переріс період ганятися за грошима і тому працюю собі в задоволення а людям на радість, навіть можу дозволити собі відмовлятись від тих замовлень які мені не по душі...чого і вам бажаю....Взагалі то ви мене попросили підказати
Я бачу Ви сходами займаєтесь...може б Ви мені тут

(ссылка устарела)

 

щось підказали ? Чи, можливо, виявили б бажання за роботу взятися

от я і підказую і не можу зрозуміти до чого ви то написали:confused:
То просто львівська жадність...не більше і не меньше
Я прожив на Волині три роки і про волинську захланність знаю більше ніж ви про Львівську жадність.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не можу зрозуміти до чого ви то написали:confused:.

 

ну я ж не знав що ви такий скупий, тому і написав.

Я з багатьма львівськими хлопцями працював: опалення, вікна - ціни завжди були суперові.

То Ви напевно виключення :)

 

Буду шукати інших майстрів. Он вже дехто навіть і зголосився ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

що ви такий скупий
Ви напевно або шось п'єте або курите або того...несповна розуму,то не я бігаю по форуму шоб зекономити на роботі по прибивці чорнової дошки на підлогу,не судіть по собі!А ваші амбіції мені "до фені" я поки в Любомлі жив то таких на кожному кроці зустрічав які рахували шо заробляти можуть тільки вони по причині боговибранності,всі остальні для них наймити і чорнота.....Таких доля дуже швидко ставить "в стойло"....
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви напевно або шось п'єте або курите або того...несповна розуму,то не я бігаю по форуму шоб зекономити на роботі по прибивці чорнової дошки на підлогу,не судіть по собі!А ваші амбіції мені "до фені" я поки в Любомлі жив то таких на кожному кроці зустрічав які рахували шо заробляти можуть тільки вони по причині боговибранності,всі остальні для них наймити і чорнота.....Таких доля дуже швидко ставить "в стойло"....

 

Та робіть собі що хочете, і бігайте як Вам зручно. Чи по форумі, чи по лузі - як завгодно :)

 

А я бажаю Вам щастя - здоровя і довгих років життя :beer:

 

Ну а я далі чекаю на пропозиції форумчан-спеціалістів.

Особливо цікавить питання як обійтись без фанери і згладити отой 1 см.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

після монтажу тонуєте і покриваєте лаком в 3-и слоя

Странно это слышать от специалиста.Правильно, красить детали до чистового монтажа,после предварительной подгонки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Правильно, красить детали до чистового монтажа,после предварительной подгонки.

 

Посмотрел Ваш альбом, смотрю Вы делали такие лестницы в подобном стиле.

 

Можете озвучить цену за такую работу под ключ (можно в личку) ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Странно это слышать от специалиста.Правильно, красить детали до чистового монтажа,после предварительной подгонки.

Так мы так и делаем. Сначала черновая прирезка по месту на обекте , вся подгонка , а потом уже все розбираем везем в цех , шлифуем, тонируем и красим и аж после всего етого опять уже собираем начисто.

 

Добавлено через 3 минуты

В першу чергу дяку. всім що відгукнулись :):beer:

 

 

 

 

 

Розумієте, я коли проектував сходи і читав форум, тоді чомусь писалось що каркас потрібно обшити фанерою, а тоді по фанері вже клеїти сходинки і т.д. Тобто так буде надійніше, тепліше (під сходами спуск в підвал) не буде скрипіти і взагалі по феншуе.

 

І, відповідно, розраховуючи розміри я вніс додатково в висоту підсходинок отой сантиметр. Тобто якщо без фанери - то перша сходинка буде занизько (на 1 см) а остання зависока (на 1 см) при нормальній висоті сходинки 17 см. Я не знаю чи буде це помітно і т.д., чи може можливо якось цей ефект "згладити", можливо є якісь хитрощі в майстрів сходових справ.

 

Якщо є така можливість, то напишіть - не маю нічого проти конструкції без фанери :beer:

 

Ось так (фото) вхід на сходи виглядає з залитою стяжкою. Ну ще додайте 12 мм знизу - буде плитка.

Наскільки знаю , то фанеру здебільшого кладуть на бетонні марші , і вже по ній клеють сходинки. По поводу висоти - то при монтажі потрібно буде додати брусок на каркасі на першій сходинці , а на останній сходинці - вифрезеровати отой 1 см , і цим самим посадить сходинку нище.

 

Добавлено через 3 минуты

Завжди дивувався...що можна заробити з тих 1500 долярів?Працюючи в власній майстерні на власних станках і видатків тільки електроенергія і відсутність найнятих виробників мені би залишилось з тої суми 50 доларів заробітку:oдальше продовжувати не буду....Такі сходи коштують вдвічі дороще але завжди знайдеться той хто зробить дешевше....

Я не спорю з вами , що вони коштують дорожще. При курсі в 8 - в нас сходи менше 3,5 у.о не стоїли і закази були на рік вперед. Враховуючи нинішній курс - мусиш робити за нищу ціну аби взагалі не зупинитись. Звісно , що і попадають закази де ціна коливається від 5 до 7 у.о Але зараз це 1-2 закази за квартал.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посмотрел Ваш альбом, смотрю Вы делали такие лестницы в подобном стиле.

 

Можете озвучить цену за такую работу под ключ (можно в личку) ?

 

Моя цена больше чем Вам предлагали,да и далеко Вы и мне это не интересно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажу наступне ви (майстри) завжди привязували ціни на послуги до валюти хоча "валютних комплектуючих" в роботі фактично нема може вже коли валюта зашкалює час зупинитись і скажімо за метр плитки платити 300 грн. при зарплатах в дві три тисячі зажирно. вибачте за флуд але от ці ціни в баксах дістали :evil: в втаких випадках кажу відразу курс 10. і якщо шо то краще довше але зроблю сам. заодно і буду мати навики в інших сферах. і бачу частенько тут так роблять
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"валютних комплектуючих" в роботі фактично нема

Тогда объясните мне какого х...ра дуб стоил 5000 гр.,а сейчас 15000гр.Лак стоил 100,сейчас 300,перечислять дальше? А за саму работу цены в гривне остались практически прежние,разве что выросли на 10-15 %.В валюте стоимость лестниц снизилась в среднем на 50%.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так і мене цікавить якого х..я наш Український дуб чи будь що інше завязане повністю на українських скажім так запчастинах росте в ціні. ну лаки пилки і т. д. тут логіка є але бісить дико. як казали зарплата може бути і 10 гривень великою коли за гривню можна будинок купити в цьому наша проблема купівельна спромоність прямує до крутого нуля. і далі буде гірше (запаси закінчуються:() ну і бісить мертва ціна чисто за роботу коли приходять і кажуть за м2 чи погонний 10 баксів. і ти думаєш чия дурак чи то сані не їдуть... закінчуєм флуділку і так паршиво.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так і мене цікавить якого х..я наш Український дуб чи будь що інше завязане повністю на українських скажім так запчастинах росте в ціні. ну лаки пилки і т. д. тут логіка є але бісить дико. як казали зарплата може бути і 10 гривень великою коли за гривню можна будинок купити в цьому наша проблема купівельна спромоність прямує до крутого нуля. і далі буде гірше (запаси закінчуються:() ну і бісить мертва ціна чисто за роботу коли приходять і кажуть за м2 чи погонний 10 баксів. і ти думаєш чия дурак чи то сані не їдуть... закінчуєм флуділку і так паршиво.

 

 

на заготовке леса и дальнейшей "логістики" используется куча топлива ... = жирная прибака к цене.. ну и хочешь не хочешь, а жить стало дороже.. и все хотят не хотят а прибавляют эти 10-20% к зароботку.. от леса до покупателя цепочка с десятком шагов вот и набегает .. а еще наши реальные производства в основном всеравно ориентированы на европу .. и там свою продуцкию за еврики сбагривают )) а нам как не своим .. был дуб по 15к м3 стал по 27к ))) бук был 9500 стал 16800 ...

 

а вот по поводу цены в работе в "крепкой валюте"мне кажтеся что это скоро станет моветоном )))

 

 

 

по теме: ТС 100% забейте на фанеру и сразу обшивайте деревом .. чтоб было дешевле не ипользуйте дуб или ясень , интересуйтесь буком.. и ни в коем случае не соглашайтесь на сосну )

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім дякую за поради та аналіз ситуації :beer:.

 

Вже більш-менш зрозуміло що і як робити. Залишилось питання - скільки часу це займе, обшити такий каркас "під ключ". Мається на увазі від початку роботи і до повного завершення. Думаю десь неменьше місяця, чи ні ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім дякую за поради та аналіз ситуації :beer:.

 

Вже більш-менш зрозуміло що і як робити. Залишилось питання - скільки часу це займе, обшити такий каркас "під ключ". Мається на увазі від початку роботи і до повного завершення. Думаю десь неменьше місяця, чи ні ?

 

Это нужно спросить у того кто будет делать.Если использовать доску(полный цикл) то думаю в месяц не уложится ни кто.Если готовые щиты и остальное,то вполне реально.Много времени занимает отделка(отшлифовать и покрасить в несколько слоев)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лестница делается не быстро, и не только по причине трудоемкости самой работы.

Представьте: стройка, ходят работяги с ведрами, грузчики каждый день что-то заносят, да к тому же грязь и краска летит сверху. Много сопряжений с работой других мастеров, все друг другу мешают. Приходится лавировать и договариваться, на стройке всегда так, а с лестницей особенно. Поэтому по-правильному обшивка может занять полгода и больше.

Проще с цельнодеревянными лестницами- снимаются размеры, изделие идет в производство, и в нужный момент за 2 дня все стоит на месте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лестница делается не быстро, и не только по причине трудоемкости самой работы.

Представьте: стройка, ходят работяги с ведрами, грузчики каждый день что-то заносят, да к тому же грязь и краска летит сверху. Много сопряжений с работой других мастеров, все друг другу мешают. Приходится лавировать и договариваться, на стройке всегда так, а с лестницей особенно. Поэтому по-правильному обшивка может занять полгода и больше.

Проще с цельнодеревянными лестницами- снимаются размеры, изделие идет в производство, и в нужный момент за 2 дня все стоит на месте.

 

Та немає там ніяких майстрів та робочих і ніхто там ніде не ходить Ж-)

Все вже зроблено, стіни вже пошпакльовані і чистова підлога покладена.

Залишилось обшити сходи і можна вселятись.

 

Фото показано не свіжі, просто для того щоб показати сам каркас.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1) З чого робити сходинки: дуб, бук, сосна ?

 

Сосна подойдет для дачи.

 

Применяйте твердые породы древесины: дуб, бук, ясень

 

Добавлено через 1 минуту

2) З чого робити балясини ?

 

Имхо деревянными

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сосна подойдет для дачи.

 

Применяйте твердые породы древесины: дуб, бук, ясень

 

Добавлено через 1 минуту

 

 

Имхо деревянными

 

Ну це зрозуміло, питання чи робити їх з твердих порід дерева, чи з тої ж сосни ?

 

Ніби як вони не піддаються навантаженню, ходити по них ніхто не буде...думав можливо на них зекономити зробивши з м"якої деревини, тобто сосни ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну це зрозуміло, питання чи робити їх з твердих порід дерева, чи з тої ж сосни ?

 

Ніби як вони не піддаються навантаженню, ходити по них ніхто не буде...думав можливо на них зекономити зробивши з м"якої деревини, тобто сосни ?

 

Только нужно понимать,что лестница дешевле в три раза все равно не получится.Экономия только на материале 15-20%от стоимости всей лестницы.И небольшой перерасход ЛКМ.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...