Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Плісьнява чи грибок на балках перекриття

Maximovych

Рекомендовані повідомлення

Привіт. Прошу допомоги в пошуку вирішення проблеми появи білої плісняви на балках перекриття. Справа в тому що перед зимою не встиг зробити дах. Етап будівництва був завершений тим що були укладені балки перекриття на армопояс, обмуровані газоблоком і все. На них зверху я поскладав весь ліс яким збирався робити дах та накрив це все діло брезентом. Так зимували. В процесі такого зберігання попадала вода, все намокло. Також зроби помилку через те що закрив плівкою віконні проєми, чим завадив провітрюванню дерева знизу. Значна частина деревини було оброблема антисептиком, балки на 100 % обробив, проте це не перешкодило розвитку плісняви. Одним словом наробив багато помилок.

Питання таке - що робити з балками які запліснявіли? На дания момент я їх зчухав і повторно промазав тим самим антисептиком (Tytan). Чи можна їх врятувати ? Чи міняти на інші. Дах буду робити протягом червня місяця.

2125964327_2014-12-1312_33_33.thumb.jpg.e165e7fe215648df06b66c833066840a.jpg

1187485260_2014-12-1312_33_44.thumb.jpg.1bcc61a113bd50e4476dd1f2ca5ee2bb.jpg

Untitled.thumb.jpg.5b12ba375ffbb285c947affe82784d39.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Исключите попадание влаги для начала, будет сухо - не будет грибка. Ничего критического у Вас нет.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Справа в тому що перед зимою не встиг зробити дах.

Был в такой же ситуации. Перед зимой отшлифовал и покрыл Биотексом все балки. Весной не было вообще никаких изменений даже в тоне древесины. Мауэрлаты зимовали необработанными. Они потемнели (верхние пару мм), но плесени тоже не было. Наверное из-за того что всё свободно обдувалось со всех сторон.

Вообще из массы древесных грибков лишь отдельные виды белого и красного являются деструктивными для древесины. Так что ситуация слегка тревожная...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...