Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Холодильник стріляє...

Papetti

Рекомендовані повідомлення

Придбав холодильник, б/у, але в хорошому стані. Liebherr KGTbl-4066

 

Час від часу (десь раз в 1-2 год) видає досить голосний короткий (1с) звук (типу "стріляє", "тріщить"...). В ночі так взагалі на всю хату чути.

 

Вже був подумав що з ним шось не то, але виявляється то не тільки в мене таке. Стріляють і Боши, і Сіменси, і ноу-фрости і т.д. Але толком не знайшов пояснення і що з тим робити, і взагалі дехто пише що то так і має бути :o

 

Підкажіть хто стикався з цим? Що робили, чи помогло?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Возможно при перевозке чуть сместились трубки компрессора относительно задней стенки и теперь когда компрессор включается трубка "стукает" по задней стенке.Лечится отгибанием либо подкладыванием резинки между трубкой и корпусом.

Или "стреляет", "трещит" по звуку как два провода с напругой закарачиваешь?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Возможно при перевозке чуть сместились трубки компрессора относительно задней стенки и теперь когда компрессор включается трубка "стукает" по задней стенке.Лечится отгибанием либо подкладыванием резинки между трубкой и корпусом.

 

Якщо Ви про задню решітку, то вона ніде не дотуляється до спинки холодильника, в одному місці вставлений кусок пінопласту чи чогось схожого.

Перевозився акуратно, стоячи, а якщо лежачи - то на боковій стороні.

 

Или "стреляет", "трещит" по звуку как два провода с напругой закарачиваешь?

 

Ні, один швидкий гострий голосний щьолчок (не знаю як ще описати)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це нормальне явище для цих холодильників, особливо для сухої заморозки. Рік назад придбав новий самий сучасний індезіт, стріляв вночі так, що просипався весь будинок. Викликав офіційний сервіс, висновок що з ним все добре, це така їхня особливість і ніхто з цим не поборовся. Навіть розібрали мені середину обшивки і показали що тріщить- там основа пінополістирол, і звуки видає лід який утворюється на ньому, він просто розколюється. Найбільше шумів видає вночі в зимовий період- коли включений підігрів підлоги, на якій стоїть холодильник
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це нормальне явище для цих холодильників

 

Для яких це, "цих"?

 

 

Ні Ви серйозно вірите що це норма?? Холодильник який стріляє що пів будинку просипається?

Навіщо він тоді взагалі потрібен, всі його прибамбаси, надійність, довговічність і т.д. при такому жирному мінусі? Я тоді краще виберу простий мінськ, але без замашок АК-47. Чи це люди мають звикнути і з часом не помічати цього? брєд

 

В моїх батьків схожий холодильник (Бош нерж. 2м, 2 компресори, цифрове управління) і нічого не стріляє. Бабулі купили такий же Бош тільки менший - тоже працює тихенько.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В основном такие звуки раздаются из холодильников ноу-фрост. Это действительно звуки треска льда и его осыпания с испарителя во время включения режима оттайки . Но, насколько я бегло взглянул по характеристикам, у Вас обыкновенный холодильник. У Вас такие звуки могут раздаваться вследствие температурных деформаций пластика внутри холодильного шкафа. Многие производители, в конкуренции по снижению цены, уменьшают толщину пластика, метала и т.д. и т.п. И ничего вы с этим не сделаете :( Обычно даже в инструкциях пишут, что холодильник может издавать кратковременные шумы, грюки, хрюки, журчания,... которые не нормируются. Средневсвешенный шум не будет превышать заявленых производителем примерно 40 децибел.

Есть украинская пословица - "бачили очi, шо купували". Я по этой же причине избавился от нового холодильника НФ и купил немодный капельный.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В основном такие звуки раздаются из холодильников ноу-фрост.

За 10 лет ни разу не слышала таких звуков: Самсунг работает тихо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За 10 лет ни разу не слышала таких звуков: Самсунг работает тихо.
Это проявляется не у всех холодильников и не всегда. И, практически, не проявляется в антиквариариате, типа Вашего. Но, в современных холодильниках "дешевого" сегмента проявляется не так уж и редко.

Пс. Днем, на фоне общего шума, щвуки могут быть вообще незаметны. А вот ночью, в тишине, особенно если он стоит недалеко от спальни...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мого холодильника теж точно така фігня, як описано автором теми. Викликав майстра, він сказав що нібито причина в двигуні компресора. Начебто раніше там була якась гумова прокладка, яка запобігала цим поодиноким стукам, але вона з часом висохла, дефомувалась і не виконує своєї функціі. Сказав, що зробити нічого не можна (дістатися туди конструктивно неможливо), розвів руками і пішов. Так що терпимо і чекаємо поки бідолага доламається (старий він уже, 15 років).
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мого холодильника теж точно така фігня, як описано автором теми. Викликав майстра, він сказав що нібито причина в двигуні компресора. Начебто раніше там була якась гумова прокладка, яка запобігала цим поодиноким стукам, але вона з часом висохла, дефомувалась і не виконує своєї функціі. Сказав, що зробити нічого не можна (дістатися туди конструктивно неможливо), розвів руками і пішов. Так що терпимо і чекаємо поки бідолага доламається (старий він уже, 15 років).

Если он имел ввиду рещиновые демпферы, на которых стоит компрессор, то вощьми и сам их из толстой резиеы вырежи. Но, по-моему, он просто ляпнул, чтоб отморозиться. Такие, редкопроявлчющиеся дефекты, выоавливать по времени гемморойно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...

У нас самсунг, покупали новый, в прошлом году.

Тоже "стреляет", предлагаю не париться, к всему привыкаеться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

интересную фигню вы тут описываете, у меня было и есть холодильники ноуфросты разных фирм, ни одного треска ни разу вообще не слышал

морозилка бош та вообще неслышно работает, когда первый раз включил думал брак пока не заорала что двери открыты:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ситуация со "стрельбой" холодильника - лоторея.

У меня Либхерр в квартире, уже лет 7-8.

Никаких шумов не было и нет.

 

Купил недавно такой же в дом - "стреляет", падлюка.)))

 

Новый шумит, а старый нет.

 

Просто как повезет.

 

ИМХО

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 6 років потому...

Доброго здоров'я всім! У мене холодильник снайге, крапельний, теж стукає! Звук, як кинути волоський горіх об плитку чи підлогу, глухий! Купили 15р. тому. Стук з'явився пару місяців назад, з інтервалом в дві години. Джерело звуку з верхньої частини де морозилка. Підозра на лід і пластик камери. Певно, з часом з'явилася ямка, в якій тріщать пластик з льодом. В Н/Ф хол. напевно десь під, чи між, стінками конструкцій. Можливо на заводі не якісно залили піно ізоляцію.

Раджу всім, в перші два тижні протестувати: будь який хол. на максималках, і при цьому бути присутнім. По можливості підключити до цього процесу всю родину. :) При виявленні такого звуку краще замінити на інший, і далі тестувати. 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...