Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як "підшаманити" фундамент з бутового каменю?

vorbey

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня (або ночі). З бутового каменю викладеними в мене є фундамент під будинок та забора. там працювали спеціалісти - нарікань немає. колодязне кільце спробував обкладати самостійно. вийшло непогано, але:

- камінь вимащений в цементний розчин, з червоного перетворився на сірий, крім того зливається в кольорі з розчином , що викладений між каменем.

З каменем я знаю, що зробити - відшліфую спеціальною насадкою на "болгарці". і в мене питання до спеціалістів:

яким методом і чим пофарбувати цементний розчин (шви) між укладеним каменем. хочу в темний колір (чорний або темно сірий). можливо хтось практикував цей вид мистецтва. після завершення фарбування - полакувати. якщо вдало вийде, зроблю це і на будинку. а от на заборі спеціалісти в розчин добавляли сажу. там розчин має темно сірий колір і відділяється від каменю.

чекаю на будь-які корисні поради. фото по можливості буду добавляти.. на все добре..:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

яким методом і чим пофарбувати цементний розчин (шви) між укладеним каменем. хочу в темний колір (чорний або темно сірий).

 

Перманентний маркер. :-P

Забейте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хочу в темний колір (чорний або темно сірий). можливо хтось практикував цей вид мистецтва.

 

Вот эффект просто от покрытия лаком.

Правда песчаника.

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=135037

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...