Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Propeller

Пользователи
  • Публікації

    24 727
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    29

Усі публікації користувача Propeller

  1. Погляд з "протилежної" сторони. У минулому житті ми теж брали гроші за виїзд (огляд, консультація "питання-відповіді", обміри + компенсація транспорту) та кошторис, який давали ще глибоко теоретичному замовнику. Чому не безкоштовно? А інформація вартує. В результаті нашого спілкування , то хто дав нам гроші отримав достатню "базу" знань для ведення перемовин з нашими конкурентами оперуючи даними по технологіях які можна застосовувати на об'єкті. Та число (кошторис) для початку торгів з тим же конкурентом.
  2. Перелив, как я себе представляю, это дырочка на определенной высоте бака в которую вкручен штуцер. А к этому штуцеру подсоединен шланг. А этот шланг соединен с канальей. Вроде так. Да? Если Да, то может быть конфуз. Поплавковый унитазный клапан подачи воды в бак стал постоянно нормально отрыт (постоянно). То есть, сломался.И вода начинает абсолютно тихий (если поплавковый не будет шуметь), незаметный, бесполезный кругооборот : от магистрали ХВП в бак и из бака в каналью. При этом счетчик всьо считает, но жильцы эту воду не получают. Обидно. И только в конце месяца при оплате снятии показаний счетчика может появиться вопрос и поиск причины.
  3. В случае, если вы клеили плитку на уже нанесенную кем-то до вас гидру, то вы не виноваты. Тут правда есть нюанс. Перед приклеиванием основа не должна бухтеть.
  4. Все просто. Вам надо, чтобы плитка не отпала от стены, не отошла от стяжки. Ваше главное слово = адгезия, желательно forever. Если вы наносите на основу гидру , то она слой-посредник между плиткой и основой. Гидра под плитку наносится всегда , когда вода атакует со стороны плитки (душ, дождь, бассейн и т.д.). Посмотрите по своему опыту. Поэтому выбор гидры прежде заключается в том, чтобы она хорошо "держалась" на основе, а клей для плитки хорошо "прилип" к гидре. Дальше идут требования к реакции на деформацию основания (температурное расширение-сжатие, вибрация). Но это в основном балконы, эксплуатируемые кровли (в т.ч. террасы), бассейны. И такая кака, как капиллярный подсос. То есть, случай, когда с той стороны стены (пола) не воздух, а вода или влажный (постоянно или периодически) грунт. В этом случае может случиться такая хрень:
  5. Когда производитель пишет, что гидра "дышит" или гидра паропроницаемая - это не совсем этично. Но... тут выше упоминали слово "маркетинг". Это нормально. Как и любая эксплуатационная величина паропроницаемость имеет размер = хорошо пропускает пар ......плохо пропускает пар. Обычно паропроницаемость тонкослойных покрытий измеряется показателем Sd. В зависимости от его величины Sd покрытия деляться на : паропроницаемые, поробарьеры и пароизоляторы. Чем ниже Sd, тем выше паропроницаемость. Sd - это сравнение сопротивления прохождению пара через мембрану с высотой столба воздуха, который создает такое же сопротивление. К примеру, у кровельной ПУ гидры Sd = около 0,5...0,7 м, у ПВХ гидры толщиной 1 мм = 1500 м. Поэтому на ПВХ (ТПО, ЕПДМ) кровли ставят кучку аераторов.
  6. Бетон - це матеріал, з якого дуже зручно лити елементи конструкцій. І тут важливо де цей елемент застосовуються в цій конструкції. Ізолюють не бетон. Ізолюють коструктивний елемент. Не поспішайте писати тут оцінне судження без вивчення питання, бо знову буде "комфуз". Маркетинг у вас почнеться коли ви почнете купувати гідру для своєї "тераси". От там хлопчик або дівчинка вас заспокоють словами "гарантую", "нема проблем", "всі це для цього купують і у всіх норм". У вас вже був маркетинг на вашому фасаді
  7. Якщо 1 у вас бетон (піскобетон, а-ля "стяжка") лежить на грунті, то ця "стяжка" геометрично це паралелепіпед (коробочка). Ви плануєте ізолювати тільки верхню сорону цієї коробочки. При цьому ви залишаєте ще 5 сторін не захищиними від води. А вона ззовні є. Дощі....танення снігу....Приймаючи до уваги той факт, що вироби на цементному в'яжучому пористі, та схільність природи да рівноваги (дефузія) вода, яка зайшла по відкритих порах (пом'ятаємо про 5 незахичених площин паралелепіпеду) в тіло "стяжки" буде йти туди, де її мало (дефузія). Найбільша незахищена площина (низ стяжки) буде працювати як потужний капілярний насос та пампувати воду знизу в гору. Відкриті пори називаються капілярами. Якщо 2 ви захистили (гідроізолювали, нанесли фініш) верхню площину, то вода по капілярах знизу буде йти ПІД шар гідри. В разі, якщо гідра "дихає" недостатньо інтенсивно, то підйом води зупине повітря, ща є у капілярах (як в гадроакумуляторі). На границі вода-повітря почнеться випаровування води. Це повітря буденасичуватись парами води до стану рівноважної відносної вологості. І це вологе повітря буде намагатись перейти в зону з меньшою вологістю. Тобто в атмосферу. Намагатись - значить тиснути знизу на те, що заважає парі випаруватись. Цей тиск дуже наполегливий і згодом він відриває те, що йому заважає. А це те - це (назвемо їх "пароНЕпроникні") гідра або фінішне облицювання стяжки. От тут приклад : Якщо 3 у вас під стяжкою лежить шар утеплювача ( в ідеалі ЕППС) тоді вона захищена від капілярщини. Щоб бути вже перфекціоністом реальним, ви можете нанести гідру і на 4 торцових сторони вашої стяжки. PS Про те, що в пористих структурах на планеті Земля є повітря говорить простий факт. Нижче графік кореляції відносної вологості повітря в порах бетоу, стяжки, дерева та їх масової вологості (пом'ятаєте всі пишуть % вологості?). Там дуже цікаво. Наприклад при масовій вологості всього 2% відносна вологість в порах бетону аж 80%.
  8. Прочитав TDS цього клею. Пишуть лише в якій пропорції змішувати сухарь з водою. Емульсія.....написана тільки назва. Як на ній робити заміс - нічого. Не зміг знайти хто цю емульсію продає, щоб хоч щась про неї прочитати.
  9. Матувати "адназначна". Ідеально = черепашка (алмаз у гумовій матриці) з зерном 60. Кутова машинка з регулюванням числа обертів. Працювати на низьких. Є варіант 2, але дорого.
  10. Коли починаються розмови про адгезію, слід пом'ятати, що будь який клей (цементний, полімерній, тощо) склеює 2 поверхні. Тому, якщо кажемо про "приклеїти керамічну плитку" то треба пом'ятати про властивості і основи. Перш за все: її водопоглиняння, її когезійна міцність. Тобто в гру "адгезія" завжди грають обидва. Питання до Миколайчик. Тут писали, що адгезія клею з часом зберігання знижується. В складі клею є пісок (піски), цемент (іноді трошки глини), ефір целюлози (водоутримання), РПП (адгезія, пластичність-еластичність, гдроізоляція). Цемент максимум може трошки знизити свою марку за рахунок гіпотетичного контакту з СО2. Як показує моя практика при тривалому зберіганні (паперові мішки з подвійною ПЕ плівкою) ремонтих сумішей (більше року) та збереженні їх сипкості вони просто ставали більш реактивними (скорочувався час тужавлення). А що може статися з РПП при зберіганні? Чи може йде якась комплекса зміна властивостей складових клею?
  11. Трошки інакше. Ви трошки не туди. 1. З одного боку стінки пляшки полум'я з температурою мінімум 700С (відео де гріють пляшку на плиті). З другого боку вода, речовина температура якої в рідкому стані не може перевищівати 100С (при нормальному атмосферному тиску). От вода і процює як постійний охолоджувач тонкошарової (підкреслюю) оболонки. 2-а. Якщо кількість води зменьшиться.Википить. Пластик може почати плавитись тільки там, де полум'я буде торкатись його в верхній зоні, де в пляшці вже повітря з парою. А там де буде присутня вода ("на дні") пластик буде в нормі. 2-б. Збільшуй тепло (темературу) - не збільшуй, в плящці залишається охолождувач з температурою до 100С. Пластик не почне плавитись. 2-в. Надлишку тепла не буде (якщо ви маєте не увазі немає звязку з атмосферою та викида туди пари). Просто температура води підвищиться, якщо тиск над нею підняти (закрити кришку). Але це ізохорний процесс. Пляшка не встигне розплавитись. ЇЇ порве тиск раніше. 3. Повторюсь. Не в кіпінні трюк, а в тому, що воду не можна нагріти вище 100С і ще в товщини оболонки . В прикладі з водою різниця температур з обох сторін пластикової оболонки біля 600С. При цьому температура плавління ПЕТ десь 250-260С. Про штукатурку нижче. Хотів (відверто - не дуже) написати кучу всього, але все простіше (чому і зрадів). Очищення паркету та ламінату за допомогою пароочисника Для прибирання підлоги з паркету або ламінату можна використовувати пароочисник. Виберіть насадку для підлоги з обтяжкою з мікроволокна і обробляйте підлогу швидкими рухами назад та вперед у поєднанні з короткими паровими ударами. При цьому важливо, щоб пара була не більшою, ніж необхідно для розчинення бруду. Не слід занадто довго затримувати насадку на одному місці, щоб на підлозі не утворювалися калюжі. Якщо апарат оснащений функцією регулювання витрати пари, слід вибрати найнижчий рівень. В цілому, очищення дерев'яних підлог за допомогою пари допускається, тільки якщо підлога укладена професійно і волога не може потрапити в щілини і незахищені торцеві кромки. В іншому випадку існує небезпека розбухання підлоги. www.kaercher.com/ua-uk/pro-kompaniju-kaercher/info-centr/poradi-z-pribirannja/ochishchennja-parketu-ta-laminatu.html Нічого про "щоб не пошкодити покриття ламінату або паркету". Надлишок вода...калюжі. Подивіться що є верхнім захисним шаром цих матеріалів. Ну і ще лінолеум з його ПУ захисним шаром.
  12. Давайте фінішувати. Вогню так вогню. Теплопередача залежить і від товщини шару теплопровідного матеріалу. Відносно того, що що ПУ нагріється набагато швидше ніж передасть тепло штукатрці - я ж вам накидав відео де полумья з температурою в 500С не встигає розплавити пластикову бутилку. Тому що пластик встигає передати це тепло воді. Візьміть порожню бутилку з повітрям в середині замість води і буде комфуз. Про пар ви абсолютно праві = при контакті з холодною стіною, вкритою тонким шаром ПУ пара буде відразу охолоджуватись і вода почне текти по стіні. Ніяких захмарних температур.
  13. Візьміть порожню полієтиленову або поліпропіленову пляшку (та будь яку полимерну) і поставте та вогонь. Думаю в дитинстві ви це робили. Скільки секунд буде до пожежі "пластик горить"? Небезпека не від води, а від полум'ї, яку її гріє. Це десь + 400 С. Справа у товщині стінки пляшки (пакету) та теплоємності води. Справа в тому, що ПУ наноситься тонким шаром, десь кого 0,3-0,4 мм (швидкість теплопередачі) на холодну стіну (+23С) з великою теплоємністью та доброю теплопроводністю (шар штукатурки) тому при тОму короткочасному впливі пари він просто не встигає нагрітись до критичних температур. Полірувати ПУ немає потреби. Він може матуватись з часом коли в якості основного чинника зносу є мінеральні частинки (пісок, тощо). В разі якщо шар ПУ треба обновити краще не зменьшувати товщину шару поліруванням, а обробити його 100-120 наждаком та нанести 1 новий шар.
  14. Давайте статистику. Технологія проста. Берете жідкое та зручним для вас способом (пензель,валик, наприск, занурення) наносите на поверхню. Даєте жідкому "висохнути". Отримаєте на поверхні плівку. Вище писав.
  15. Підтверджую. Епоксидом не працювали. Тільки поліуретаном. З 2015 року виконували об'єкти (мікроцементні покриття стін та підлоги, меблі) , в тому числі були кухоні фартуки. Крім того продавали ці системи для підрядників, хто спеціалізується на мікроцементному фініші. Повторюю для теоретика-всезнайка. Поліуретанові лаки - це верхній шар захисту таких знайомих вам покриттів як лінолеум, кварцвініл, ламінат, паркет. Я вже не кажу про промислове застосування цих сполук для підлог. Надо бути повним дебілом, щоб використовувати кислотно-хлористий засіб для зняття жиру. Хоча..... Амінь.
  16. 1. Немає в світі тіла (матеріалу), що не зношується з часом. Питання у часі, та ступеню агресії, якій піддається цей матеріал. Тут так ніхто не відповів чи є в нього особистий досвід коли "шар двухкомпонентного епоксидного лаку з часом зтерся і плями від жиру були вже в шарі штукатурки". 2. На всіх виробіх, які я вказав у своєму попередньому дописі та які відомі широкому загалу в якості верхнього захисного шару використовується поліуретан. В нас вертикальна поверхня, на яку будуть хлюпати крапельки жиру , охолоджуватись та жити на нії. Для того, щоб зняти жир з поліуретану використовують лужні побутові розчини, які емульгують жир. Після чого його можна змити теплою водою. Для того, щоб прискорити процес можна використовувата металеву гебку для посуду або очищення картоплі. Для поліуретану це дуже легкий механічний вплив. НЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ для мийки поліуретанової поверхні абразивну сторону звичайної губки для посуду. Термічного впливу не буде. Товшина шару лаку, площа контакту з холодною поверхнею (стіна) унеможлювлює, що лак потече. Спрацює теплоємність стіни. Для того, щоб вирівняти поглинаючу здатність мінераної основи (декор.штук) треба с початку нанести на неї акриловий грунт на водій основі (глибокого проникнення) та дати йому висохнути. Завтра почати наносити ПУ лак. Нанести 3-4 шари велюровим валиком. В разі, якщо не "прогрунтувати" поверхню дек.штук. можна отримати плямисту текстуру (лак затемнить більш пористі ділянки). Лак : shelik.com.ua/ua/p1799442245-varnish-varnish-dvuhkomponentnyj.html Це стантартний лак для захисту мікроцементних покриттів (підлоги, басейни, меблі, в т.ч. кухоні). Спогади з минулого життя (там є як раз "фартук") : swell.com.ua/ekco/ua/gallerydetail.cfm?iid=29#prettyPhoto
  17. 2 питання. 1. Хто з учасників дискусії робив собі фартук з декоративної штукатурки та захищав цю нев'є...ну красу прозорим шаром полімеру? Ні , не ті, хто "предполагает", а ті хто став жертвою цього рішення. 2. Лінолеум, кварцвініл, ламінат....навіть паркет(!!!!!). Який матеріал у цих виробів є top coat? Тобто верхній прозорий шар, що не впливає на естетику та захищає і цю нев'є...ну красу від зносу, бруду та іншої агресії.
  18. Ведеться робота над запуском у серію балістичної ракети "Сапсан", - Зеленський "Мені сказали, що можуть бути запитання, тому що з’явилася інформація про "Сапсан". Так ось, ракети "Сапсан" – це не сьогодні, позитивні випробування були набагато раніше. Нині триває розробка можливості масового виробництва балістичної ракети. Коли, як, в якій кількості - я сказати не можу", - повідомив президент.
  19. Судячи з вашої реакції у вас є слабкість - порозмовляти з телевізором.
  20. United 24: Нова українська балістична ракета з бойовою частиною вагою 400 кг вразила російський командний пункт. Зараз вона йде у серійне виробництво та демонструє точність, яка перевищує ATACMS. Експерти прогнозують, що майбутні варіанти цієї ракети можуть збільшити її дальність до 500 км, а також поліпшити точність, що дасть змогу конкурувати з російськими системами, такими як Іскандер. Зараз ракета здатна вражати цілі на відстані до 240 км в глибині росії, і в майбутньому її дальність та бойова потужність будуть збільшуватись для ще більшого стратегічного ефекту. Українська ракета може ухилятися від російських систем ППО, таких як С-300 та С-400, завдяки своїй швидкості та важкому бойовому навантаженню. Вона поки що не має офіційної назви з міркувань стратегії. Водночас, Україна продовжує розширювати свій арсенал ракет, включаючи "Довгий Нептун", що має дальність до 1000 км.
  21. Якщо б в мене була така проблема просто змонтував би насос у вертикальному положенні на поплавку.
  22. Україна починає платити за кредитами, залученими під час великої війни Україна 9 червня має здійснити перший платіж із погашення кредитної лінії Rapid Financing Instrument (RFI) від Міжнародного валютного фонду у розмірі SDR 125,7 млн, або $171 млн. Це вперше Київ погашатиме зовнішній борг, залучений після повномасштабного вторгнення РФ. За програмою екстреного фінансування RFI у 2022 році Україна отримала SDR 2 млрд ($2,67 млрд) у форматі двох траншів. Її погашення розпочинається сьогодні та триватиме до жовтня 2027 року. Виплата відбуватиметься через 16 траншів, рівномірно розподілених у часі. Сьогоднішній перший транш, відповідно, означає погашення 6% заборгованості.
  23. На тлі новин зі США, обмеження допомоги Україні, звинувачення України в нападі на росію (!), пропозицію подивитися на те, як "хлопчики на хокейному полі б'ються... в Україні розробляється (але, думаю, вже повністю розроблено) власна система ППО, яка на голову крутіша за Patriot (!) Про цю систему читав ще до великого вторгнення. Днями про таку систему говорили Міністр закордонних справ України Сибіга та згадував Президент України Зеленський. Мова про ЗРК Кільчень. У публічному полі інформації небагато, але навіть те, що є – вражає. Характеристики у порівнянні з Patriot: Дальність виявлення: К: до 400 км Р: до 150 км Дальність поразки: К: 280 км (аеро), 44 км (бал.) Р: 100 км (аеро), 40 км (бал.) Кількість цілей К: 16 Р: 8-9 Вартість комплексу К: $150 млн Р: $1,1 млрд Вартість ракети: К: близько $0,5 млн Р: $2-4 млн Особливості: - Система здатна працювати в автономному режимі, включаючи мінімальну комплектацію з трьох пускових установок. - Використовує високоточні універсальні зенітні ракети з активною головкою радіолокації самонаведення (АРГСН) в міліметровому діапазоні. - Може працювати в умовах інтенсивної радіоелектронної боротьби та проти цілей із низькою помітністю (Stealth). Використовувані ракети: - Діаметр: 400 мм - Оснащені АРГСН міліметрового діапазону для високої точності та маневреності Особливості: - Висока маневреність, здатність вражати цілі з низькою помітністю - Можливість автономної роботи та ураження широкого спектру цілей. У публічному полі ніхто не говорить про статус готовності комплексу, але, як показує практика, дізнаємося ми про статус уже в процесі застосування, як було з іншими українськими розробками. Головне, що Україна спромоглася сама себе забезпечити унікальними дронами, САУ, снарядами, звільнила Чорне море, тепер отримає шанс самостійно захистити небо;)
×
×
  • Створити...