Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Посоветуйте грунтовку под покраску

MiTbKo

Рекомендовані повідомлення

Грунтую аппаратно сперва сметаю пыль мягкой щеткой и сразй грунтую грунт-краской

или Снежкой, только сразу надо брать свежую максимум 3...4 месяца от производства

www.sniezka.ua/ru/produkty/kraski-dlya-vnutrennikh-rabot/gotovye-tsveta/opisanie/sniezka-gruntovochnaya-kraska предварительно размешивая но 10,,15 процентов хорошей жидкой грунтовкой

или Капарол

www.caparol.ua/ua-ru/produkty/gruntovki/belopigmentirovannye-krojushchie/samtgrund.html предварительно размешиваю на 20 процентов www.caparol.ua/ua-ru/produkty/gruntovki/zhidkie-pronikajushchie/optigrund-elf.html

А яка поверхня виходить при безповітряному нанесенні грунт-фарби Снежки,гладка чи шершава?Я колись пробував валіком її накатати,мусив перетирати,як наждачка 40ка.Правда не розбавляв.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Грунтую аппаратно сперва сметаю пыль мягкой щеткой и сразй грунтую грунт-краской

или Снежкой, только сразу надо брать свежую максимум 3...4 месяца от производства

www.sniezka.ua/ru/produkty/kraski-dlya-vnutrennikh-rabot/gotovye-tsveta/opisanie/sniezka-gruntovochnaya-kraska предварительно размешивая но 10,,15 процентов хорошей жидкой грунтовкой

или Капарол

www.caparol.ua/ua-ru/produkty/gruntovki/belopigmentirovannye-krojushchie/samtgrund.html предварительно размешиваю на 20 процентов www.caparol.ua/ua-ru/produkty/gruntovki/zhidkie-pronikajushchie/optigrund-elf.html

Особисто я, ще ніколи не працював з грунтфарбами які є в Вашому посиланні.

Але судячи з самого опису, то потрібно їх розділяти для різних видів робіт:

_ Капарол - є тонкошаровою і більше вже підходить для гладких і не дуже впитуваних поверхонь.

Її функція - поліпшити агдезію, вирівняти поглинання поверхні, ізолювати/замаскувати стару поверхню від різних жирових плям, затертих залисин і т.д. + зменшити розхід самої вже фарби.

Як на мене, то вона повинна ідеально підходити - для фарбування старих вже колись фарбованих поверхонь, чи для фарбування гладких поверхонь з слабою агдезією.

Мені завжди було в кальф працювати з грунтфарбами преміум класу- "бенжамін", "пара" чи бвже ільш бюджетною, але теж непоганою -"солігнум"

Де під кожну окрему фарбу, виробник пропонує окрему - грунтфарбу як підложку під неї... в результаті за два проходи 1слой-грунтфарби і другий слой - фарба де вже після нанесення самої грунтфарби поверхня виглядала ідеально.

_ Снєжка - вже являється грунтфарбою, з більш грубим покриттям після нанесення і вона більше підходить для покриттів з неоднорідною фактурою... наприклад - плити гіпсокартонні підготовка шпаклівкою Q3, де шпаклюються самі тільки шви гіпсокартону, То вона мали би маскувати перехід прошпакльованого шва до паперової основи самого листа гіпсокартону.

Після її нанесення дві різні неоднорідні поверхні (гіпс-папір) мали б стати максимально - однорідними.

100% однорідності, я не добивася навіть грунтфарбою (Praimer) - "Пара" (брат близнюк і завжди копія, правда чучуть дешевша - бенжамін мура)

Снєжкою робити Q3 тому й ніколи не намагався, через те що навіть з праймером "Пара" без шпаклівки гіпсокартону всієї поверхні... при тому, що мені в даному випадку, повезло попрацювати з гіпсокартоном де всі чотири сторони з фабричними кромками ПЛУк ( типу Knauf Horizon Board або Regip 4 PRO) і не було жодних бугрів, як у випадку з поперечними різаними швами гіпсокартону... плюс після вирівнювання швів з площею гіпсокартону, третій раз вже наносив полосу шириною приблизно 50см. готовою шпаклівкою - "Knauf Fill@ Finish" вона просто ідеально зливається на краях, де шпаклівка стикується з бумагою гіпсокартона....

Все рівно така поверхня в кінцевому результаті, по пятибальній системі в мене вийшла на - 3 +

Правда єдине чого я не зробив, це те що після нанесення грунт фарби поверхню можна ще доробити... під бокове світло підшпаклювати дещо тай сама грунтфарба піддається шліфуванню.

Але все рівно вважаю, що в нас і при наших вимогах такий варіант згодиться, хіба що в приміщеннях з не "підлим" освітленням.

Саме тому варіант Q3 не прижився в Україні... через відсутність грунт фарб праймерів, така поверхня забирає багато фарби і виглядає на - 2 із мінусом.

Прижився третій вид - грунтфарби... Готові акрилові фінішпасти

Грунтфарба, яка густа і наносится наносится шпателем... (наприклад на оф.сайті "тікуріла" готові акрилові фініш пасти занесені в розділ - грунтовок)

Вони теж мають ідеальну агдезію з фарбами.... а також вирівнюють і зменшують по всій площі водопоглинання, маскують дефекти гіпсових шпаклівок

Але є недолік... це те що для хорошої якості поверхні після роботи з шпателем її приходиться шліфувати.

А вже після шліфовки і обезпилення, звісно що приходиться грунтувати рідкими грунтівками... Я давно зупинився на концетраті від "Ескаро"... Ахтунг!!! тільки обираю - розовий

Змінено користувачем Чуля
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До речі питання по темі...

Якого плану валики Ви використовуєте, для нанесеня рідких акрилових грунтів?

_ Раніше завжди брав зношений і дещо стертий "Favorit'"

IMG_4206.thumb.JPG.a64aca8a4e11c66bd6188e29b4906d38.JPG

і ще додатково підстригав краї (ну типу як в - Анза:))

_ А недавно попробував отакі " Hardy"

IMG_4512.thumb.JPG.26341c0d79de1ea2254160d2c6725448.JPG

IMG_4513.thumb.JPG.452b5555c4943b9534a966136794f7a9.JPG

цитую їх призначення:

Чудовий ефект при застосуванні акрилових фарб на гладких деревяних і металевих поверхнях

Плюсом -те що з них взагалі не тече, хіба що при сильному натисканні... не робить хвиль\напливів і подтьоків.

наносить рівномірно і взагалі без фактури.

Мінусом - не можу найти довжиною більш як 18см.

_Є ще такі (універсальні)

IMG_4518.thumb.JPG.8ce3e7aeac5ea35c267895155717a367.JPG

ними добре окрім грунтування, ще використовуавти при реставрації пофарбованої поверхні, тоді коли потрібно підмалювати окреме місце.

_А для грунтфарб, я користувався отаким - "Dynamic"

IMG_4506.thumb.JPG.cdb37253963f863ad7f86828b2b9a972.JPG

IMG_4507.thumb.JPG.f0b27e29815a0897968338a2cda9d947.JPG

Правда посліднім часом, чомусь почали завозити їх гіршої якості (більше синтетики) ... Мабуть знову дали китайцям роботу:(

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как раз нужен валик для грунтовки. Был в Эпицентре, нету ни одного валика из списка :( Какой должен быть материал вообще? Длина ворса? (может модели разные возят, но виды плюс-минус одинаковые)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какой должен быть материал вообще? Длина ворса?

Не знаю, можливо ще багато залежить від самої техніки нанесення рідкими грунтівками...

Наприклад мені підходить більше, мінімальна довжина ворсу. Якщо трапляється грунтувати валиком з великим ворсом,то окрім того що я вичавив його спочатку у ванночці перед самим нанесенням, ще й окремо додатково дещо вичавлюю його на відході з гіпсокартону.

Ті що на фото (синьо- жовті) теж не зустрічав в Епіцентрах. Вони мені підходять тим, що вони рівномірно і дозовано видають рідину на поверхню. Текти з них починає тільки при дещо сильнішому притисканні до основи.

Матеріал мені не відомий... на дотик схоже щось на плюш і велюр))

 

Добавлено через 4 минуты

Можливо що схожий ефект, будуть мати й звичайні поролонові валики для масляних фарб...

Цього я не знаю, бо такими ще не пробував грунтувати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Попробуй найти те польские валики с описанием :(

Вот только в каталоге их много и они упоминаются- www.hardyworkingtools.fi/media/ENG_KAEM_Catalogue.pdf (Moltoflok acrylic), не понятно что за длина ворса и материал.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите пожалуйста,кто красил красками Oikos,в частности Supercolor.Говорят что грунтовка под эту краску должна быть исключительно ойкосовская Crilux. Можно использовать грунтовку другой фирмы,не Oikos?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Усі виробники так кажуть. У нормальних грунтовки практично однакові.

Раз прийшлось красити цим ойкосом - більше не буду.

Грунтовка (Crilux) ніяких супер властивостей не має - по відчуттям Тріора 9,5 краща. Розводити фарби (30-50%) так як вони рекомендують не можна. Укриває дуже плохо - стелю 4 раза катав, а стіни 3.

Головний сюрприз був із фарбою Селестія - мала бути з ефектом. У мене не получилось. Замовникам представник сказав, що ми бездарі. Приїхав спец із ойкоса, теж нічого не вийшло. Потім приїхав другий - результат той же.

Коли ми пішли з цими банками до них в офіс почалося найцікавіше.

Каталога по якому вибирали фарбу не знайшлось (майстер взяв на демонстрацію). Поїхали другий раз - нам показали каталог, де наш зразок був замінений на інший, який різко виділявся, що було добре видно на фоні решти кольорів які мали очікуваний ефект.

Краскою за 80Є за літр пофарбували кладовку.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Усі виробники так кажуть. У нормальних грунтовки практично однакові.

Раз прийшлось красити цим ойкосом - більше не буду.

Грунтовка (Crilux) ніяких супер властивостей не має - по відчуттям Тріора 9,5 краща. Розводити фарби (30-50%) так як вони рекомендують не можна. Укриває дуже плохо - стелю 4 раза катав, а стіни 3.

Головний сюрприз був із фарбою Селестія - мала бути з ефектом. У мене не получилось. Замовникам представник сказав, що ми бездарі. Приїхав спец із ойкоса, теж нічого не вийшло. Потім приїхав другий - результат той же.

Коли ми пішли з цими банками до них в офіс почалося найцікавіше.

Каталога по якому вибирали фарбу не знайшлось (майстер взяв на демонстрацію). Поїхали другий раз - нам показали каталог, де наш зразок був замінений на інший, який різко виділявся, що було добре видно на фоні решти кольорів які мали очікуваний ефект.

Краскою за 80Є за літр пофарбували кладовку.

Теж так думаю на рахунок грунтовки,але краще перепитати,дуже вже дорога фарба.Фарбувати буду через пару днів,безповітряником,гляну що це за супер-пупер фарба.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день. Выражу свое мнение. Глубокопроникающие грунтовки (СТ 17 и т.п.) предназначены для укрепления слабых оснований. Функцию выравнивания впитывающей способности поверхности они выполняют не достаточно, поэтому и появляются матовые пятна на окрашенной поверхности. Рекомендую перед окраской наносить слой грунтовочной краски (например Vivacolor 1 или Луя универсальный грунт).
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рекомендую перед окраской наносить слой грунтовочной краски (например Vivacolor 1 или Луя универсальный грунт).

 

Кто нибудь из мастеров пробовал эти грунтовки???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кто нибудь из мастеров пробовал эти грунтовки???
Не грунтовки,а грунт-краски.Виваколором грунтовал.Такая же ,как и другие её сородичи.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не грунтовки,а грунт-краски.Виваколором грунтовал.Такая же ,как и другие её сородичи.

 

А я вот хочу попробовать на небольшой стене покрасить самостоятельно валиком, краска думаю будет что-то вроде Эскаро Акрит7, перед покраской грунтовкой обильно Триора 9.5%.

 

Стоит ли грунт-краской вроде Снежки еще после грунтовки прокатить? Я так понимаю при наличии Триоры грунт-краска только может чуть сэкономить финишную краску, но не улучшит равномерность окрашивания?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я вот хочу попробовать на небольшой стене покрасить самостоятельно валиком, краска думаю будет что-то вроде Эскаро Акрит7, перед покраской грунтовкой обильно Триора 9.5%.

 

Стоит ли грунт-краской вроде Снежки еще после грунтовки прокатить? Я так понимаю при наличии Триоры грунт-краска только может чуть сэкономить финишную краску, но не улучшит равномерность окрашивания?

Я никогда так не делал.Грунтовал или грунтом или грунт-краской.Грунт-краска,наоборот,улучшит впитывающую способность и равномерность окрашивания.А сэкономит финишную краску только тогда,когда грунт-краска и финиш.краска одного и того же производителя(1слой рекомендуемой производителем гр.кр+1слой финиш.краски).Если будете использовать Снежку,то Акрит 7 всё равно 2 слоя нужно будет давать.Под Акрит 7 я бы Снежкой прошёлся и подготовил таким образом основание,так как Акрит7,с её шелковисто-матовостью не прощает ошибок,а Снежка перекроет мелкие дефекты(если таковые имеються).
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если будете использовать Снежку,то Акрит 7 всё равно 2 слоя нужно будет давать.Под Акрит 7 я бы Снежкой прошёлся и подготовил таким образом основание,так как Акрит7,с её шелковисто-матовостью не прощает ошибок,а Снежка перекроет мелкие дефекты(если таковые имеються).

 

Я в 2 слоя и планирую. Главное чтоб 3 слоя делать не пришлось.

Т.е. Снежка грунт-краска лишней не будет и хуже не сделает, особенно если поверхность не идеальна. Так?

Но с двумя слоями триоры грунтовки особо по впитываемости разницы не будет и тоже должно быть нормально?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я в 2 слоя и планирую. Главное чтоб 3 слоя делать не пришлось.

Т.е. Снежка грунт-краска лишней не будет и хуже не сделает, особенно если поверхность не идеальна. Так?

Но с двумя слоями триоры грунтовки особо по впитываемости разницы не будет и тоже должно быть нормально?

Снежка,как подложка,лишней не будет,особенно под шелк.-мат.Акрит7 и чтобы перекрыть мелкие недочёты.

Триора,без Снежки,тоже должно быть нормально,если поверхность нормально выготовлена.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Давайте же, указывать не просто сам - бренд , а и предназначение разных как и грунтовок так и грунтфарб.. А именно - для определенного этапа проведения малярных работ...

Я уже и писал выше ... что даже у голимой/гонимой "Сниежки" существует несколько видов грунткрасок и они предназначенны под разные этапы выполнения малярки...

Ну не нужно же, тупо делить все просто на две групы - "грунткраска" и "жидкий акрыловый грунт". Ведь они же,тоже бывают - разными:

 

_Например... существуют грунткраски с грубой фактурой, которые могут легко шлифоватсся, подшпаклевовать т.д и т.п. Обычно их называют - " Праймер" и используют в основном на плитах гипсокартона с качеством подготовки не больше - Q3 (это -качественная шпаклевка самих только швов Г/К и без доп. шпаклевания целиком всей плоскости поверхности Г/К)

Они ВСЕ без исключения с довольно таки - грубой фактурой после нанесения, что правда значительно ( но увы к сожелению ИМХО не на даже на - 60% процентнно) скрывают/ нескрывают переходы, на самой границе от разных материалов ... а именно материалов которые отличаются по своей фактуре, наполнителем, впитываемости и т.д.

___А также существуют и грунткраски как - "подложка "... они специально изготовленные производителем под определенный тип/вид краски.

Обычно после нанесения они с мелкой фактурой, и с отличной белизной как и сама краска

Змінено користувачем Чуля
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А зачем максимально жидкая краска? Чтоб дольше не схватывалась?

шагрени от краски нет и получиться очень гладкая поверхность :good:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

шагрени от краски нет и получиться очень гладкая поверхность :good:

 

Поверхность должна быть не только гладкая, но и совершенно однородная. Сколько не видел покраску разведенными красками фигня фигней, но вполне допускаю, что не видел работы виртуозов....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поверхность должна быть не только гладкая, но и совершенно однородная. Сколько не видел покраску разведенными красками фигня фигней, но вполне допускаю, что не видел работы виртуозов....

Недостаток работы с жидкой краской-катать больше слоёв чтоб перекрыть возможные пятна по шпаклёвке.Хорошая грунтовка должна использоваться в любом случае чтобы была одинаковая впитываемость поверхности.

 

Добавлено через 7 минут

шагрени от краски нет и получиться очень гладкая поверхность :good:

поправлюсь:не то чтобы совсем нет, а очень небольшая но визуальная разница на лицо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А яка поверхня виходить при безповітряному нанесенні грунт-фарби Снежки,гладка чи шершава?Я колись пробував валіком її накатати,мусив перетирати,як наждачка 40ка.Правда не розбавляв.

Руслан в коментарях нижче, автор цього відео ( https://www.youtube.com/watch?v=nqGWH2z5zs8 ) вказує на те, що якраз якщо безповітряником грунтувати не прошпакльований повністю гіпсокартон, то буде - жах (ужас)

Процитую його деякі коментарі;

 

И правильно ! Одно скажу - даже не скажу, а совет дам - не грунтуй стены безвоздушкой !!!! будет ужас, после которого будешь перетирать стены от шегреня, настоящего ! С видом и ощущением наждачной бумаги 60 !!!! Это кошмар - о котором мало кто здесь рассказывает !!! потом расскажу подробнее. а лучше - покажу. Спасибо !!!

Спасибо Александр - я ждал этот вопрос - скажу одно - безвоздушником быстрее, но проблем после этого будет намного больше !!!! Я вот не понимаю - почему мастера молчат об этих проблемах(я о всех малярах, и с Америки, и с России) - дело в том, что при нанесении грунта на чистый, не шпаклёваный гипсокартон - то бумага делает сумасшедшая шагрень, похож на наждачную бумагу, с 40-60 - это стены полная наждачная бумага !!! Ужас - сколько после этого перетирать стены.... время убитое ! Вот такая вот она работа - есть много нюансов - я потом раскрою все и все секреты. Спасибо за интересные вопросы. Удачи !

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Руслан в коментарях нижче, автор цього відео ( https://www.youtube.com/watch?v=nqGWH2z5zs8 ) вказує на те, що якраз якщо безповітряником грунтувати не прошпакльований повністю гіпсокартон, то буде - жах (ужас)

Процитую його деякі коментарі;

Я дивився це відео,мені було цікаво як в Shpatelok це виходить.Сам праймерами не користувався,раз фарбував безповітрянником не шпакльований гіпсокартон фарбою Альпіна Маттлатекс,получилось досить таки добре.До речі,я тут запитував про ойкосовскі фарби і грунтовки,сьогодні фарбував.Грунтував концентратом ансер глоб,фарбу суперколор розводив на відсотків 40-45.Що можу сказати,фарба супер,криє,розтікається просто казка.Коштує своїх грошей.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...