Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

альтернативний водосток на крюки Zambelli

tryzub

Рекомендовані повідомлення

Минулого року накрив будинок. В планах було поставити водосток Zambelli 125. Під неї повісили крюки (на стропила). Зараз варіант Zambelli виглядає надто дорогим.

Які варіанти недорогих металевих або якісних ПВХ водостоків можна повісити на такі крюки? У Zambelli крюки зроблені під німецький стандарт 125мм водостоку. Думав, що Аквадук 125 або Бриза 125 мають також нормально туди лягти. Які думки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Минулого року накрив будинок. В планах було поставити водосток Zambelli 125. Під неї повісили крюки (на стропила). Зараз варіант Zambelli виглядає надто дорогим.

Які варіанти недорогих металевих або якісних ПВХ водостоків можна повісити на такі крюки? У Zambelli крюки зроблені під німецький стандарт 125мм водостоку. Думав, що Аквадук 125 або Бриза 125 мають також нормально туди лягти. Які думки?

У Zambelli 127 mm. (280 система).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поставил на дом "профиль" 130й, на Летнюю кухню, гараж,сарай- Бризу 125.

Обе смотрятся достойно.

Качество у обоих производителей прекрасное.

Зачем платить больше?)

Самую недорогую бризу могу посоветовать где взять. Срочно по одному элементу можно взять в Эпике, там и бриза и профиль.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поставил на дом "профиль" 130й, на Летнюю кухню, гараж,сарай- Бризу 125.

Обе смотрятся достойно.

Качество у обоих производителей прекрасное.

Зачем платить больше?)

Самую недорогую бризу могу посоветовать где взять. Срочно по одному элементу можно взять в Эпике, там и бриза и профиль.

 

Причем то, что по одному элементу водосточной системы можно купить в любом доступном строймаркете - очень немаловажный плюс Бризы.:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Причем то, что по одному элементу водосточной системы можно купить в любом доступном строймаркете - очень немаловажный плюс Бризы.

 

Про плюси Бризи я зрозумів. Але ж моє питання чи можна її повісити на крюки Zambelli. Про Бризу мені вже сказали, що там інша форма жолоба. Я так розумію, що залишається брати крюк і порівнювати вживу. Поки що підказують, що ПВХ водосточка Profil має лягти в мої крюки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кладіть в пакет одного гачка та зайдіть в Епік. Приміряйте до Брізи до Профіля і будете орієнтуватися))

Багато хто знає про Брізу, мало хто знає про гачки Zambelli ...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...