Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Потрібен акт при купівлі ділянки?

Morik

Рекомендовані повідомлення

Всі привіт!

Ситуація наступна. Була ділянка 15 соток. 7,5 соток продали, про що в акті на 15 сот є відповідний запис. на ці 7,5 соток вже є новий акт і кадастровий план. Чи можу я купити 7,5 соток що лишилися з актом на 15 соток, чи потрібен новий акт на цю землю?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всі привіт!

Ситуація наступна. Була ділянка 15 соток. 7,5 соток продали, про що в акті на 15 сот є відповідний запис. на ці 7,5 соток вже є новий акт і кадастровий план. Чи можу я купити 7,5 соток що лишилися з актом на 15 соток, чи потрібен новий акт на цю землю?

 

На сьогодні потрібен новий держакт.

PS: Хоча це й трохи нелогічно... можливо будуть якісь зміни або роз*яснення. Оскільки є держакт, є кадастровий номер (я сподіваюся), тільки площа змінилася.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я також про це чув, що зараз має бути держ акт. Але у Василькові нотаріуси наче роблять угоди по продажі таких ділянок. Виготовляти держ-акт в прискореному режимі дорого. Тому привабливо купити без нового держ-акту ... і держ акт уже оформити на себе на 7,5 соток. І якщо нотаріус укладе таку угоду, чи можуть потім не зробити держ-акт мені на цю ділянку. або визнати угоду купівлі-продажу не дійсною?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всі привіт!

Ситуація наступна. Була ділянка 15 соток. 7,5 соток продали, про що в акті на 15 сот є відповідний запис. на ці 7,5 соток вже є новий акт і кадастровий план. Чи можу я купити 7,5 соток що лишилися з актом на 15 соток, чи потрібен новий акт на цю землю?

 

В настоящий момент отчуждение земли без нового Акта запрещено законом. У нас такая же ситуация. Делаем Акты (((

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да тупо как то... ЧТо бы акт получить... Нужно оч много бумажет найти, заполнить, получить, передать и тд... уже надоело бегать, даж иногда приходиться в др, город ехать...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...