Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Домашние прессы высокого качества для выжима сока

ev0

Рекомендовані повідомлення

agrotender.com.ua/board/post-143569.html

 

Продаю прессы для выжима яблочного, виноградного, морковного и др. соков объемом 10, 15 и 25 литров.

 

Прессы изготовлены из качественных материалов (пищевая нержавеющая сталь, дубовая доска) с применением современных технологий.

Цена за единицу:

 

модель на 10 литров - 3450 грн.

 

модель на 15 литров - 4350 грн.

 

модель на 25 литров - 5450 грн.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
agrotender.com.ua/board/post-143569.html

 

Продаю прессы для выжима яблочного, виноградного, морковного и др. соков объемом 10, 15 и 25 литров.

 

Прессы изготовлены из качественных материалов (пищевая нержавеющая сталь, дубовая доска) с применением современных технологий.

Цена за единицу:

 

модель на 10 литров - 3450 грн.

 

модель на 15 литров - 4350 грн.

 

модель на 25 литров - 5450 грн.

 

Очень информативно..............

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если бы здесь как-то можно было фото вставить, было бы здорово.

Лучше один раз увидеть.

Заинтересованным фото отправлю в личку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если бы здесь как-то можно было фото вставить, было бы здорово.

Лучше один раз увидеть.

Заинтересованным фото отправлю в личку.

 

Фото вложить - элементарно.

 

1. Либо ссылку на сторонний ресур вставьте, сверх над окошком где пишите сообщение -жмите на картинку похожую на горы с солнцем "Вставить изображение", туда ссылку.

 

2. Если вставить фото - ниже окошка, где пишете сообщения: Дополнительные опции, еще ниже - Вложить файлы

 

 

143569_95245.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо. за помощь.

 

Итак:

Основная емкость и перфорированная вставка с перфорированным дном выполнена из пищевой нержавеющей стали. Перфорированная вставка усилена поясками для предотвращения разрыва при избыточном давлении на выжимаемое пюре.

 

На дне - перфорированная дубовая доска, прижимная доска прилегающая к металлическому кругу также из дуба.

 

Каркас пресса выполнен из двойного обода, выготовленного из цельной листовой стали 4мм.

Все металические изделия покрашены порошковым методом.

 

Цвет Ral2003.

 

В случае возникших вопросов прошу набирать по телефону.

Спасибо за помощь с фото, не разобрался.

1908393641_2015-08-1319_21_17.thumb.jpg.ae3910a99b91ea94ee20d6ddb4ec7e0b.jpg

1779966188_2015-08-1919_23_37.thumb.jpg.b3afeeaaadff5dcbac2a91ae26a4583e.jpg

444939379_2015-08-2218_20_17.thumb.jpg.63f7625a966610ac9ba414d5b8a9e5c4.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

agrotender.com.ua/board/post-143569.html

 

Продаю прессы для выжима яблочного, виноградного, морковного и др. соков объемом 10, 15 и 25 литров.

 

Прессы изготовлены из качественных материалов (пищевая нержавеющая сталь, дубовая доска) с применением современных технологий.

 

А в чому переваги такого типу пресу перед електричними високооборотистими для його власника, а не виробника?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

думаю оч. дорого, прессы отечественные где-то в 3...4 раза дешевле, хотя в качестве(во всяком случае визуально) наверное уступают вашим
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня.

Відповідаю на Ваше запитання щодо переваг.

Таким пресом з легкістю можна видавити велику кількість виноградного, яблучного, морквяного, томатного та інших видів за невеликий проміжок часу.

Середня продуктивність по яблучному соку -200л/день, чотирма дорослими.

Прес для категорії людей які цінять натуральний продукт, виготовлений власними руками.

 

Передісторія виготовлення- набридло дивитися як велика кількість яблук щороку псується, гниє, або зкормлюється худобі.

 

Щодо ціни та якості, місця виготовлення- виготовлено в Україні, чатково на власному обладнанні, але переважна більшість деталей виготовлялась під замовлення. По якості конкуруємо з італійцями, але мій виріб значно дешевший.

 

Те що продається на ринках - вибачте, але то соромно показати друзям.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за ваш варіант використання.

Ми стільки не переробляємо. Вчора привіз з села 4 відра яблук з яких максимум 1-2 піде на сік, а решта свіжими буде споживатись.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня.

Відповідаю на Ваше запитання щодо переваг.

Таким пресом з легкістю можна видавити велику кількість виноградного, яблучного, морквяного, томатного та інших видів за невеликий проміжок часу.

Середня продуктивність по яблучному соку -200л/день, чотирма дорослими.

Прес для категорії людей які цінять натуральний продукт, виготовлений власними руками.

 

Передісторія виготовлення- набридло дивитися як велика кількість яблук щороку псується, гниє, або зкормлюється худобі.

 

Щодо ціни та якості, місця виготовлення- виготовлено в Україні, чатково на власному обладнанні, але переважна більшість деталей виготовлялась під замовлення. По якості конкуруємо з італійцями, але мій виріб значно дешевший.

 

Те що продається на ринках - вибачте, але то соромно показати друзям.

 

 

щоб ябулка там давити їх попередньо треба на чомусь перетерти в мякоть а тоді вже чавити.? Ж-)

 

Вашому пресі з фото думаю бажано зробити ручку для крутіння товстішу і щоб вона не була фіксована посередині.

 

я маю можливість сік видавлювати що електричиною сокодавкою Садовая і таким пресом, колись була саморобна електрчина але там мотор вже перегорів.

 

отже саме краще видавлювала саморобна, на другому місці Садовая, на останньому прес. як по часу так і підготовці до чавлення соку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

щоб ябулка там давити їх попередньо треба на чомусь перетерти в мякоть а тоді вже чавити.? Ж-)

 

Вашому пресі з фото думаю бажано зробити ручку для крутіння товстішу і щоб вона не була фіксована посередині.

 

я маю можливість сік видавлювати що електричиною сокодавкою Садовая і таким пресом, колись була саморобна електрчина але там мотор вже перегорів.

 

отже саме краще видавлювала саморобна, на другому місці Садовая, на останньому прес. як по часу так і підготовці до чавлення соку.

 

А якщо основний продукт - виноград?

В мене перед пресом яблука пропускаю через корморізку, а винограад через звужуючу чавильню.

Виноград через електричну сокодавку - це з галузі фантастики.

По темі топіка. ІМХО.основна перевага цього суперпреса над тим, що з ринку (як у мене), що є висока каструля ззовні і це запобігає бризканню соку на штани та куртку при вичавлюванні.Свій прийдеться доробляти китайською кастрюлею з ринку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А якщо основний продукт - виноград?

В мене перед пресом яблука пропускаю через корморізку, а винограад через звужуючу чавильню.

Виноград через електричну сокодавку - це з галузі фантастики.

По темі топіка. ІМХО.основна перевага цього суперпреса над тим, що з ринку (як у мене), що є висока каструля ззовні і це запобігає бризканню соку на штани та куртку при вичавлюванні.Свій прийдеться доробляти китайською кастрюлею з ринку.

 

Завтра пошукаю фото пресу

чавив я там і виноград, але кидав туди цілий.

 

яблука ми теж перетирали на такій саморобні електричній терці, поітм в мішок як з під цукру який був в сокодавці.

 

виноград непамятаю чи в мішок чи без мішка.

 

та корба була десь 1 - 1,2 метри, хороше плече було. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Завтра пошукаю фото пресу

чавив я там і виноград, але кидав туди цілий.

 

В мене невеликий прес,без попереднього перемелювання винограду вихід соку - мізерний.Навіть не всі бубки роздавлює.Тому власноруч зробив чавильню, ставлю на 40-літрову каструлю,переминаю виноград (вже без корінців), а тільки потім, ставлю в прес.

Для візуалізації:принцип такий самий,в середині використав деревяну качалку з пухирцями, як крайня права:

 

(%D1%81%D1%81%D1%8B%D0%BB%D0%BA%D0%B0%20%D0%BD%D0%B0%20%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5%20%D1%83%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%BB%D0%B0)

 

В мене подібна, але скорміша:

 

index.php?PHPSESSID=iidctm2ai6i4ie2t8e01t2vg92&action=dlattach;topic=45712.0;attach=249375;image

index.php?PHPSESSID=iidctm2ai6i4ie2t8e01t2vg92&action=dlattach;topic=45712.0;attach=249373;image

 

Топік стартер, вибачте за діалог в темі.Ну типу "АП".:)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Доброго дня всім.

 

Відповідаючи на Ваші запитання зроблю деякі акценти.

З приводу вибору пресу/сокодавки/соковижималки - питання індивідуальне, коли виникає необхідність в щвидкій переробці великої кількості яблук, садовий пресс якнайкраще підійде!

 

З приводу подрібнення перед вижимом - так, дійсно, необхідно попередньо подрібнити яблука/моркву в пюре.

Якісний подрібнювач, на поточний момент, у нас в стадії розробки, тому на продаж не виставляю прототипи.

 

З приводу переробки винограду - особливість розробки представленого прессу - мождивість видавлення винограду без попередньої підготовки.

Це стало можливим завдяки спеціально-розрахованому кроку різьби.

 

З приводу питання щодо фіксації ручки в представленій конструкціїї - ручка на фото обмежу.ться звичайними гумками для грошей, для зручності.

Ручка вільно зміщується в фіксуючому отворі для можливості регулювання величини плеча "сили".

Навіть маленька дитина зможе видавити сік і це її дуже сподобається. Перевірено)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене невеликий прес,без попереднього перемелювання винограду вихід соку - мізерний.Навіть не всі бубки роздавлює.Тому власноруч зробив чавильню, ставлю на 40-літрову каструлю,переминаю виноград (вже без корінців), а тільки потім, ставлю в прес.

Для візуалізації:принцип такий самий,в середині використав деревяну качалку з пухирцями, як крайня права:

 

(%D1%81%D1%81%D1%8B%D0%BB%D0%BA%D0%B0%20%D0%BD%D0%B0%20%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5%20%D1%83%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%BB%D0%B0)

 

В мене подібна, але скорміша:

 

index.php?PHPSESSID=iidctm2ai6i4ie2t8e01t2vg92&action=dlattach;topic=45712.0;attach=249375;image

index.php?PHPSESSID=iidctm2ai6i4ie2t8e01t2vg92&action=dlattach;topic=45712.0;attach=249373;image

 

Топік стартер, вибачте за діалог в темі.Ну типу "АП".:)

Доброго дня, а можна ціну/ТТХ в приват на "давку" для винограду.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня, а можна ціну/ТТХ в приват на "давку" для винограду.

 

На тих фото не моя давка.Так запостив для візуалізації.Свою зробив для себе в єдиному екземплярі.Я ними не торгую.Якщо Ви зробили такі преси, то зробити з фанери та дерева аналогічну давку Вам не складе жодних проблем.Будете робити, будуть неясні моменти-я відпишу.При проектуванні головне витримати відстань між ребрами вала та стінкою не більше 3-4 мм.Це важливо для якісного переминання, і не забивається кісточками винограду.

Фото будуть тільки через три тижні.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Мій варіант.Пардон за чистоту.

 

 

 

Значно збільшує вихід соку при умові допресового переминання.

P1010658.JPG.dd5525bb47f017dc1bc2d9eb28beb2ad.JPG

P1010661.thumb.JPG.ab1d4edac3e84d71716f08c92d004dfb.JPG

P1010663.thumb.JPG.4ec1f63680ed71c76ea56898e30beb9b.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...