Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Прописка в домі на колесах

Murkur

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт. Може хтось підкаже, чи можна отримати прописку в мобільному будинку, який хочу поставити на свою ділянку? Щось на зразок такого caravanluxe.com/sunrise.html

Планую розробити документацію на такий вагончик для отримання дозволу на будівництво і хотілось би ввести його в експлуатацію, щоб отримати прописку.

У вагончику, який я показав вище є всі умови для комфортного проживання.

Наскільки це реально і які вимоги для готового будинку?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

які вимоги для готового будинку?

він повинен бути на фундаменті , тобто невід"ємно пов"язаний з землею .

Та голландська будка, яку ви показали , коштує нова від 15 тис ойро , голландці використовують їх , як дачі у теплий період року , утеплення там ніяке .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

він повинен бути на фундаменті , тобто невід"ємно пов"язаний з землею .

Та голландська будка, яку ви показали , коштує нова від 15 тис ойро , голландці використовують їх , як дачі у теплий період року , утеплення там ніяке .

Дякую за відповідь. Про фундамент знайшов у російських нормативах. Вирішили все ж таки поставити маленький будинок з SIP-панелей, в якому навіть жити можна буде :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А прописаться в доме на колесах возможно?

 

Согласно ЗУ "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні " zakon4.rada.gov.ua/laws/show/1382-15

 

Стаття 3. Визначення термінів

 

У цьому Законі наведені нижче терміни вживаються в такому

значенні:

 

місце проживання - житло, розташоване на території адміністративно-територіальної одиниці, в якому особа проживає постійно або тимчасово; { Абзац п'ятий статті 3 в редакції Закону N 1673-VII ( 1673-18 ) від 02.09.2014 }

реєстрація - внесення інформації до Єдиного державного

демографічного реєстру та до паспортного документа про місце

проживання або місце перебування особи із зазначенням адреси

житла;

 

Согласно Житловому кодексу zakon4.rada.gov.ua/laws/show/5464-10

 

Стаття 6. Призначення жилих будинків і жилих приміщень

 

Жилі будинки і жилі приміщення призначаються для постійного

або тимчасового проживання громадян, а також для використання у

встановленому порядку як службових жилих приміщень і гуртожитків.

Надання приміщень у жилих будинках для потреб промислового

характеру забороняється.

 

Согласно ПОРЯДОКу реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Україні та зразків необхідних для цього документів zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z2109-12

 

ІІ. Реєстрація місця проживання особи

2.2. Для реєстрації місця проживання особа або її законний представник подає до територіального підрозділу ДМС України, а після утворення центрів надання адміністративних послуг (далі - центр) - до відповідного центру:

 

документи, що підтверджують:

 

право на проживання в житлі - ордер, свідоцтво про право власності, договір найму (піднайму, оренди) або інші документи. У разі відсутності зазначених документів реєстрація здійснюється за згодою власника/співвласників житла, наймача та членів його сім’ї на реєстрацію місця проживання. У разі реєстрації місця проживання у центрі договір оренди житлового приміщення може бути засвідчено адміністратором центру;

 

Как видите в приведенных нормативно-правовых актах, фигурирует слово "житло". Жильем является не любое помещение, а именно такое, которое предназначено для постоянного или временного проживания людей. Основное отличие жилья от нежилых зданий заключается в различном их назначении. Первые предназначены для постоянного или временного проживания граждан (ст. 6 Жилищного кодекса).

 

Чтобы в доме на колесах можно было прописаться (зарегистрироваться), дом на колёсах должен стать жильём, чтобы он стал жильём его нужно, как-то ввести в эксплуатацию. Вопрос как?

1. ПОРЯДОК видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z0902-11

2. ПОРЯДОК прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів

zakon4.rada.gov.ua/laws/show/461-2011-п

 

P.S. Но это моё субъективное мнение. Может я ошибаюсь...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может я ошибаюсь...

підставою для видачі тех паспорта є - будівля , що невід"ємно пов"язана фундаментом з землею .

Усьо на цьому , які колеса ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

підставою для видачі тех паспорта є - будівля , що невід"ємно пов"язана фундаментом з землею .

Усьо на цьому , які колеса ?

 

Чтобы в доме на колесах можно было прописаться (зарегистрироваться), дом на колёсах должен стать жильём, чтобы он стал жильём его нужно, как-то ввести в эксплуатацию. Вопрос как?

1. ПОРЯДОК видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z0902-11

2. ПОРЯДОК прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів

zakon4.rada.gov.ua/laws/show/461-2011-п

 

P.S. Но это моё субъективное мнение. Может я ошибаюсь...

 

А, разве я написал , что можно получить будівельний паспорт на будку на колёсах? Специально сделал ссылку на нормативно-правовые акты, что получить его (будівельний паспорт) будет сложно. Сложно будет ввести будку на колёсах в эксплуатацию! А,игра слов "Может я ошибаюсь" - была написана , только лишь потому, что, как писали Ден Браун «Возможно все; на невозможное просто требуется больше времени.» и Карл Сэнберг "Все что существует на свете, когда-то было мечтой!". Я же не знаю , может у человека идея фикс прописаться в такой будке и финансы позволяют воплотить идею в жизнь. Никто же не отменил девиз наших чиновников, который они взяли из фильма "Человек с бульвара Капуцинов" - "Джек, что ты можешь сделать за деньги? — За деньги я могу сделать… всё".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...как писали Ден Браун «Возможно все; на невозможное просто требуется больше времени.» и Карл Сэнберг "Все что существует на свете, когда-то было мечтой!". Я же не знаю , может у человека идея фикс прописаться в такой будке и финансы позволяют воплотить идею в жизнь. Никто же не отменил девиз наших чиновников, который они взяли из фильма "Человек с бульвара Капуцинов" - "Джек, что ты можешь сделать за деньги? — За деньги я могу сделать… всё".

Ещё есть народная мудрость: "Если проблему можно решить за деньги, то это не проблема, а расходы". :)

Всё же, спасибо всем за советы, но решили всё-таки построить хоть какой-то домик (возможно из СИП-панелей), чтобы получить адрес и прописку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Согласно ЗУ "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні " .

 

жаль в недострое нельзя прописаться:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...