Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Трьохходовий клапан.

ben617

Рекомендовані повідомлення

Потрібна консультація по трьохходовому клапану. Майстер поставив афрізо 55 градусів, біда в тому, що котел коли опускається вночі до температури 55 градусів батареї одразу холодні, а в котлі тримається 55 градусів ще довго, майже до ранку. Вважаю що ці градуси можна ще проганяти по батареям і продовжити до години ще тепло? Чи варто забрати клапан або поставити менший, знаю что є 45 градусів, а чи є нище? Та чи взагалі варто його міняти чи знімати? Просто вважаю що котел не відпрацьовує своє, вночі ніхто не підкладає дров і швидко падає температура. Майстер каже що у мене немає конденсату з таким клапаном, його дійсно немає, але хочеться тепло подовше мати і рідше підкладати.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Майстер каже що у мене немає конденсату з таким клапаном, його дійсно немає

всмысле,где его нет?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Когда трёхходовой отсёк радиаторы,то оставшегося тепла от топлива в котле,осталось лишь на потдержание этих 55° в самом котле.Если к примеру убрать трёхходовой,то тепло что Вам кажеться может греть всю ночю,улетит в радиаторы максимум за 10мин и на котёл полностью остынет.Так что всё у Вас по фен-шую и не переживайте.Мне тоже по началу эти мысли не давали спать,а на самом деле всё гораздо лучше чем Вам кажется!
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...