Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Стінка котла сас 35 кв.

ben617

Рекомендовані повідомлення

Хочу попробувати палити брикетами в котлі сас, проте кажуть що стінка має бути не менше 6 мм товщини, інакше буде крутити з часом. В мережі не можу знайти інформацю якої товщини стінки в котлі SAS UWT 36 КВт.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу попробувати палити брикетами в котлі сас, проте кажуть що стінка має бути не менше 6 мм товщини, інакше буде крутити з часом. В мережі не можу знайти інформацю якої товщини стінки в котлі SAS UWT 36 КВт.

 

Набийте пику тому, хто вам про 6 мм сказав :fool:,

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу попробувати палити брикетами в котлі сас, проте кажуть що стінка має бути не менше 6 мм товщини, інакше буде крутити з часом. В мережі не можу знайти інформацю якої товщини стінки в котлі SAS UWT 36 КВт.

 

Кто Вам такую ересть ляпнул про стенку?У SAS скорей всего и есть 6-мм,котёл крепкий и добротный,так что не чего со стенкой не будет.Тем болие брикеты,это не самое каллорийное топливо.А как пилетные горелки факелом шмалят прямиком в стенку и не чё не ведёт.Скорей всего у Вас ещё и котёл с запасом по мощности,так что лютого пламени и перегрева у Вас не будет).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за відгуки, раніше справ з такими котлами не мав, але коли газ помнижили в ціні, прийшлось :)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...