Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ось такий папірець надійшов

фірман

Рекомендовані повідомлення

Випадково знайшов на почті такий папірець, адресований мені (звичайний лист - не рекомендований, без повідомлень, без описів).

 

Ото думаю що з тим робити:

1) в мусор, так як без повідемлень-підписів

2) в мусор, так як я не сільрада і фізична особа а п 11 ст 10 як я розумію відноситься тільки до юр. осіб чи підпріємців

3) надіслати копії. правда кошторису нема так як будівництво по буд. паспорту було, господарським способом. що замість нього?

 

Чи є інші варіанти? Хто взагалі стикався з такими речами?

Letter.thumb.jpg.78f0f9cce777fe4391bf5792289381e7.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Випадково знайшов на почті такий папірець, адресований мені (звичайний лист - не рекомендований, без повідомлень, без описів).

 

Ото думаю що з тим робити:

1) в мусор, так як без повідемлень-підписів

2) в мусор, так як я не сільрада і фізична особа а п 11 ст 10 як я розумію відноситься тільки до юр. осіб чи підпріємців

3) надіслати копії. правда кошторису

 

1. Це робота с. ради(орган місцевого самоврядування) ст.40 ЗУ "Про регулювання містобудівної діяльності".

2. Якщо Ваш індивідуальний будинок до 300 м2, папірець в напрямку п. 1 і 2.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Це робота с. ради(орган місцевого самоврядування) ст.40 ЗУ "Про регулювання містобудівної діяльності".

2. Якщо Ваш індивідуальний будинок до 300 м2, папірець в напрямку п. 1 і 2.

 

До 300 м2 звичайно.

 

Просто дивно що від мене хтось вимагає якийсь папірець який я в принципі незнаю де брати (кшоторис) і як його малювати.

 

І дістало що кожен при владі хоче якогось папірця невідомо на яких підставах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ого... у меня когда-то что-то похожее было (оочень давно), я тупо в игнор отправил так и не поняв "а шо це було".

 

судя по всему претензия к сильраде, а вы типа под раздачу попали.

Информируйте что было дальше, интересно. От нашей власти, особенно от налоговой все что угодно можно ожидать, в свете реформ так сказать и борьбы с теневой экономикой.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Просто дивно що від мене хтось вимагає якийсь папірець який я в принципі незнаю де брати (кшоторис) і як його малювати.

 

Пошлите их в лес.. Налоговая просто проводит проверку сел.рады и хочет эту работу выполнить вашими руками. Вся информация для них доступна через реестры - надо только ее запросить. А оценочную вы сделать не в состоянии - во первых не уточнено какая именно оценка нужна, во вторых - это платная услуга для вас (по запросу фин.огргана - бесплатно), в третьих - оценка делается ТОЛЬКО лицензированными оценщиками. В общем - П1, п.2.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ого... у меня когда-то что-то похожее было (оочень давно), я тупо в игнор отправил так и не поняв "а шо це було".

 

судя по всему претензия к сильраде, а вы типа под раздачу попали.

Информируйте что было дальше, интересно. От нашей власти, особенно от налоговой все что угодно можно ожидать, в свете реформ так сказать и борьбы с теневой экономикой.

 

Без проблем - відпишусь тут в темі.

 

Добавлено через 4 минуты

Пошлите их в лес.. Налоговая просто проводит проверку сел.рады и хочет эту работу выполнить вашими руками. Вся информация для них доступна через реестры - надо только ее запросить. А оценочную вы сделать не в состоянии - во первых не уточнено какая именно оценка нужна, во вторых - это платная услуга для вас (по запросу фин.огргана - бесплатно), в третьих - оценка делается ТОЛЬКО лицензированными оценщиками. В общем - П1, п.2.

 

А які наслідки може мати відсилка "в ліс"?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви пайову участь платили? Вона не прив'язана до вартості будинку.

Я так розумію, що в сільраді не зійшлися кількість будинків, прийнятих в експлуатацію з кількістю внесених пайових внесків. Типу фінансове порушення. Але ви тут ні до чого,у разі, якщо ви не співробітник сільради :)

Наслідки посилання одні - всі зроблять вигляд, що листа не існувало. З сторони фінінспекції такі питання - перевищення повноважень, оскільки ви не входите до кола тих осіб, які вони мають право перевіряти.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви пайову участь платили? Вона не прив'язана до вартості будинку.

Я так розумію, що в сільраді не зійшлися кількість будинків, прийнятих в експлуатацію з кількістю внесених пайових внесків. Типу фінансове порушення. Але ви тут ні до чого,у разі, якщо ви не співробітник сільради :)

Наслідки посилання одні - всі зроблять вигляд, що листа не існувало. З сторони фінінспекції такі питання - перевищення повноважень, оскільки ви не входите до кола тих осіб, які вони мають право перевіряти.

 

Перший раз чую про пай. Ділянку купив. Обтяжень на ділянку нема. Ділянка для будівництва (перевів під будівничцтво попередній власник). В сільраді не працював ні разу, і напевно не буду :)

 

А от попередній власник міг бути якимось чином і пов'язаний з сільрадою - дуже вже вони йому допомагали з документами.

 

Я так розумію випадок типу такого www.dkrs.gov.ua/kru/uk/publish/article/115774

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Десь прочитав що будинки до 300м2 виключені з поважного списку платників паю на інфрастуктуру і т.д. Може кому корисно буде.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Пункт 4. ст. 40 ЗУ "Про регулювання містобудівної діяльності"

 

До пайової участі у розвитку інфраструктури населеного

пункту не залучаються замовники у разі будівництва:

 

1) об'єктів будь-якого призначення на замовлення державних

органів або органів місцевого самоврядування за рахунок коштів

державного або місцевих бюджетів;

 

2) будівель навчальних закладів, закладів культури, фізичної

культури і спорту, медичного і оздоровчого призначення;

 

3) будинків житлового фонду соціального призначення та

доступного житла;

 

4) індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових,

дачних будинків загальною площею до 300 квадратних метрів,

господарських споруд, розташованих на відповідних земельних

ділянках;

 

5) об'єктів комплексної забудови територій, що здійснюється

за результатами інвестиційних конкурсів або аукціонів;

 

6) об'єктів будівництва за умови спорудження на цій земельній

ділянці об'єктів соціальної інфраструктури;

 

7) об'єктів, що споруджуються замість тих, що пошкоджені або

зруйновані внаслідок надзвичайних ситуацій техногенного або

природного характеру;

 

8) об'єктів, передбачених Державною цільовою програмою

підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату

Європи 2012 року з футболу ( 357-2010-п ), за рахунок коштів

інвесторів;

 

9) об’єктів інженерної, транспортної інфраструктури, об’єктів

енергетики, зв’язку та дорожнього господарства (крім об’єктів

дорожнього сервісу);

{ Частину четверту статті 40 доповнено пунктом 9 згідно із Законом

N 4570-VI ( 4570-17 ) від 22.03.2012 }

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...