Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

А я вот не пойму в чем логика...

Venavsku

Рекомендовані повідомлення

Slaven_33

 

я не расист...а цей вислів - в прямому значенні слова..ну принаймні в нас майже всі орендодавці націлені саме на іноземців..негрів, арабів і ін...тому що вони платять в валюті..без привязки до курсу..а з українців за 1к від 1200-3000 більше не візьмеш...

 

а по комуналці...маючи 2к кв. з ІО...можна вкладатися в 500-600грн навіть по нових тарифах...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Slaven_33

 

я не расист...а цей вислів - в прямому значенні слова..ну принаймні в нас майже всі орендодавці націлені саме на іноземців..негрів, арабів і ін...тому що вони платять в валюті..без привязки до курсу..а з українців за 1к від 1200-3000 більше не візьмеш...

 

а по комуналці...маючи 2к кв. з ІО...можна вкладатися в 500-600грн навіть по нових тарифах...

 

Я смотрю вы вообще не в курсе цен ни по сдаче ни по куммунальным услугам, Вы или в колхозе живете либо от не знания такое говорите--"500-600" за 2-х комнатную по новым тарифам?Просто детский лепет на лужайке.

Вот Вам цены с однокомнатной со всеми куммунальными----гарячая вода-240 гривен,центральное отопление-657 гривен,холодная вода-75 гривен,свет-85 гривен,утрымання будынку-95 гривен,газ-30 гривен,телевидение и интернет 125 гривен...посчитать?

И на счет сдачи,кто Вам такую чушь сказал,что только неграм за баксы можно сдать квартиру,я сдаю свою нашим ,чистокровным украинцам однокомнатную за 220 долларов США.

А мне можете дать адреса тех кто сдает по 1200 гривен,я в субаренду заберу все,что есть.:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А мне можете дать адреса тех кто сдает по 1200 гривен,я в субаренду заберу все,что есть.

 

ну міряти всіх пи київських мірках...відкрийте РІА і подивіться на вартість здачі квартир в містах типу Тернополя ....

 

Тепер по комунальних...в мене основна маса знайомих живе в 1-2к квартирах...

 

Проаналізуємо...кажете гаряча вода 240грн = 10 кубів...це ж як треба вже "митися"????

 

ОТ спеціально глянув платіжку сусідки..квартира 1к з ІО...живе вона + мала дитина..без чоловіка... Вода 4 куба холодна (28грн), гаряча відсутня, так як ІО, електрика 120кВт, інтернет 60грн, ТВ - тарілка, жек 98грн, газ (це опалення + ГВС) 60*3,6грн = 216грн...порахуємо????

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну міряти всіх пи київських мірках...відкрийте РІА і подивіться на вартість здачі квартир в містах типу Тернополя ....

 

Тепер по комунальних...в мене основна маса знайомих живе в 1-2к квартирах...

 

Проаналізуємо...кажете гаряча вода 240грн = 10 кубів...це ж як треба вже "митися"????

 

ОТ спеціально глянув платіжку сусідки..квартира 1к з ІО...живе вона + мала дитина..без чоловіка... Вода 4 куба холодна (28грн), гаряча відсутня, так як ІО, електрика 120кВт, інтернет 60грн, ТВ - тарілка, жек 98грн, газ (це опалення + ГВС) 60*3,6грн = 216грн...порахуємо????

 

Хорошо хоть Тернополь взяли для примера))) у меня дом в Зажопенске,так я за месяц вообще плачу 50 гривен и только за свет,болер,дрова и тарелка ТВ,...я о столице,а шо там в регионах,так я не в курсе.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та причому тут Тернопыль чи РАйцентр..що там що там що в Киэвы газ в одну цыну, електрика теж, ЖЕК чи ОСББ +/- коилваэться..вода теж +/- суттэвоъ рызницы не зробить...

 

ЗВысно, якщо опалювати +25 в квартиры ы кожного дня ванну приймати кожному члену сымъ..то так..ы 2к квартира буде поза 1500грн:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...