Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

комутировани проводов в глубоком подрозетнике

BUGER

Рекомендовані повідомлення

Случилась беда! Сгорела розетка от которой "шлефом" была подключена розетка на другом конце стены

Подключить обратно новый механизм невозможно - провода слишком короткие

Мною рассматриваются два варианта:

1. на старом месте после после замены подрозетника сделать спайку проводов, продолбить рядом под рамку другой в который поместить механизм розетки

2. Купить углубленный подрозетник в котором сделать спайку проводов и вывести коротенькие провода под механизм

 

Во первом варианте чем закрыть подрозетник со спайкой чтоб было эстетично Какой бренд продает фальш - накладки на рамки (ибо все накладки на розетки привязаны к механизмам)

Во втором варианте есть опасение что из-за кривизны рук может на поместиться и спайка и механизм, (провода ВВГ, моножила)

 

Как правильно сделать, у кого есть такой опыт?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я за другий варіант. Єдине що стіну довбати. Хоча у Вас в обох варіантах довбати доведеться, а так хоч естетично буде.

Я колись комутував обломаний алюмінієвий провід в стандартному мілкому підрозетнику, правда не вузькому як зараз, а нормальному. Гімор ще той.

У випадку з міддю я б спробував запаятись в тому підрозетнику який є. Напаяти шматки окремих проводів до обгорівших кінців і їх вже комутувати. Там проблема буде з ізолюванням і з тим щоб запихнути те все в малий розмір.

Ви б дали фото наскільки короткі проводи?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О, та ви ще й земляк !

А теж за другий вариант, но для мене як для "делитанта" він стрьомноватий

 

Добавлено через 6 минут

Продовж.

Боюсь чи получиться полічиться скрутити 9 проводів (3 пари по 3 проводи ВВГ НГ 2,5) в глибокому підрозетнику а зверху щей механізм розетки із заземленням.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О, та ви ще й земляк !

А теж за другий вариант, но для мене як для "делитанта" він стрьомноватий

 

Добавлено через 6 минут

Продовж.

Боюсь чи получиться полічиться скрутити 9 проводів (3 пари по 3 проводи ВВГ НГ 2,5) в глибокому підрозетнику а зверху щей механізм розетки із заземленням.

Якщо немає досвіду, то звісно краще не ризикувати.

Відносно чи достатньо місця.

Подивіться на проблему ширше. ;) Якщо не вистачить місця, то можна в глибокого підрозетника вирізати дно і зробити мега глибокий. :lol: Достатньо просто продовбати глибше. Можна навіть розширити в глибині це все, видовбавши отвір в формі груші. Якщо можна дайте фото підрозетника.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Проблема в тому, що провода застукатурені в стіні на глибині 1,5 - 2 см від поверхні, тому запихнути їх на дно глибокого. або "мега" глибокого підрозетника не вийде (на мою думку).

 

Тому більш прийнятним буде варіант з двома звичайними підрозетниками під рамку. Но тут інша проблема, обійшов всю "Калинку" не знайшов жодного виробника, який би випускав фальш-накладки (заглушки) на підрозетники. Но бачив підрозетник типу 2 в 1 (використовується як підрозетник і розподільча коробка (біла кришичка із штирьком з різьбою (по моєму польша) Но при цьому я втрачаю в естетичному вигляді.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тому більш прийнятним буде варіант з двома звичайними підрозетниками під рамку.

Заглушки дешевые шнайдеровские:

Sedna - SDN56001**

Anya -AYA56001**

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чем вместо заглушки еще одна розетка не устраивает?

И насчет скрутки не знаю, а 3 ваго по 3 контакта помещаются даже в обычном, мелком подрозетнике и кончиков им надо аж 10 мм

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Проблема в тому, що провода застукатурені в стіні на глибині 1,5 - 2 см від поверхні, тому запихнути їх на дно глибокого. або "мега" глибокого підрозетника не вийде (на мою думку).

 

Тому більш прийнятним буде варіант з двома звичайними підрозетниками під рамку. Но тут інша проблема, обійшов всю "Калинку" не знайшов жодного виробника, який би випускав фальш-накладки (заглушки) на підрозетники. Но бачив підрозетник типу 2 в 1 (використовується як підрозетник і розподільча коробка (біла кришичка із штирьком з різьбою (по моєму польша) Но при цьому я втрачаю в естетичному вигляді.

Про те щоб зробити мега глибокі я писав в плані, що можна наростити до коротких проводів шматочки і їх вже комутувати з розеткою і з проводами на іншу розетку. Ви ж переживали, що не вистачить місця в глибокому підрозетнику.

Хоча повірте стане там місця. Трішки важко кінчики комутувати, але місця стане.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Проблема в тому, що провода застукатурені в стіні на глибині 1,5 - 2 см від поверхні, тому запихнути їх на дно глибокого. або "мега" глибокого підрозетника не вийде (на мою думку).

 

какая вам разница на какой глубине у вас замурованы провода?

Вам там только припаяться надо. А в глубине стены просто спрятать пучек проводов для шлейфа.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно в подрезетнике перфом выбить аккуратно заднюю стенку и углубиться , чтобы подрезетник не переустанавливать

DSC03702.thumb.jpg.fd18c556b12b1b811969717af94dc1e3.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...