Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Поможіть вибрати опалення для будинку

Kiril1979

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня

 

Прошу допомогти з розрахунком опалення

Хочу на наступний рік переробити опалення в хаті де живуть батьки.

Будинок знаходиться в Івано-Франківський області Рогатинський район.

Зараз для обігріву використовуються три газових конвертора по 1 в кожній кімнаті.

Хочу встановити газовий котел і батареї у всіх приміщеннях.

Цікавлять який котел(потужність, виробник, тип) краще обрати, які батареї і їх потужність. На підігрів води буду використовувати Бойлер косвенного нагріву.

ПЛАН .PDF

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Купуйте импортний хотя би берету чао турбо?атмо? 8-23 кв радиаторы металевi нижне пiдключення ну и труби хотя би полипропилен стекловолокно а так в приват повiдомлення .ну а тип настiнний:):):):)

 

Добавлено через 36 минут

Краще (атмо) тобто потрiбен димохiд . економнiше в результатi -затратнiше на початку .А турбо якщо економ або обставини...через наружну стiну . А краще учiть мат.ч. По котлам инф Я вам надав.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я котел брав теплохолод интернет маг норм цена8960 грн а радиатори на ромсталл но я их партнер монтажник:) знижка - 30 %:) трубу крани терморегуляторы також там

 

Добавлено через 5 минут

бренд? Берета ,феролли висманн вайланд . Радиаторы керми,коррадо.Труби бенингер ,фират (полипропилен)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікавлять який котел(потужність, виробник, тип) краще обрати, які батареї і їх потужність. На підігрів води буду використовувати Бойлер косвенного нагріву.

Потужність котла в Вашому випадку мінімальна з лінійки вибраного виробника,від 18кВт.Котел однозначно одноконтурний,так як Ви плануєте ГВП з допомогою бойлера непрямого нагріву,підключення через трьохходовий.

Радіатори - сталь,вибір на ринку практично необмежений,зверніть увагу на товщину сталі і спосіб в який фарбуються радіатори.

Бойлер на 150 лт,більш ніж достатньо.

По виробникам-залежить від Ваших фінансових можливостей,від вибору цінового сегменту.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще питання чи є резон ставити на таку хату конденсаційний котел для економії газу?

і ще планував ставити котел турбо(через стіну), але шановний Таценки каже що атмо краще. на скільки це важливо в плані економії газу.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вiтаю конденсацiйний котел економить при низькiй температурi теплоносiя що ок для теплой пiдлоги.А у вашому випадку радиатори потрiбно бiльша температура 50-70градусiв.Думаю так купуйте турбо бо у вашому випадку буде накладно- неоправдано! Це атмо я мав на увазi при кап буд а у вас реконструкцiя:)

 

Добавлено через 8 минут

А гвс .Ставте бойлер електро на 80-100 л .а на рiзницю в цiнi (косвенного) встановiть 2х тарифной електро лiчильнник

 

Добавлено через 4 минуты

Kiril1979, Батькам буде краще контролювати роботу всiеi системы опалення комтатним термостатом 400-2000грн вещ економить реально кошти

 

Добавлено через 5 минут

Ще питання Ви труби як зiбрались пускать по будинку (по наружi) чи (заштробить)??? Вибачаюсь за помилки я з телефону

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще питання чи є резон ставити на таку хату конденсаційний котел для економії газу?
Кондесаційний в Вашому випадку-категорично НІ."ТАЦЕНКИ" вище написав,що конденс для низьких температур.В Вашому випадку при потребі в потужності опалення в районі 10 Квт/год встановлення конденсаційного котла немає економічного сенсу ні при яких умовах.

 

 

і ще планував ставити котел турбо(через стіну)
Абсолютно правильне рішення.

 

Kiril1979, Батькам буде краще контролювати роботу всiеi системы опалення комтатним термостатом 400-2000грн вещ економить реально кошти
Для регулювання достатньо буде поставити термоголовки.Думаю,батькам лишня електроніка ні до чого (це з власного досвіду).

 

Добавлено через 11 минут

але шановний Таценки каже що атмо краще. на скільки це важливо в плані економії газу
Я думаю,що він мав на увазі простоту сервісного обслуговування "атмо".

Але,для "атмо" необхідно мати окреме приміщення,в якому треба забезпечити мін.3-х кратний обмін повітря і вертикальний димохід.

Газу "атмо" точно не економить.

Атмосферники мають сенс при гравітаційній системі опалення.

Тут почитайте про різницю mingas.ru/2013/05/preimushhestva-i-nedostatki-otkrytoj-i-zakrytoj-kamery-sgoraniya-v-gazovyx-kotlax/

 

Добавлено через 6 минут

встановiть 2х тарифной електро лiчильнник

Мало в якому регіоні це робиться просто і дешево.

Недавно мав розмову з людиною,яка потратила на це майже рік (Київська обл.)

Наша влада гарно тільки говорить,а всі електромережі в приватних руках,яким абсолютно не вигідно втрачати прибутки.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Газу атмо точно не економить -Економить

Вимушений з Вами не погодитися.

Якщо "атмо" економить газ,то у нього має бути вищий ККД,хоча би вказаний в технічних характеристиках виробника.Наведіть приклад.

Модуляція полум"я краща в "турбо" котлах,думаю це не заперечно,а значить більш ефективніша робота.

Питання,за рахунок чого ГК з відритою камерою згоряння економить газ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня

 

Всім дякую за поради, але ще маю купу питань тому буду просити ще допомоги

 

Наразі вибираю радіатори опалення. Перечитавши деякі гилки форумів і подивившись в неті зробив для себе наступні висновки:

 

1. будуть стояти стальні радіатори, з фірм буду вибирати керми, пурмо, корадо, Vogel&Noot. Питання вибору стоїть не в цін,і а в якості.

Прошу порадити, які з цих фірм краще?

 

2. Розмір радіаторів. Знайшов таку інформацію що для оптимальної тепловіддачі радіатора він має стояти 7-12см. від підлоги і 100см або більше від підвіконника. А також бути не менше ніж 75% ширини вікна.

Прошу порадити чи це вірна інформація?

 

Висота від підлоги до підвиконника в мене 88см. Тобто радіатор буде 60см з нижнім підключенням, так як труби будуть йти зовні по стінах, можливо в плінтусах бачив такі плінтуси спеціальні.

 

Якщо інформація про розміщення радіаторів вірна(Яка написана зверху) ставив би їх 12см від підлоги і 16см від півиконника.

Прошу вашої поради.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. будуть стояти стальні радіатори, з фірм буду вибирати керми, пурмо, корадо, Vogel&Noot. Питання вибору стоїть не в цін,і а в якості.

Прошу порадити, які з цих фірм краще?

З цих варіантів краще PURMO,вони встановлюються на 2 сторони,тобто немає значення підводи справа чи зліва.

 

2. Розмір радіаторів. Знайшов таку інформацію що для оптимальної тепловіддачі радіатора він має стояти 7-12см. від підлоги і 100см або більше від підвіконника. А також бути не менше ніж 75% ширини вікна.

Прошу порадити чи це вірна інформація?

Розмір радіаторів обирається по необхідній тепловіддачі і температурі теплоносія.

На рахунок мінімальних відстаней-мінімум 100 мм від підіконника і мінімум 100мм від підлоги,це необхідно для нормальної конвекції повітря.

 

Якщо інформація про розміщення радіаторів вірна(Яка написана зверху) ставив би їх 12см від підлоги і 16см від півиконника.

Прошу вашої поради.

Тут питання,на якій висоті від підлоги будуть труби і чи вистачить місця для нижнього підключення (у Вас труби плануються на стіні).В разі чого можна ставити 500 мм радіатори,найбільш поширена висота,вони постійно є в наявності.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Доброго дня

 

Не було часу скорше зайти

Прошу в спеціалістів наступну пораду.

 

Перечитав різні замітки в неті знайшов багато хто пише що для спрощеного розрахунку потужності радіатора опалення беруть 40 Вт на 1 м.куб.

Розумію що різні приміщення мають різні тепловитрати але думаю в моєму випадку від даної цифри можна погодитись. Дім цегляний з штукатуркою не утеплений, вікна металопластікові 3-камерні, склопакети одно-камерні.

 

Наприклад згідно даних вище радіатор для найменшенької кімнати з одним вікном виходить

об'єм 33м.куб, 33*40=1320 і додаємо 20% запасу, тобто радіатор має мати потужність 1584Вт.

Якщо взяти наприклад радіатори КЕРМІ тип 22 то довжина виходить 900

при температури теплоносія 75/65 виходить 1612Вт

 

Підкажіть чи правильні розрахунки?

Чи можливо брати довшу але тип 21(ширина вікна 1 метр), чи взагалі варто брати радіатори типу 21?

 

Можливо ще якісь поради?

 

Дякую за відповідь

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У моей мамы стоит двухконтурный газовый котел с битермическим теплообменником Airfel. Мы его недавно ставили и обощелся он нам в 11 тыс грн. Покупали на фирме Инстал Украина. Их мастера за символическую плату его и установили. По поводу разных котлов можете почитать для общего развития на их страничке (ссылка устарела)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У моей мамы стоит двухконтурный газовый котел с битермическим теплообменником Airfel.

вы манагер? У меня есть к вам предложение.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть хтось майстра по опаленню в Іванофранківський обл., а саме в Рогатинському районі.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 7 місяців потому...

Доброго дня

 

допоможіть вибрати газовий котел на хату в 70 квадратів.

Дивився марки котлів яких є поблизу сервісні служби це такі марки

vaillant, ariston, baxi, protherm переглянувши інтернет і обійшовши базар зупинився на

vaillant turboTEC pro VUW 202/5-3

в інтернеті про нього знайшов мало але на базарі багато продавців радили казали що це нова модель і вона не погана.

Прошу поради на рахунок цього котла чи який ви би радили взяти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

доброго дня

 

Є можливість купити дешево Регулятор Vaillant CalorMatic 430

але прочитав що їх вже зняли з виробництва.

 

Чи підійде він до котла vaillant turboTEC pro VUW 202/5-3

і чи варто його брати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Найдите фирму которая вам сделает проект и монтаж оборудования. Заплатите за это деньги. И будет вам тепло и спокойный сон.

Сделать самому можно, если вы теплоэнергетик, стороитель, электромонтажник, специалтист по электронике и т.д.

Как показывает опыт писавших на этом форуме и пошедших вашим путем. То рано или поздно системы были доведены до ума. Но усилия и фин затраты были намного больше, чем сделать все сразу и правильно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...