Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Гаражные ворота

pargas

Рекомендовані повідомлення

Нужны гаражные ворота, пока комплект без автоматики, с возможностью в следующем году доставить автоматику. Размер проема 3400 ширина, 2500 высота.

Место установки - Киев, 15-й км. Брест-Литовского шоссе, р-н Чайки

Предложения в личку или e-mail khvastunova@ukr.net

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Ну, замість 25 тепер треба множити на 30. От і всі зміни. Хоча, алютех оголосив акцію до кінця лютого на ворота серії Тренд київського виробництва. Для них курс 27,30.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Алютех 3400х2500 = 658евро, автоматику можно доставить позже

 

От через таких продаванів потім люди розповідають про непрофесіоналізм воротчиків.

У алютеха 4 типи воріт, для 2 типів воріт по 2 варіанти пружин, для всіх типів мінімум по 3 варіанти підйому.

Тому я б на місці автора теми змусив такого продавана укласти угоду на поставку секційних воріт серії класична, торсіонні пружини, панель "касета", з врізним замком. За названу ціну - 658 євро. І нехай ставлять - ім'я ж дорожче? Чи ні?

Задовбали такі "шпешіалішти", яким тільки щоб клієнта зачепити, а потім починати "лоха качати". Я був переконаний, що так тільки у Харкові роблять, але ж помиляюся.

А ми потім "стуканемо" куди треба, зараз алютех дилерства позбавляє швидко

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я не сомневаюсь что вы специалист, но извините , как поставлен вопрос так и получен ответ, я предложил тренд без автоматики и запирающего устройства,стандартная направл., в стандартных палитрах, без наценки с пружинами растяжения, могу вам сказать что ваши ворота наверное самые лучшие на этом форуме Змінено користувачем TGI-group
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... я предложил тренд без автоматики и запирающего устройства,стандартная направл., в стандартных палитрах, без наценки с пружинами растяжения, ...

сурйёзно?!

а на мою думку, то Ви запропонували

Алютех 3400х2500 = 658евро, автоматику можно доставить позже

може я не вмію читати? але ж де там написано про тренд на пружинах розтягування?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...