Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

muvic

Пользователи
 • Публікації

  4 648
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Днів у лідерах

  2

Усі публікації користувача muvic

 1. Перейдіть в обліковий запис Google. На панелі навігації натисніть Дані й конфіденційність. У розділі "Ваші параметри даних і конфіденційності" натисніть Дані з додатків і сервісів, якими ви користуєтеся а потім Контент, збережений із сервісів Google.
 2. Ворота у Вас не найс. Ворота самопальні. Притворна планка - це смуга на одній із стулок, в яку у закритому стані впирається друга стулка. Якщо, коли ворота закриті, між стулками є щілина і видно через неї вулицю - тоді можна 2 канали. За наявності упору. Якщо вулиці не видно між стулками - тоді 4 канали
 3. Трансформатор не обов'язково 24 в видає на двигуни. Бо плата керування, фотоелементи живляться від слаботочки. Транс на двигун може давати струм меншого вольтажу, типу 120, 160, 180 тощо. На самих двигунах пошукайте таблички із моделями
 4. Якщо на воротах немає притворної планки і є упори на відкриття та закриття, то, теоретично, зможете обійтися і релюшкою навіть на 2 канали. Один канал на закриття обох стулок, другий канал на відкриття. Час подачі напруги налаштуєте виходячи із часу, необхідного для відкриття / закриття + пару секунд. Якщо є притворна планка, то тоді двома каналами не обійтись, доведеться ставити 4к реле, по каналу на відкриття і на закриття для кожної стулки окремо. Ну а які дроти задіяні - прозвонка. Подивіться моделі двигунів, бо можуть бути і на 24 вольти.
 5. Я працюю з каме. Раніше працювали також і з найс, і з faac. Faac-івський відкатний 741-й двигун мені дуже подобався, як і їх гаражка d600/d1000. Нюанс - дуже чутливі до перепадів напруги, потрібно ставити стабілізатор. Непоганий був гідравлічний 5тиметровий шлагбаум. Розпашку не ставили, бо по розпашних - камешний кроно поза конкуренцією. А, пригадав момент. Неподалік Кагарлика був об'єкт, 3 відкатних в рядок поруч, автоматика 741-й. Об'єкт був наче трохи на вишині. За тиждень на всіх трьох згоріли плати керування. Офіціали, а був то тоді стіларм на ямській, 72, визнали випадок негарантійним. Хоча ніяких сторонніх жучків-павучків, котрі могли б закоротити плату, не було. На запитання чому згоріла плата, а не запобіжник, відповіді не дочекалися. Міняли своїм коштом. Після цього і стіларм, і. Faac були відправлені внахрін. По найсах був лише один випадок із проблемною платою, на шлагбаумі віл4. Тому сказати щось погане не можу. Якщо правильно підібрати вагу, яку має тягати автоматика (враховуючи вітрові навантаження), то буде працювати. Відмовились від найс через свистопляску із офіціалами. Раніше був алютех. Потім алютех побив горщики з найс,почав тягнути комунело і ан-моторз, найс, звісно ж, відмовив їм у дилерстві. Наскільки знаю, то офіційних представників найс в Україні немає. Що тянуть - контрабас Або сірий імпорт. Як щодо сервісної підтримки - хз. Думаю що великі гравці ринку мають якусь ресурсну базу по запчастинах. Так само незрозуміло мені і з офіціалами по faac. Начебто львів'яни офіціали, але хз. По китайчатині не скажу щодо сервісів бо, повторюсь, не ставлю.
 6. Всі брешуть (с) Я прийшов у воротний напрямок у 2009 році, на все тоді дивився широко виряченими очима, бо все нове, все незвичне після банків та ОРД. Тому не сильно пам'ятаю що там було із текко і гант у ті роки. Я писав що вперше про них почув років 12 тому. Про гант. Не про текко. І пам'ятаю ворота гант як виставковий зразок в епіцентрі. На них вже тоді іржавіли направляючі та розшаровувалася панель. Щодо китайської автоматики. Я не ставив. Власного досвіду її експлуатації не маю. Не можу себе пересилити і почати "напарювати" клієнтам те, в якості чого не впевнений. Колеги-конкуренти ставлять, кажуть що працює.
 7. Звідки інформація про 20 років 5а ринку гант? Можливо я щось раніше не знав, але вперше про них почув десь років 10-12 тому. Завезли ворота і почали продавати, переважно через текко. Відверто поганої якості ворота були.
 8. не сильно второпав зв'язок. якщо про ризик випадково залишити керуючі елементи всередині приміщення - то на цьому конкретно об'єкті є окремий вхід. це ми ставили хьорманн на цей окремо розташований гараж. Так розумію що Michael_A вирішив перепитати ще колективного розуму, бо ми о 13 годині спілкувалися.
 9. Там самовільне відкриття трапилося. Приймач встановлений не каме, а під існуючі вже китайські пульти 433 МГц. Частота сильно перевантажена. Будемо ставити датчик відкриття і можливість закрити через інтернет. Поки датчик приїде, порадив активувати автозакриття.
 10. ну, робот на те і робот, щоб рано чи пізно повстати проти клятих шкіряних мішків. а от що замислила пральна машинка - от це вже запитання:
 11. думаю слід під її акаунтом зайти і переглянути. мої ж голосові зліпки, як я розумію, десь у цих 550+ гб інформації
 12. У нас теж геолокація взаємно передається. Багато зайвих запитань відпадає.
 13. ось, для інформації. Дані з 55 різних джерел. Це все - гуглівські сервіси.
 14. у гугл є сервіс, який дозволяє переглянути всю інформацію, що про вас зібрана. У тому числі і рекламні ідентифікатори. конкретно про вас. будете здивовані. там гігабайти інформації. під "слухати" не мається на увазі умовний майор, який сидить у припаркованому поруч із будинком бусіку, із червоними очима та навушниками на голові. Мається на увазі розпізнавання голосу отими самими рекламними сервісами. Немає такої людини, яка б не залишила цифровий слід за собою. просто треба це прийняти і вимкнути параною. Ну і не вимикати здоровий глузд та таки дотримуватись якоїсь інформаційної гігієни а, взагалі, я завжди реготав коли мені казали, що їм контекстна реклама видає різноманітні сайти знайомств або ресурси по збільшенню пісюнів або шлюхореєстри. Ну от зовсім не паляться люди
 15. muvic

  С Новым Годом!

  Ну, по євідновлення у мене заходять періодично запити. Добре що можу приймати платежі картками євідновлення
 16. Нас вчили на курсах оцінювачів що ремонт - це подарунок покупцеві. Косметику зробіть, "губи намалюйте", а капіталити - навряд чи відіб'єте ті кошти
 17. Подивіться у бік вимикачів кінцевих положень. На платі керування, теоретично, має бути колодка із дротами від них. Думаю що можна спробувати зняти інформацію з них, приєднавши пару якихось no-nc датчиків.
 18. Перечитайте стартове повідомлення. Останній абзац. Де у техзавданні було бачити стан воріт
 19. Тобто стан воріт перевірити не вийде? Бо, наприклад, якщо ворота відкриються на 10 см, сповіщення буде як про повне відкриття? Або ж, як варіант, під час закриття хтось пройшов, фотіки зпрацювали, ворота відкрилися. Але ж у додатку буде інформація наче ворота закриті?
 20. автоматика від сторонніх керуючих приладів отримує тільки короткий імпульс, який находить від стороннього реле. тобто реалізувати відкриття/закриття взагалі не проблема. а от отримати інформацію про статус "закрито чи відкрито" можна тільки додаванням яких-небудь приспособ, типу датчиків на розмикання/замикання, які будуть показувати яке із крайніх положень досягли ворота чи шлагбаум. можна спробувати "зняти" інформацію з вимикачів кінцевих положень. тобто все залежить від конкретного виробника автоматики і можливостей центрального хабу сторонньої керуючої системи. є варіанти автоматики, які через вбудовані засоби "зливають" інформацію про стан воріт. найчастіше потребують інтеграцію у свою ж систему розумного будинку. У каме це шлюз вайфай+блютуз, інтеграція у каме коннект.
 21. сповіщення буде тільки якщо відкривати через додаток. З пульта - сповіщення не буде. також неможливо буде через реле дізнатись стан воріт - закриті чи відкриті. Треба буде щось мудрувати. Дізнатись стан воріт можна буде тільки після їх інтеграції у систему розумного будинку. якщо автоматика каме - то у продажу є блочок для керування воротами через вайфай або блютуз. цей блочок конектиться до плати керування і зливає інфу про стан воріт у хмару
 22. Якщо ворота відповідають акційним розмірам хьорманн - то розглядайте їх
×
×
 • Створити...