Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Температурные датчики

Vifa

Рекомендовані повідомлення

Возьмите сетевой кабель, медный, 4 витые пары и удлините им провода датчиков, дешевых, терморегуляторов.

У них датчики 1 КОм, поэтому на кабеле ничего не потеряете, по одному сетевому кабелю можно в дом завести 4 температуры. Дешевле и надежней трудно придумать.

 

То то и оно, что без кабелей мне в дом нужно.

 

Тем не менее, схему нарисовать сможете?

 

Добавлено через 11 минут

 

Тому я ж і кажу, що

перший варіант : ESP8266 + 4шт. DS18B20

другий: ESP8266 + 4шт. DS18D20 + 2.8 TFT + Arduino

 

Вы это с кем разговариваете?

Мне бы попроще. На уровне деревенской табуретки.

Я понимаю примерно так:

1)Купи датчики температуры такие-то.

2)Прикрепи датчики к трубе или бойлеру.

3)Купи прибор(1), который понимает сигнал датчиков температуры (3 шт) такой-то

4)Провода от датчиков присоедини к прибору(1)

5)Купи прибор(2), который понимает сигнал на радиочастоте прибора(1) такой-то

6)Повесь прибор(2) на стену

7)Смотри и радуйся, какой ты молодец

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То то и оно, что без кабелей мне в дом нужно.

 

Тем не менее, схему нарисовать сможете?

 

Добавлено через 11 минут

 

 

Вы это с кем разговариваете?

Мне бы попроще. На уровне деревенской табуретки.

Я понимаю примерно так:

1)Купи датчики температуры такие-то.

2)Прикрепи датчики к трубе или бойлеру.

3)Купи прибор(1), который понимает сигнал датчиков температуры (3 шт) такой-то

4)Провода от датчиков присоедини к прибору(1)

5)Купи прибор(2), который понимает сигнал на радиочастоте прибора(1) такой-то

6)Повесь прибор(2) на стену

7)Смотри и радуйся, какой ты молодец

 

1) ESP8266_ESP_07_WiFi_board_with_full_I_O_chip_antenna_and_full_external_antenna_bundle_from_Tronixlabs_Australia_032__44973.1424143552.1280.1280.jpg?c=2

 

2) ds18b20-waterproof.jpg

 

3)G1022BF.jpg

 

4)RS-25.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тем не менее, схему нарисовать сможете?

 

Добавлено через 11 минут

 

 

 

Вот Вам схемка ))

767044527_4.jpg.e93fa56aff8583325a70b01fb5e210a3.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От нічого, лише бабла зрубати. 12 доларів за WI-FI роутер, 11 доларів за 10 датчиків DS18B20. Кабель і робота безплатно. Всі покази вивів на narodmon.ru і можу їх переглядати і в системному треї компа, і з будь-якого іншого компа в браузері, і в телефоні. Крім того, дані можна відображати у вигляді графіків, робити їх накладення та ін.

Цікава реалізація.

Яким чином відбувається накопичення даних на ротуері та народмон?

Що відбувається при втраті підключення до інтернету? Чи роутер далі накопичуе дані і при відновленні підключення передасть все на народмон, чи буде втрата даних?

Де знаходиться програмна частина моніторингу на народмон чи на роутері?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікава реалізація.

Яким чином відбувається накопичення даних на ротуері та народмон?

Що відбувається при втраті підключення до інтернету? Чи роутер далі накопичуе дані і при відновленні підключення передасть все на народмон, чи буде втрата даних?

Де знаходиться програмна частина моніторингу на народмон чи на роутері?

Роутер просто раз на п"ять хвилин опитує датчики та зразу передає їх на народмон. При втраті підключення дані втрачаються. Програмна частина на народмоні. На веб сторінці роутера можна переглядати покази термометрів локально.

(%D1%81%D1%81%D1%8B%D0%BB%D0%BA%D0%B0%20%D0%BD%D0%B0%20%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5%20%D1%83%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%BB%D0%B0)(%D1%81%D1%81%D1%8B%D0%BB%D0%BA%D0%B0%20%D0%BD%D0%B0%20%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5%20%D1%83%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%BB%D0%B0)(%D1%81%D1%81%D1%8B%D0%BB%D0%BA%D0%B0%20%D0%BD%D0%B0%20%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5%20%D1%83%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%BB%D0%B0)a93688cb3dd2t.jpg

Якщо цікаво комусь, то ось посилання на розділ на ворожому сайті, але там є багато цікавого для домашньої атоматики.

cyber-place.ru/forumdisplay.php?f=44

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Людина каже, що йому треба без кабелів.

 

после НГ у меня будет в предложениях такой вариант.

может чуть раньше, до НГ успею.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

после НГ у меня будет в предложениях такой вариант.

может чуть раньше, до НГ успею.

А яка максимальна кількість датчиків буде?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Роутер просто раз на п"ять хвилин опитує датчики та зразу передає їх на народмон. При втраті підключення дані втрачаються. Програмна частина на народмоні. На веб сторінці роутера можна переглядати покази термометрів локально.

Тільки одну з чотирьох фоток видно.

 

Тобто на роутері теж є програмна частина, що дає змогу моніторити онлайн.

Без неї програмна частина народмон буде працювати? Приведена в посиланні кастомна прошивка є обовязковою, на рідній прошивці не буде працювати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки одну з чотирьох фоток видно.

 

Тобто на роутері теж є програмна частина, що дає змогу моніторити онлайн.

Без неї програмна частина народмон буде працювати? Приведена в посиланні кастомна прошивка є обовязковою, на рідній прошивці не буде працювати?

На роутері обов"язково встановлюється прошивка CyberWRT і встановлюються модулі. У даному випадку модуль термометр. Нородмон тільки обробляє ті дані, які надходять з пристрою. Нема даних, то і нічого не обробляє.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот Вам схемка ))

 

Насколько я понял - это 4 одинаковый блока.

Соответственно к ним 4 блока питания. Так?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А яка максимальна кількість датчиків буде?

 

а сколько нужно чтобы было?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Насколько я понял - это 4 одинаковый блока.

Соответственно к ним 4 блока питания. Так?

Якщо всі блоки будуть розташовані в одному місці, то блок живлення може бути один, але достатньої потужності - щоб сили струму вистачило всім блокам.

 

Добавлено через 1 минуту

а сколько нужно чтобы было?

Скажімо у моєму випадку непогано було б мати 15-20 датчиків. Але у будь якому випадку не менше 10.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажімо у моєму випадку непогано було б мати 15-20 датчиків. Але у будь якому випадку не менше 10.

 

Двадцать датчиків я не піключав, хоча теоретично повино працювать, а от десять датчиків підключаются паралельно один одному до ESP8266 і 100% добре працють.

ESP8266 за допомогою вайфаю пфдключаєтся до роутераі передае дані куди душа забажає.

Блок живленя достатне на 0,7-1 ампер, 3 вольта. Звістно ж достатне одного блоку живленя на один блок ESP8266.

 

Я заказав собі датчіки температуру з дротом один метр, для котла цего достатне.

Ще два будут стояти в іншому приміщені зі своїм модулем та живленям, я не хочу тягнути дроти, а от розетки для блоків живленя, та зона покритя мого вайфай роутера є скрізь по будинку.

ESP8266 без додаткової антени коштує 4$, а з антеною 6$

датчик з дротом біля 1.5$

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажімо у моєму випадку непогано було б мати 15-20 датчиків. Але у будь якому випадку не менше 10.

а распишите куда столько?

и куда их показания хотите выводить?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а распишите куда столько?

и куда их показания хотите выводить?

То не важливо куди ставити датчики. Хоч у кожну кімнату для прикладу. Покази виводити для початку на LCD дисплей 320х240 або 800х480.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То не важливо куди ставити датчики. Хоч у кожну кімнату для прикладу. Покази виводити для початку на LCD дисплей 320х240 або 800х480.

ну хорошо, представим что это уже у вас есть.

Насколько удобно этим будет пользоваться, если только смотреть датчики и все?? большой экран(не только) - не бюджетное решение, на маленьком нужно все время листать 20 датчиков.. Подозреваю это быстро надоест.

И толку пока не вижу от такого устройства, убедите что толк есть?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну хорошо, представим что это уже у вас есть.

Насколько удобно этим будет пользоваться, если только смотреть датчики и все?? большой экран(не только) - не бюджетное решение, на маленьком нужно все время листать 20 датчиков.. Подозреваю это быстро надоест.

И толку пока не вижу от такого устройства, убедите что толк есть?

Я вас переконувати не буду. Ви сказали, що у вас будуть такі прилади. Ось ТС хоче мати такий прилад. Я хочу мати такий прилад (в принципі він у мене вже є). Щодо бюджетності. Перше ж посилання на аліекспресі 7 дюймів матриця коштує 10 доларів. Два долари ардуіно. 11 доларів датчики. Якщо займатись цим на продажу, то замовляються плати у китайців і розпаюється аналог ардуіно на своїй платі. Буде ще дешевше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вас переконувати не буду. Ви сказали, що у вас будуть такі прилади. Ось ТС хоче мати такий прилад. Я хочу мати такий прилад (в принципі він у мене вже є). Щодо бюджетності. Перше ж посилання на аліекспресі 7 дюймів матриця коштує 10 доларів. Два долари ардуіно. 11 доларів датчики. Якщо займатись цим на продажу, то замовляються плати у китайців і розпаюється аналог ардуіно на своїй платі. Буде ще дешевше.

На вскидку при заказе 100 комплектов себестоимость производства в Украине порядка 60$. Т.е. по этой цене продукт непродаваемый.

Вот и на космодроме пример непродаваемого творчества за 100$ www.kosmodrom.com.ua/pdf/ZK2.pdf

На мой взгляд оптимально взять недорогой планшет и написать под андроид приложение, продавать красивые датчики с приложением, давно об этом думаю, и возможность есть, но опять же не вижу профита.

Вот пример из загнивающей европы play.google.com/store/apps/details?id=com.thermoclientmobile, цену даже не ищите))

Змінено користувачем jack-zp
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви сказали, що у вас будуть такі прилади. Ось ТС хоче мати такий прилад.

да, не вопрос, сначала идет речь о изготовлении бюджетного авто типа таврии, потом автор пишет: "хочу 3литра двигатель"..

но авто с 3литра давно полно на рынке и есть выбор, так же и стоимость их иная как не крути.

 

Добавлено через 2 минуты

то замовляються плати у китайців і розпаюється аналог ардуіно на своїй платі. Буде ще дешевше.

будет дороже чем ардуино, ибо проц только - стоит как целая ардуино, вы цены для начала помониторьте. :)

 

на ардуино можно наверное собрать, и накропать софтинку неоткатанную, которая по началу может глюкавить... - предлагаете включится в поддержку и потом писать еще пол-года усовершенствованые версии ПО ?? а кто будет зашивать их в таком случае??

никого не пугает что на ардуино будет выглядеть вот так внутри: надежно??

куча проводов и через год даже тот кто собрал не вспомнит что куда подключалось..

f475e3d1ebb24a6ebee7ee1bf41d74e9.jpg

 

а почему нормальные программисты с ардуино не работают, в курсе хоть ктото?

 

а так да - запчасти дешевые :)) но запчасти ничего не значит, вы соберите таврию с 3Л двигателем, потом будем спорить дальше.

 

вы же начинаете спорить, что вот все глупые, тут запчастей всего то на 11+ 10 долларов, и почему то никто не хочет предложить готовое решение за 30ть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не дуже хочу сперечатись, але якщо читати чужі пости по діагоналі, то якраз можна дійти до такого висновку, якого дійшли ви.

 

будет дороже чем ардуино, ибо проц только - стоит как целая ардуино, вы цены для начала помониторьте.

Ардуіно є насамперед відладочною платою і для серійних приладів не підійде. Все можна на ній обкатати і після цього запускати в серію. Того я і писав про замовлення плат у китайців і монтажу приладу на своїй платі, без купи проводів.

 

на ардуино можно наверное собрать, и накропать софтинку неоткатанную, которая по началу может глюкавить... - предлагаете включится в поддержку и потом писать еще пол-года усовершенствованые версии ПО ?? а кто будет зашивать их в таком случае??

Якщо гнатися за швидкою вигодою, то можна і так, а можна потестувати певний час прошивку (як роблять "нормальні" програмісти і бізнесмени, а не бариги).

 

вы же начинаете спорить, что вот все глупые, тут запчастей всего то на 11+ 10 долларов, и почему то никто не хочет предложить готовое решение за 30ть.

Слова ніде про це не казав, А на рахунок того, що ніхто не хоче запропонувати прилад за приміром 30, у мене є своя думка. Просто у нас в країні всі віддають перевагу такому бізнесу, в якому хочуть заробити якнайбільше, продавши втридорога декілька приладів, ніж продати трохи дешевше, але більше штук. Це дуже чітко видно по товарах, які продаються в Україні. Як правило вони дорожчі вдвічі-втричі тих самих товарів за кордоном. На цьому дискусію з свого боку припиняю.

Я лише хотів показати який прилад потрібний, наприклад, мені.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ардуіно є насамперед відладочною платою і для серійних приладів не підійде. Все можна на ній обкатати і після цього запускати в серію. Того я і писав про замовлення плат у китайців і монтажу приладу на своїй платі, без купи проводів.

вы не поняли, на атмеге уже совсем мало программистов сидит... и их вообще могут скоро перестать выпускать.

все переходят на более совершенные процесоры.

 

 

Якщо гнатися за швидкою вигодою, то можна і так, а можна потестувати певний час прошивку (як роблять "нормальні" програмісти і бізнесмени, а не бариги).

"тестируется" не день или два.. а месяцами.. вы будете программиста кормить на протяжении этого времени??

 

 

А на рахунок того, що ніхто не хоче запропонувати прилад за приміром 30, у мене є своя думка. Просто у нас в країні всі віддають перевагу такому бізнесу, в якому хочуть заробити якнайбільше, продавши втридорога декілька приладів, ніж продати трохи дешевше, але більше штук.

вы не продадите это устройство массово! это не ширпотреб и не товары ежедневного спроса, тем более продажи -ТОЛЬКО СЕЗОННЫЕ у вас будут!

сомневаетесь - посмотрите в мою ветку, я в этом направлении уже несколько лет, так что знаю о чем пишу.

 

 

Це дуже чітко видно по товарах, які продаються в Україні. Як правило вони дорожчі вдвічі-втричі тих самих товарів за кордоном. На цьому дискусію з свого боку припиняю.

Беда в том, что многие думают если им нужно такое на 20шт, то и всем другим тоже нужно..

А вот рынок он совсем по иному устроен, и этого варианта на 20 шт никто не делает массово, и пока не будет.

Значит оно индивидуальное решение, а как правило это не бюджетно.

Поинтересуйтесь расценками у программистов для написания ПО на железячку, думаю удивитесь. А программисты реализацией и продвижением не занимаются, ибо если делать все - то будет все коряво и получаться.

Я продаю некоторые девайсы уже на уровне китайских ценников, не вижу дальше продолжать спор, у вас теория, а у меня практика.

Змінено користувачем Diver
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щодо бюджетності. Перше ж посилання на аліекспресі 7 дюймів матриця коштує 10 доларів. Два долари ардуіно. 11 доларів датчики. Якщо займатись цим на продажу, то замовляються плати у китайців і розпаюється аналог ардуіно на своїй платі. Буде ще дешевше.

 

По перше це якась маячня! :unknown: Дисплей 7 дюймів коштує під 50 доларів, самий дешевий і під 100 з сенсором і більш меньш прійнятними характеристиками.

По друге, Ардуіно біля 5 (п'яти секунд Карл!!!) робить одне заповненя екрану, тобто нічого не счітує з датчиків, ні рахуе, не передає по інтерфейсу, а тільки точка за точкою робить вивід графіки. :\"\": Я побоюсь, що для 7 дюймів це буде під 30 секунд.... Що не підходить ні для яких практичних цілей...

 

За 100 доларів вже є можливість придбати планшет на ті самі 7 дюймів вже в корпусі, з акумулятором та андроїдом...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По перше це якась маячня! :unknown: Дисплей 7 дюймів коштує під 50 доларів, самий дешевий і під 100 з сенсором і більш меньш прійнятними характеристиками.

Вчіться користуватися пошуком на Аліекспресі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...