-
Публікації
7 065 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
14
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача Dmode
-
Як бачите з сенсорами диф тиску не так просто отримати дані що відповідають анемометру. Але для вирівнювання потоків між собою достатньо буде і так як є.
-
Це у вас старі дані. На певній версії прошивки поріг по струму підняли. А таблиця з мого повідомлення з сайту виробника. Якщо розрахунків не роблять, тоді беруть якийсь запас. Але ви робите розрахунки, та ще й заниженою температурою (-32С). Можете 8 взяти, бо по вашим розрахункам це до 500В, та ще й з великим запасом по температурі. Але майте на увазі що панелі великого формату на дах тягнути важче.
-
Для зимового періоду набирайте по максимуму виходячи з двох параметрів позначених стрілками. Максимальну зимову напругу стрінга ра***те тут. В мене по 11 панелей на захід, і бачу що можна було поставити по 12. Бо на моїй орієнтації не буває такої інтенсивності як при південній, і відповідно максимальна напруга меньша за розрахункову, і максимум що зафіксував моніторинг це 420В.
-
Можливо підключали біля координатора, а потім віднесли на його місце. Перепідключіть, не переміщуючи його до свистка. Якщо далі буде автоматично підключитись до свистка, то при перепідключенні можна спеціально вибрати до якого саме роутера підключатись. В мене з таким були постійні глюки, поки не замінив на "P" версію.
-
Що дає така синхронізація?
-
А спарювали з мережею розетки в їх кінцевому розташуванні? Бо якщо спарювати сидячи за компом, а потім нести на місце де вона має стояти, то можуть бути потім відвали. Бо деякі девайси не вміють переключатись між роутерами. І спарившись через найближчий роутер на момент спарювання, потім на місці може виявитись що з цим роутером слабий звязок, а на інші роутери девайс не переключається.
-
Ось тут можете порахувати для потрібної температури. Як не знайдете в списку свої панелі, то там є опція введення параметрів панелей вручну.
-
Скоріше за все так і буде, бо для виникнення ситуації коли алгоритм захисту від anti-islanding в інверторі не спрацював, треба щоб значення поглинання мережі зі значенням генерації інвертора встанововилося б у певному співвідношенні. Це ближче до лабораторних умов, ніж до Вашої ситуації з мережею СТ. Якщоб не міг, не існувало би стандартів по anti-islanding, призначення яких полягає в запобіганні ситуаціям, коли розподілена генерація продовжує живити окрему частину мережі (острів), яка відокремилась від основної електромережі. Ось приклад наукової статті де проводились тести, і було показано в яких умовах anti-islanding алгоритм інвертора може не спрацювати. Ось висновки
-
Мають відключатись від зовнішньої мережі, бо є загальноприйняті стандарти щодо anti-islanding, де найдовший час в який інвертор має визначити що він перетворився в "острів" і відключитись від зовнішньої мережі - це 2 секунди. Але якщо у вашій мережі є інші інвертори які можуть експортувати, то може і не відключитись. В мережі є наукові статті на цю тему, де приводять еспериментальні випадки коли інвертори в одній мережі не відключались і продовжувався експорт. Залежить від того як в інверторі реалізований anti-islanding захист.
-
Так це ж інша бмс. В мене на 8S теж були показники близькі до 0.04.
-
В мене приблизно так само. Що imho свідчить про те, що обжим в даному випадку дає аналогічні до пайки результати.
-
які опори дротів показують бмс в застосунку?
-
Не зрозумів що і для чого у Вашому розумінні знімається. Я нічого не знімав, є спеціальні губки для таких накінечників у ізоляції.
-
Якщо вставляти зачищений кінець балансувального дроту зігнутою петлею, то він вставляється у накінечник досить щільно і обтискається добре.
-
Кращих за ці по якості та товщині металу не бачив. Європа. Але дорожче ніж Китай.