Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Установка счетчика на столбе

Ruson

Рекомендовані повідомлення

Во-первых, за облэнерговский Вы в любом случае заплатите, даже если и поставят Ваш. Во-вторых, пластмассовый не ржавеет, а из-под того, что Вы показали, ржавчина через 3 года полезет. В-третьих, Облэнерговские пластиковые идут в серых-зелёных цветах и поэтому особо не напрягают, этот же белый будет как бельмо на столбе (еще и может вызвать нездоровый интерес из-за того, что отличается от соседских)... В-четвёртых, нужно нести им свой ящик, просить, отдавать (потом потеряют или поцарапают), одни проблемы на пустом месте. Я бы не менял. имхо.

Понимаю плюсы пластмассового. Но меня волнует доступность несанкционированного отключения электрики дома. Поэтому и хочу усилить металлом. Была мысль сварить коробку побольше и всунуть туда стоковый ящик.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Но меня волнует доступность несанкционированного отключения электрики дома.

 

Прецеденты уже были? ИМХО боретесь с ветряными мельницами...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вокруг ящика из пластика можно сварить ящик из метала без дна но с окошком.И прикрутить к столбу.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

Поставили і нам нові стовпи, багатьом навіть індивідуальні (в тому числі мені - лінія іде по протилежній стороні вулиці), і все готове для переносу лічильників на вулицю (встановили пластикові шафи з автоматами). Питання по нормативці:

1. Чи є норми по висоті розташування лічильника - по двох вулицях, де ходжу, ящики почепили десь від 1,5 до 2,1 м від землі?

2. Чи можна, щоб ввідний автомат був однополюсний (штук 5 ящиків, куди зазирав - всюди С16)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поставили і нам нові стовпи, багатьом навіть індивідуальні (в тому числі мені - лінія іде по протилежній стороні вулиці), і все готове для переносу лічильників на вулицю (встановили пластикові шафи з автоматами). Питання по нормативці:

1. Чи є норми по висоті розташування лічильника - по двох вулицях, де ходжу, ящики почепили десь від 1,5 до 2,1 м від землі?

2. Чи можна, щоб ввідний автомат був однополюсний (штук 5 ящиків, куди зазирав - всюди С16)?

По першому питанню (це з ПУЕ):

1.5.29 Лічильники треба встановлювати в шафах, камерах комплектних розподільних пристроїв, на панелях, щитах, у нішах, на стінах, які мають жорстку конструкцію.

Лічильники потрібно кріпити до пластмасових або металевих щитків. Висота від підлоги до коробки затискачів лічильника має бути в межах 0,8-1,7 м.

По другому питанню:

в нормах прямої заборони не знайшов.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...