Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Стропува. Обвязка

bogdansun

Рекомендовані повідомлення

Стропува…

Доброго дня, друзі.

Допоможіть, будь ласка, побороти славний котел стропува!

Ситуація наступна:

Котел нагрівається до робочої температури (75-85 градусів), але подача від котла не йде до споживачів.

IMG_4856_800.jpgi.gif

Систему запустили в минулу п'ятницю, і все працювало. Нагріли будинок, нагріли теплі підлоги (всі 5 контурів).

Була проблема з конденсатом і з тим, що котел не догрівався (температура була 40-50 градусів).

Виявилось, що поставили трьохходовий не змішувальний, а роздільний (herz calis ts rd).

Вчора замінили трьохходовий на herz teplomix dn-32.

Тепер котел нагрівається нормально, але до споживачів не йде вода.

«обратка» на котел холодна. Немає циркуляції через котел.

 

Трьохходдовий знімали, дивились, дули в нього)) але все ніби з ним нормально.

B-AB продувається постійно і легко.

А-АВ не продувається

А-В продувається, але дуже-дуже мало

IMG_4864_800.jpgi.gif

IMG_4857_800.jpgi.gif

Допоможіть, будь ласка, хто чим може :beer:

ПС. Інженер із "Стропуви" також думає над цим питанням...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ПС. Інженер із "Стропуви" також думає над цим питанням...

А может это не инженер вовсе?

Первое что приходит в голову взять трехходовой от другого производителя.

Лично я по этой причине герц и не беру. У них очень сложно с информацией.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А может это не инженер вовсе?

Первое что приходит в голову взять трехходовой от другого производителя.

Лично я по этой причине герц и не беру. У них очень сложно с информацией.

та я вже навіть і не знаю.... клапан не може бути закритий повність із сторін А і В. Він із сторони В в сторну АВ завжди відкритий (так як і по інструкції), а циркуляції немає! Балансувальний повністю відкритий, там повинен взагалі бути завищений прохід на котел (хоча по інструкції 8л/хв).

І ще одне. Біля розширювального баку є кран для спуску води. Коли відкриваємо той кран, то з нього йде гаряча вода. Дуже гаряча. Тобто, прохід через трьохходовий і бансувальний кран є! :unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не инженер, а простой пользователь. Но мне кажется, что насос должн стоять после клапана. Если клапан закрывает приём воды в котёл из обратки и хочет брать воду из подачи ( малый круг) как будет осущесвляться циркуляция, если насос остался на обратке?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ПС. Інженер із "Стропуви" також думає над цим питанням...:o

Обвязували по схемі з інструкції СТРОПУВА :lol::lol::lol:?

В обвязках Стропува завжди використовую звичайну схему через 3-ходовий 55градусний ESBE:good::good::good::good:, по такій схемі, як на фото. vtc511.png1.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не инженер, а простой пользователь. Но мне кажется, что насос должн стоять после клапана. Если клапан закрывает приём воды в котёл из обратки и хочет брать воду из подачи ( малый круг) как будет осущесвляться циркуляция, если насос остался на обратке?

Ну я також не інженер)) Але по логіці, нагріта вода в котлі виштовхне холодну воду... природня циркуляція. Так все стоїть по схемі "Стропуви"

stropuva.org/skhemy-obvyazki/11-ustanovka/62-skhema-obvyazki-kotla-3

Snymok_ekrana_2016_02_10_v_23_07_22_500.jpgi.gif

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще одне, не можу роздивитись, розширювальний бак у Вас стоіть після 3-ходового? Тобто почне виконувати свою роль лише після того, як 3-ходовий відкриється від котла до споживача? :o
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще одне, не можу роздивитись, розширювальний бак у Вас стоіть після 3-ходового? Тобто почне виконувати свою роль лише після того, як 3-ходовий відкриється від котла до споживача? :o

 

розширювальний після трьохходового! так само як на заводській схемі. :unknown: вже передумали всі варіанти... :unknown:

Help!! :o

 

Добавлено через 4 минуты

ще один момент. не знаю чи впливає він на цю ситуацію, але розширювальний бак пустий. раз набрався водою, коли набирали систему, а зараз пустий :unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:lol:Інженеру який малював обвязку СТРОПУВА ресект і уважуха. Тобто поки котел не розігріється по заданої температури, щоб відкрився 3-ходовий (термостаті), гідрокомпенсатор до одного місця:o. Ніколи не розумів тих людей, які збирають обвязку СТРОПУВА по схемі з інструкції, особли самих педантичних, які роблять це все на різьбових з"єднаннях, як на малюнку :o

 

Bogdansun, Ви уважно читали інструкцію? Бачили там пункт про гарантію? Там ще чорним по білому написано, що за гарантію відповідає монтажник

 

Добавлено через 7 минут

Моя улюблена схема обвязки. obvjazka_tverdopaluvnogo_kotla_6.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:lol:Інженеру який малював обвязку СТРОПУВА ресект і уважуха. Тобто поки котел не розігріється по заданої температури, щоб відкрився 3-ходовий (термостаті), гідрокомпенсатор до одного місця:o. Ніколи не розумів тих людей, які збирають обвязку СТРОПУВА по схемі з інструкції, особли самих педантичних, які роблять це все на різьбових з"єднаннях, як на малюнку :o

 

Bogdansun, Ви уважно читали інструкцію? Бачили там пункт про гарантію? Там ще чорним по білому написано, що за гарантію відповідає монтажник

 

Добавлено через 7 минут

Моя улюблена схема обвязки. obvjazka_tverdopaluvnogo_kotla_6.jpg

 

П - перфекціонізм)) це про з"єднання))

компанія стропува, кажуть, що котли працюють вже чуть не 15 років. з даною схемою обвязки. а я не інженер проектувальник, щоб перевіряти схеми... просто зібрали все "по книжці", а система не працює. ніби все правильно - а не працює... :o

може є в когось якісь думки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Брєшєт Ваш інженер. покажіть йому ось цю ссилку. ru-bio.ukrbio.com/ru/articles/3053/

все, на цьому мої думки закінчуються :\"\":

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стропува…

Доброго дня, друзі.

Допоможіть, будь ласка, побороти славний котел стропува!

ПС. Інженер із "Стропуви" також думає над цим питанням...

 

Мда.... клапан у вас стоит совсем не тот, который нужно ставить в рекомендованной Стропувой схеме монтажа...

[FLOAT=left]2014-12-17%2B21.25.12.jpg[/FLOAT]

2014-12-17%2B21.26.06.jpg

У них кардинально разные принципы работы и задачи

 

ЗЫ ото инженеры пошли...

Ловите: Herz calis-ts-rd + голова с выносным датчиком 20-50 градусов.

 

Если покупать этот клапан не хотите, забудьте схему стропувы и подключайте по обычной схеме твердотопа применив ваш Herz teplomix, но забудьте про обращения в случае проблем , гарантия на котел пропадает ввиду невыполнения предписаний...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мда.... клапан у вас стоит совсем не тот, который нужно ставить в рекомендованной Стропувой схеме монтажа...

[FLOAT=left]2014-12-17%2B21.25.12.jpg[/FLOAT]

2014-12-17%2B21.26.06.jpg

У них кардинально разные принципы работы и задачи

 

ЗЫ ото инженеры пошли...

Ловите: Herz calis-ts-rd + голова с выносным датчиком 20-50 градусов.

 

Если покупать этот клапан не хотите, забудьте схему стропувы и подключайте по обычной схеме твердотопа применив ваш Herz teplomix, но забудьте про обращения в случае проблем , гарантия на котел пропадает ввиду невыполнения предписаний...

 

так у мне і стояв Herz calis-ts-rd. але ж він роздільний, а не змішувальний! Як він забезпечує температуру "обраткі" на котел 55 градусів? він коли стояв, то і котел нагрівався тільки до 40-50 градусів, і конденсат був....

на цьому фото не видно, але стрілочки на ньому вниз і зверху на ліво (тобто від "обраткі" на котел і від "обраткі" до споживачів)

thumb_IMG_4743_1024_800.jpgi.gif

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так у мне і стояв Herz calis-ts-rd. але ж він роздільний, а не змішувальний! Як він забезпечує температуру "обраткі" на котел 55 градусів? він коли стояв, то і котел нагрівався тільки до 40-50 градусів, і конденсат був.... ]

 

в схемі обвязки стропуви триходовий клапан має буди роздільним (в інструкції це чітко прописано) і він там стоїть не для підтримання температури зворотної лінії на рівні 55 гр (голова від 20 до 50 рекомендується), а для економного витрачання палива. По схемі встановлення він і не може там її пітримувати

Для уникнення конденсату стропува придумала обмеження швидкості потоку теплоносія (по принципу природної циркуляціЇ) і тому в схемі для цього присутній балансір... (не подобажться мені ця їзня задумка)

В цьому повідомленні я все докладно описав..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в схемі обвязки стропуви триходовий клапан має буди роздільним (в інструкції це чітко прописано) і він там стоїть не для підтримання температури зворотної лінії на рівні 55 гр (голова від 20 до 50 рекомендується), а для економного витрачання палива. По схемі встановлення він і не може там її пітримувати

Для уникнення конденсату стропува придумала обмеження швидкості потоку теплоносія (по принципу природної циркуляціЇ) і тому в схемі для цього присутній балансір... (не подобажться мені ця їзня задумка)

В цьому повідомленні я все докладно описав..

 

Дякую за пояснення! Виходить, що я даремно поміняв трьохходовик....

Скажіть тільки, куди треба приліпити термодатчик від головки трьохходовика????? Я хомутами прикручува її до фільтра (перед насосом).

і все ж не ясно чому була проблема з конденсатом (може завищений був протік через балансир?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за пояснення! Виходить, що я даремно поміняв трьохходовик....

Скажіть тільки, куди треба приліпити термодатчик від головки трьохходовика????? Я хомутами прикручува її до фільтра (перед насосом).

і все ж не ясно чому була проблема з конденсатом (може завищений був протік через балансир?)

 

1. На моєму фото вище видно, в якій точці має бути датчик

2. На котлі на фото я добився відсутності конденсата при нижчих показання ніж рекомендується Стропувою . але мені було легше я використав витратомір з шкалою, вам буде трохи важче, наосліп прийдеться..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. На моєму фото вище видно, в якій точці має бути датчик

2. На котлі на фото я добився відсутності конденсата при нижчих показання ніж рекомендується Стропувою . але мені було легше я використав витратомір з шкалою, вам буде трохи важче, наосліп прийдеться..

 

датчик не побачив зразу)

пішов міняти все як було)) Дякую!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

датчик не побачив зразу)

пішов міняти все як було)) Дякую!!

 

вра***те, що триходовим клапаном в даній схемі ви регулюєте не температуру подачі в систему, а температуру зворотної лінії із системи...тобто по суті витрату теплоносія по системі ,від якої залежить тепловіддача опалювальних приладів..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вра***те, що триходовим клапаном в даній схемі ви регулюєте не температуру подачі в систему, а температуру зворотної лінії із системи...тобто по суті витрату теплоносія по системі ,від якої залежить тепловіддача опалювальних приладів..

 

Якраз Ви вчасно це написали!)) Ось і нове питання.

Поставив щойно herz calis ts rd, затопили котел. Терморегулятор стоїть на 55 градусів.

бансувальний кран був закрити майже повністю.

Котел нагрівся до 75 градусів, але ж сподивачам нічого не віддавав (ясно чому :) )

Коли почав по чуть-чуть відкривати бансувальний кран (спочатку був на 0,2, тоді кожних 10 хвилин відкривав на 0,1) - в систему пішла гаряча вода. Але не довго. коли балансувальний був на 0,5 котел почав різко охолоджуватись. Температура впала до 40 градусів......

Нагадаю, що трьохходовий стоїть на 55 градусів і його датчик хомутами прикручений до "обраткі" батарей (там тепреатура зараз градусів 5))))

:unknown:

Чому котел не догрівається?? Де помилка?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якраз Ви вчасно це написали!)) Ось і нове питання.

Поставив щойно herz calis ts rd, затопили котел. Терморегулятор стоїть на 55 градусів.

бансувальний кран був закрити майже повністю.

Котел нагрівся до 75 градусів, але ж сподивачам нічого не віддавав (ясно чому :) )

Коли почав по чуть-чуть відкривати бансувальний кран (спочатку був на 0,2, тоді кожних 10 хвилин відкривав на 0,1) - в систему пішла гаряча вода. Але не довго. коли балансувальний був на 0,5 котел почав різко охолоджуватись. Температура впала до 40 градусів......

Нагадаю, що трьохходовий стоїть на 55 градусів і його датчик хомутами прикручений до "обраткі" батарей (там тепреатура зараз градусів 5))))

:unknown:

Чому котел не догрівається?? Де помилка?

 

якщо котел почав охолоджуватись, значить відбір тепла пішов. в іншому випадку він бі перегрівся..

перевірте чи правильно ви встановлики клапан, стрілка на прямому каналі має показувати в котел...

Чи вірно у вас виставлений біметалевий регулятор?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо котел почав охолоджуватись, значить відбір тепла пішов. в іншому випадку він бі перегрівся..

перевірте чи правильно ви встановлики клапан, стрілка на прямому каналі має показувати в котел...

Чи вірно у вас виставлений біметалевий регулятор?

 

клапан поставлено правильно.

Тепло на батареї і на теплі підлоги йде тільки тоді, коли балансувальний вентиль виставлено на 0,6 (коли навіть на 0,5 подача на колектори чуть тепла). І при цьому ж котел охолоджується буквально на очах (до 40 градусів). :o

біметалевий регулятор спочатку виставив так: розігнав температуру до 90 градусів і закрив регулятор. (теіпература піднялась до 93 і почала по чуть-чуть спадати).

Я коли затопив котел, повідключав всі насоси, щоб швидше набрав тепло.

Коли повключав насоси, хвилин через 10-15 температура впала до 40-ка.

Пробував навіть біметалевий регулятор відкривати повністю - нічого не змінилось... :unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

клапан поставлено правильно.

Тепло на батареї і на теплі підлоги йде тільки тоді, коли балансувальний вентиль виставлено на 0,6 (коли навіть на 0,5 подача на колектори чуть тепла). І при цьому ж котел охолоджується буквально на очах (до 40 градусів). :o

біметалевий регулятор спочатку виставив так: розігнав температуру до 90 градусів і закрив регулятор. (теіпература піднялась до 93 і почала по чуть-чуть спадати).

Я коли затопив котел, повідключав всі насоси, щоб швидше набрав тепло.

Коли повключав насоси, хвилин через 10-15 температура впала до 40-ка.

Пробував навіть біметалевий регулятор відкривати повністю - нічого не змінилось... :unknown:

 

Ви хочете сказати, що котел горить на повних парах, а на його виході нема температури? Це ж нереально...

Чи я неправильно щось зрозумів..

Якщо правильно , то потужність котла мала і потрібен час для прогріву системи до певного рівня...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну я також не інженер)) Але по логіці, нагріта вода в котлі виштовхне холодну воду... природня циркуляція. Так все стоїть по схемі "Стропуви"

stropuva.org/skhemy-obvyazki/11-ustanovka/62-skhema-obvyazki-kotla-3

Snymok_ekrana_2016_02_10_v_23_07_22_500.jpgi.gif

 

Это не схема обвязки а просто дурдом,если хотите что бы у вас нормально работал котёл,ищите мастера что бы всё разобрал и собрал правильно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это уже не котел, а супе новый паролет.

Зачем усложнять так схему?

Разве что продаваны кранов и остальной лабуды башляют инженерам стропувы.:fool:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви хочете сказати, що котел горить на повних парах, а на його виході нема температури? Це ж нереально...

Чи я неправильно щось зрозумів..

Якщо правильно , то потужність котла мала і потрібен час для прогріву системи до певного рівня...

 

При подключении насосов потребителей В обратку подаётся холодная вода. Должна быть подпитка гарячей воды из подачи для достижения температуры обратки до 55-60 градусов. Если температура в котле падает до 30 значит клапан не подмешивает горячую воду.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...