Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

"Наростить" толщину фундамента

Monte Cristo

Рекомендовані повідомлення

Всем доброго времени суток!

Подскажите, как можно "наростить" толщину фундамента? Сейчас коробка нависает над фундаментом от 2 см до 6 см.

Коробка будет утеплятся, толщина утеплителя - 5 см.

Фундамент хочу утеплить (ЭППС 4 см) и отделать андезитом.

Чем можно нарастить до 5 см фундамента?

 

Спасибо!!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всем доброго времени суток!

Подскажите, как можно "наростить" толщину фундамента? Сейчас коробка нависает над фундаментом от 2 см до 6 см.

Коробка будет утеплятся, толщина утеплителя - 5 см.

Фундамент хочу утеплить (ЭППС 4 см) и отделать андезитом.

Чем можно нарастить до 5 см фундамента?

 

Спасибо!!!!

не бачу сенсу цього робити, у вас "ідеальний варіант", при утеплені цоколя та стіни залишається місце для оздоблення цоколя чи плиткою, чи диким каменем. Але товщини утеплювача, я би вам радив біля 10 см.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мається на увазі, щоб було паралельно! так? уступчип може бути? пять сантиметрів можна і штукатуркою один до трьох обовязково без вапна!
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мається на увазі, щоб було паралельно! так? уступчип може бути? пять сантиметрів можна і штукатуркою один до трьох обовязково без вапна!

 

не зовсім зрозумів, "уступчик" - це що? Взвгвлі, кращий варіант коли оздоблення стіни або співпвдвє, або виступає по відношенню до оздоблення цоколю. З цієї дилеми і виходьте.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не бачу сенсу цього робити, у вас "ідеальний варіант", при утеплені цоколя та стіни залишається місце для оздоблення цоколя чи плиткою, чи диким каменем. Але товщини утеплювача, я би вам радив біля 10 см.

 

Насчет утеплителя... Дело в том, что ЭППС уже закуплен... Поэтому вопрос и возник, как "нарастить" толщину фундамента. Остановлюсь, наверное, на варианте со штукатуркой.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

теоретично краще щоб стіна підвалу(фундаменту) ховалась під стіною поверха!!! вода сніг небудуть підмерзати, затікати!!!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поэтому вопрос и возник, как "нарастить" толщину фундамента

в одне із замовлень на утеплення фасаду, побачивши об"єкт, я запитав - "будемо утепляти чи вирівнювати стіни"? Проблеми в "нарощувані фундаменту" ніякої немає. Кращий варіант виштукатурити весь цоколь "під 0", а потім клеїти ППС "під грєбенку", можна вирівняти поверхню за рахунок підкладок ППС іншої товщини. Основне правило - оздоблення стіни виступає за оздоблення цоколю. Доречі, згідно технології утеплення стін - цокольну частину та перший поверх обробляють подвійним шаром сітки з клеєм

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

згідно технології утеплення стін - цокольну частину та перший поверх обробляють подвійним шаром сітки з клеєм

 

И эти материалы уже закуплены:) Спасибо!

Насчет того, что стена должна выступать над цоколем... Вопрос вот в чем, у меня цоколь будет отделан сланцем и на стенах планируем сланец (полосами (не всю стену) от цоколя до крыши). Как сделать соединение камня на цоколе и на фасаде?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вопрос вот в чем, у меня цоколь будет отделан сланцем и на стенах планируем сланец (полосами (не всю стену) от цоколя до крыши). Как сделать соединение камня на цоколе и на фасаде?

краще б якусь схему чи малюнок подивитися. Очевидно ви маєте на увазі оздоблення штучним чи природним каменем, що з цоколю переходить на стіну та піднімається до криші. Цей варіант має право на життя. В чому недолік: в місцях горизонтального виступу кам"яного оздоблення буде збиратися волога, яка у перехідний період осінь-зима-весна при замерзані буде руйнувати штукатурку чи шпатлівку. За звичай - на цих місцях кріплять металевий карніз з капельником.

Можливий варіант без карнізу: на цоколі так, як я говорив раніше, а вертикальні полоси виступають і над стіною і над цокольною частиною до грунту.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Під камінь можна по утаплювачу, залізну сітку плюс додаткові дубеля!!! двояна сітка не обовязково по першім поверсі а метер півтора, де люди ходять і можливі механічне пошкодження!!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И эти материалы уже закуплены:) Спасибо!

Насчет того, что стена должна выступать над цоколем... Вопрос вот в чем, у меня цоколь будет отделан сланцем и на стенах планируем сланец (полосами (не всю стену) от цоколя до крыши). Как сделать соединение камня на цоколе и на фасаде?

разные толщины, плотности материала утепления,а также примыкание в месте перехода (цоколь - фасад),могут дать трещину в последствии.(причины - термо усадка,вода,капелярная влага).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

разные толщины, плотности материала утепления,а также примыкание в месте перехода (цоколь - фасад),могут дать трещину в последствии.(причины - термо усадка,вода,капелярная влага).

 

Т.е. я Вас правильно понял: полоса из камня на фасаде должна быть одним целым с камнем на цоколе? Тогда выступ камня на цоколе защищать от влаги отливчиком?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Т.е. я Вас правильно понял: полоса из камня на фасаде должна быть одним целым с камнем на цоколе? Тогда выступ камня на цоколе защищать от влаги отливчиком?

 

если я правильно понял,то конечный результат Вашей хотелки - ровная стена от отмостки до кровли?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если я правильно понял,то конечный результат Вашей хотелки - ровная стена от отмостки до кровли?

 

без доброї горілочки з закускою, не розберемося:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

без доброї горілочки з закускою, не розберемося:beer:

 

К сообщению прикреплены сканы проекта. Результат моей хотелки на сканах:) Вот и думаю, как это сделать.

Кто что может подсказать теперь?

 

Спасибо заранее!

1211823578_10014.thumb.jpg.eb3af19fb6fc1eba711d010708eeada4.jpg

2029579289_10016.thumb.jpg.6abc701c106e22f8201ddaa074e2baf9.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кто что может подсказать теперь?

ніяких проблем, цоколь робіть в рівень з стіною, а вертикальне оздоблення виступає над ними від грунту до криші.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...