Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ремонт телевізору PHILIPS

Offroad

Рекомендовані повідомлення

Телевізор Philips 19PFL3405H/12 (модель 2010 року) почав сам вимикатись/вмикатись. Може вимкнутись під час перегляду, може вмикатись одразу після вимкнення, може увімкнутись серед ночі. При цьому в черговому режимі у нього вмикається червоний діод, а коли він сам вимикається/вмикається, діод не загоряється (тобто я точно знаю, що коли після вимкнення він не загорівся - ТВ потім сам увімкнеться у проміжку від пари хвилин до ~5 годин, так само діод не загорається коли ТВ сам гасне). В мережі читав, що це глобальна проблема (і не тільки Філіпс), єдиного рішення нема, всі поради, які комусь допомагали (оновлення ПЗ ТВ, вимикання з мережі на певний час, вимикання роутера) - не допомогли. Здавав в місцевий ремонт електроніки - допомагає ненадовго (пара тижнів і знов те ж саме), носив вже двічі і третій не хочу... В сусідній кімнаті 37PFL9603D/10 працює абсолютно нормально.

Може хтось вирішував схожу проблему? Або підскаже сервіс Філіпс з нормальними спеціалістами у Києві?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Телевізор Philips 19PFL3405H/12 (модель 2010 року) почав сам вимикатись/вмикатись. Може вимкнутись під час перегляду, може вмикатись одразу після вимкнення, може увімкнутись серед ночі. При цьому в черговому режимі у нього вмикається червоний діод, а коли він сам вимикається/вмикається, діод не загоряється (тобто я точно знаю, що коли після вимкнення він не загорівся - ТВ потім сам увімкнеться у проміжку від пари хвилин до ~5 годин, так само діод не загорається коли ТВ сам гасне). В мережі читав, що це глобальна проблема (і не тільки Філіпс), єдиного рішення нема, всі поради, які комусь допомагали (оновлення ПЗ ТВ, вимикання з мережі на певний час, вимикання роутера) - не допомогли. Здавав в місцевий ремонт електроніки - допомагає ненадовго (пара тижнів і знов те ж саме), носив вже двічі і третій не хочу... В сусідній кімнаті 37PFL9603D/10 працює абсолютно нормально.

Може хтось вирішував схожу проблему? Або підскаже сервіс Філіпс з нормальними спеціалістами у Києві?

 

Друг занимается ремонтом ТВ и пр. - попробуйте пообщаться.

 

kiev.flagma.ua/271395/

 

p.s. Не дёшево. (любит жрать мясо и пить коньяк, (особенно когда я спровоцирую))) от того и цены такие:D)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1.Замените вздутый/высохший конденсатор в блоке питания(47мФх450В). 2.Коньяк и мясо съешьте сами. 3.Спасибку поставьте мне.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Візуально дивився на плату живлення - дохлих конденсаторів нема (на мій погляд неспеціаліста). Ну і майстри, що двічі робили ТВ (по ремонту іншої техніки у мене до них претензій нема), думаю, таке б не пропустили
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Візуально дивився на плату живлення...

Если нет возможности измерить ёмкость конденсатора,то можете его заменить превентивно? Или,хотя бы,напругу на нём измерить(+295..315В)? Сам проработал в СЦ Philips больше 10-ти лет,если интересно-ремонт в Днепре готов обеспечить.Велкам в ЛС.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1.Замените вздутый/высохший конденсатор в блоке питания(47мФх450В).

Только перед заменой запомните, где у него плюс, а где минус .Когда будете новый ставить (а новый может быть другого цвета и другой фирмы изготовителя ) - не перепутайте полярность. Плюс к плюсу, минус к минусу. И по габаритам новый может быть чуток больше или меньше, но главное - чтобы влез в аппарат.

PS/ это совет для неспециалиста, на всякий случай. :)

А если пульт унести в другую комнату - ложные срабатывания есть ?

 

Добавлено через 5 минут

Візуально дивився на плату живлення - дохлих конденсаторів нема ...... і майстри.....

1.Визуально можно и со стеклом увеличительным даже не увидеть. - Только проверкой, и очень желательно с выпаиванием.

2. Мастера разные бывают. И "лопухнуться" может даже самый крутой, все мы люди.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47мФх450В нема. Єдиний на 450 В - на 100 мФ, він найбільший, при увімкненому ТВ напруга на ньому 610-611 В. Це він? І яка там має бути напруга?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

поддержу по поводу конденсатора.

 

только он необязательно может быть в высоковольтной части.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Схема БП во вложении.Конденсатор С907.На нём должно быть 295-315В.Чем ещё помочь?Да,есть ещё сайт для "чайников",кто хочет попробовать свои силы в ремонте ТВ: www.texnic.ru/tools/tv/philips.htm ,ищИте свою модель-вдруг повезёт!

1663027558_.thumb.JPG.c31b6b837128622d0c509c9e2a927912.JPG

Змінено користувачем 90BCO
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую, за посиланням конденсатор С907 якраз і є на 100мФх450В, значить -це він. Сьогодні заїду куплю новий і спробую відремонтувати...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Попробуйте заклеить или закрыть чем то непрозрачным инфракрасный приемник ДУ на телевизоре, и понаблюдайте. У брата на панасе тож самое было, заменил в комнате энергозберегайки на обычные и все прошло.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
:D Конденсатор перепаяв, проблема не зникла. Плюнув і відвіз ТВ на сервіс (ДТС біля Перова). За тиждень проблема не проявилась. Забрав і вчора підключив. Відпрацював пару годин нормально, коли вимикали, одразу не вимкнувся (екран згас, але діод не загорівся; через пару хвилин знову загорівся екран і вже тоді вимкнули нормально). Сьогодні пропрацював хвилин 10 і сам виключився
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Напруга в сети в норме? Совет из поста №11 пробовали? В другой комнате/квартире включали? К какому источнику(тюнер,кинотеатр,ресивер) подключён? Во всех сервисных центрах проблема не проявлялась?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стаб на будинок, після нього реле "Зубр" показує в межах 212-221. Віконце клеїв. В іншій кімнаті теж глючить. Підключений до тюнеру T2 кабелем HDMI, на звичайні пасивній антені те ж саме. В сусідній кімнаті (де цей також перевіряв) ще один Філіпс працює нормально. В офіційний сервісний возив тільки 1 раз. Теж думаю звозити в інший
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Надо плату менять. У знакомых телевиз работал ровно столько, сколько была гарантия.

 

А не дешевле поменять телевизор?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Уважаемый ТС,удалось ли починить ТВ? Правда,интересно.Повторюсь-работаю в СЦ в Днепре,-всякое ремонтировать доводилось...Утолите непраздное любопытсво,плиз!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...