Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Діаметр кілець криниці

-electron-

Рекомендовані повідомлення

Зараз шукаю копачів криниці. Згодились приїхати 2 бригади, решта просто не хочуть їхати в мої краї. :(. Тільки от в одних кільця діаметром 80 см, а в інших 1 м.

Той в кого 80 см, каже що метрові нізя за технікою безпеки, може роздавити.

Пропитав пару родичів у всіх 80-85 см.

Я хотів взяти метрові, щоб мати можливість з часом докопати криницю. У всіх сусідів від 20 :o:o:o:o до 100 см води всього. Місцерозташування таке, що вода пре таким напором, що пожежний насос не може і пів метри викачати. Сусід пробував 2 поршневими качати, вода падала на пару см, насоси відключив і сходу вода піднялась.

Вода прибуває з Прута (річка), але через вибір гравію з річища, рівень річки може впасти, а за ним і рівень води в криниці. Тобто з часом може постати питання докопки, в метрове кільце можна опустити вісімдесятку і докопати, а от з вісімдесяткою може бути сутужно.

 

Хтось може підтвердити, або спростувати те що метрові кільця не можна. Кільця звісно без армування.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=761801&postcount=3

 

Копачи не хотят работать с метровыми армированными Гостовскими кольцами. Они тяжелые + больше объем копки. Кроме того, у каждой бригады есть прикормленный производитель колец, который платит ей откат.

 

Колодец из 80-см колец углубить кольцами меньшего диаметра практически невозможно.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Блін попадос.

З одного боку є бригада яка хоче копати метровими, але не армованими кільцями. Бригада з того ж міста звідки були копачі які викопали сусіду криницю в якій 50 см води. А потім тупо відморозились. Сказали, що вода прибуде давай гроші. Після розрахунку слухавку звісно ніхто вже не брав. До речі ціна в них 800 грн, решта бере від 1100 і вище.

А з іншого боку є бригада яка хоче копати виключно під 80-ку. Ціна там 1300, але не гроші головне. А те що не гарантують мені навіть 100 см води.

Всі інші щойно почувши куди треба їхати, сходу відмовились.

От сиджу і чухаю потилицю що ж робити, гасати по сусідах з насосом набридло. Та і до того як зроблю паркан хочеться мати воду.

Може скважину на глибину 10 метрів вдарити? До води десь 6-7 метрів всього, запас в 3 метри на випадок якщо вода вниз піде. Водоносний шар це гравій. Але скважину не почистиш....

Глибшу бити не знаю чи є сенс, розмовляв з знайомим який займається будівництвом, так він каже що в нас немає спеців які знають коли треба зупинитись, бурять до усрачки, щоб побільше грошей взяти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у каждой бригады есть прикормленный производитель колец, который платит ей откат.
Прежде чем окультурить свое личное мнение буквами,надо все хорошо взвесить..И добавить пару слов в тексте " ..я так думаю что, ..".

 

Добавлено через 11 минут

метрові нізя за технікою безпеки, може роздавити.
Метровые (наружный 1,20 ) также идут в колодец аж бегом..Только к этому вопросу надо подходить творчески..Многие бригады просто не имеют опыта работ с кольцами данного диаметра,и что немаловажно,оборудование многих бригад не позволяет кольца этого диаметра опускать в глубокие шахты...Ничего там не давит и не розчавлює...Главное-правильная геометрия колец,это очень важная вещь..
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Мне вчера чистили колодец, под Киевом, "замулился" вибрационником, так спецы тоже твердили, что углублять колодец меньшим диаметром тоже низзя, так как кольца могут "уйти" под плавуны, а качество воды ухудшится...х.з.:(
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зараз шукаю копачів криниці. Згодились приїхати 2 бригади, решта просто не хочуть їхати в мої краї. :(. Тільки от в одних кільця діаметром 80 см, а в інших 1 м.

Той в кого 80 см, каже що метрові нізя за технікою безпеки, може роздавити.

Пропитав пару родичів у всіх 80-85 см.

Я хотів взяти метрові, щоб мати можливість з часом докопати криницю. У всіх сусідів від 20 :o:o:o:o до 100 см води всього. Місцерозташування таке, що вода пре таким напором, що пожежний насос не може і пів метри викачати. Сусід пробував 2 поршневими качати, вода падала на пару см, насоси відключив і сходу вода піднялась.

Вода прибуває з Прута (річка), але через вибір гравію з річища, рівень річки може впасти, а за ним і рівень води в криниці. Тобто з часом може постати питання докопки, в метрове кільце можна опустити вісімдесятку і докопати, а от з вісімдесяткою може бути сутужно.

 

Хтось може підтвердити, або спростувати те що метрові кільця не можна. Кільця звісно без армування.

 

 

з такими цінами і віморозками... може краще свердловину, тут на форумі ж є люди які цим займаються.

 

в мене у Львові сусід теж захотів колодясь, вирили... зараз 14 кілець до дна, води майже нема (400 літрів в добу , з них може літрів 50 буде без піску, теж спочатку вроді було 10 потім 4 досталяли, хотів ще доставити але копачі приїхали полізли і сказали що ще дити хочуть, там плавун...

сусід каже що краще б свердловину, поряд в іншого сусіда свердловина 34-36 метрів. насос буває викачує всю воду (~2.8 м3/год) і тягне повітря, то якщо безперестанку годину і більше качати .

думаю краще зробити свердловину ніж колодязь. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...